Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Dalia S

Gabinet kosmetyczny Kraków -kogo polecacie

Polecane posty

Gość Fragma88

A jak zachowaną macie higiene podczas zabiegu ? Bo ja np zawsze dostaję fartuszek, czepek - Przy mnie lekarz otwiera zestaw Custom Pack o ile pamiętam od restylane 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apolla ;)
Dnia 22.08.2019 o 12:35, Gość Fragma88 napisał:

A jak zachowaną macie higiene podczas zabiegu ? Bo ja np zawsze dostaję fartuszek, czepek - Przy mnie lekarz otwiera zestaw Custom Pack o ile pamiętam od restylane 

Bardzo dobry zestaw, przynajmniej nie ma potem tych powikłań , które się nie raz widzi. Czysto, higiena na jawyższym poziomie. Ja właśnie dostaj taki czepek jak mam wypełnianie kwasem 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hali

Ja na różne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej chodzę do gabinetu medycyny estetycznej ESTETICA w Lublinie. W przyszłym tygodniu  idę na zabieg powiększenia ust. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2019 o 15:27, Gość blinderkream napisał:

A Czy warto się tam udać na różne zabiegi? dużo ludzi poleca i ja też bym chciała tam spróbować.

Na jakie różne? 🙂 Byłam kilka razy i jestem zadowolona a konkretnie na modelowaniu sylwetki, depilacja, fraxel na przebarwienia. Obsługa bardzo miła, ładna przestrzeń kliniki także wszystko na swoim miejscu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada

Ja polecam Salon Oasis w Krakowie. Super pracownice, bogata oferta zabiegów w dobrych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilia

Dla mnie najlepszy salon to PazuMalu na Orlińskiego, robię tam paznokcie, rzęsy, brwi i różne zabiegi na twarz, wychodzę zawsze bardzo zadowolona i odprężona, a usługi są wykonane bardzo dokładnie i profesjonalnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Ja też polecam Sekrety Piękna w Krakowie! ale przede wszystkim dlatego, ze pracują tam KOSMETOLODZY, a nie kosmetyczki po jakichs kursach (z calym szaczunkiem..). Maja tam naprawde swietnych specjalistow, ktorzy znaja sie na rzeczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Ja mogę polecić salon Dermedika Kraków. Robiłam już u nich kilka zabiegów, między innymi peeling chemiczny, makijaż brwi, a moja mama wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym i nigdy nas nie zawiedli. Ceny przystępne, miła atmosfera, czysto i schludnie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest poczytać sobie opinie o danym gabinecie i na pewno nie powinnismy się tutaj kierować jedynie ceną. Szczególnie jeśli chcemy iść na zabeig, który jest inwazyjny.Raczej nie wybrałabym się na botoks do kosmetyczki, która dopiero co niedawno wykonała sobie kurs bo obawiałabym sie trochę, ze zabieg nie będzie wykonany tak jak należy a fachowosć jest dla mnie tutaj bardzo ważna...

W Krakowie mogę polecić ten salon:

https://magnopere.pl/

Jestem osobiście bardzo zadowolona bo zabieg wykonany tak jak należy ( mialam tam powiekszane usta oraz botoks na czoło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem od lat klientką Kliniki Rubinkiewicz Med na Wrocławskiej i polecam wszystkim ten gabinet bo zawsze jestem zadowolona. Powiększam u nich usta robię zabiegi pielęgnacyjne i raz w roku Kriolipolizę na brzuch w małej serii. Czysto, kameralnie i czuje się tutaj zaopiekowana.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×