Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciezaroweczkkka

IWONKA- imię dla dziewczynki-ładne??

Polecane posty

Gość ciezaroweczkkka

poszukujemy imienia niestandardowego, i bardzo nam sie podobaja imiona na "I", poczatkowo braliśmy pod uwagę Igę ,ale tez juz jest ich duzo, imię Iwona zawsze mi sie podobało, dodatkowo mam sentyment bo miala tak na imie moja kochana babcia, ale jak komus mowie o tym imieniu ,mowi ze brzydkie i ze pasuje tylko do doroslej kobiety, jakie macie zdanie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiowyyyy
mnie osobiście się podoba ale chyba ja bym nie dała tak córce na imię niewiem dlaczego...mnie osobiscie podoba sie Liwia , Lena i Hania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam tak na imię
:D To teraz imię rzadko spotykane ale szczerze jestem juz dojrzała kobietą a więkoszosc mowi do mnie Iwonko tak zdrobniale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydkie. Bardzo. Kojarzy mi sie z blond wlosa fryzjerka z ogromnymi tipsami. Iga lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za to monia jest prześliczne
jak żaba monika, okropienstwo. autorko patrz na to zeby Wam sie podobało,a nie idiotkom z kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam tak na imię
znam i kojarze Ilone Inge Izabelle i nawet Izolde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no żesz wypraszam sobie
było nas trzy z paczki i kazda atrakcyjna i swietnym gustem kazda miała styl fajny jesli chodzi o ubieranie sie i tak jest nadal wykonujemy zawody tzw-artystyczne i wolne a nie ze tipsiara:P ale bym rzekła ze to imię osoby charakternej:) wszystkie trzy Iwony takie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała iwusie,iwonka,iwciamoim z
daniem ładne i niestandardowe, a ze iwony sa charakterne też się zgadzam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za to marta
gooowno warta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvfcdsddddd
niiiieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee nie rob tego dziecku, iwony sa.....................przynajmniej te ktore znam, to dla starej baby imie a nie maluszka, fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvfcdsddddd
wlasnie kojarzy sie z paniami lat 80-tych, tak pewexovo ,prl, i tak jak grazyna i bozena, ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam tak na imię :) mam 27 lat.W całej szkole podstawowej nie było Iwony i teraz szczerze mówiąc też żadko się spotykam z tym imieniem , a już u małych dziewczynek to wogóle.Jak byłam mała nie lubiłam swojego imienia bo wydawało mi się takie dorosłe i "twarde" pomimo zdrobnień : Iwonka,Iwuś , Iwonuś.Dlatego rodzice ,rodzina i nawet dzieci i nauczyciele w szkole mówili do mnie Iwi i tak zostało do dziś,choć teraz bardzo polubiłam swoje imię-być może dlatego że jestem już dorosła :) Faktycznie z własnego doświadczenia :P wiem ,że Iwony to "twarde sztuki" ,ale jednocześnie zrównoważone i fajne babki :) Osobiście nie zamieniłabym swojego imienia na inne , nie wstydzę się go,a wręcz przeciwnie jestem z niego dumna ,bo jest nieoklepane i rzadko spotykane.Umarłabym ze wstydu gdybym miała się przedstawić :Pamela,Jessika lub Dobrosława :( I napewno wiem ,że jak będę oczekiwać córki,to moja mama pomoże mi wybrać dla niej imię,bo ma do tego dryg-mam dwóch braci i uważam ,że wymyśliła nam świetne imiona - zwłaszcza ,że były i są rzadko spotykane w czasach kiedy się rodziliśmy jak i w tych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I uważam ,że skojarzenia typu Iwka - dziwka , lub Marta -nic nie warta są bez sensu, bo takie "przytyki" można wymyślić do KAŻDEGO imienia !!!! Tak samo skojarzenia danego imienia do osoby która je nosi np. imię Piotr nosił mój były chłopak,który okazał się debilem i draniem i teraz ktoś zapyta na forum o to czy imię jest ładne, a my z perspektywy ex skreślamy to imię ,bo "napewno każdy Piotr to dupek i darń"-bez sensu totalnie :( ja znam np. Martę która jest moją najlepszą przyjaciółką ,jest dla mnie jak siostra i znam też Martę którą najchętniej wychlastałabym po pysku.Bądźcie bardziej obiektywne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iwona to imie dla starej baby ze wsi, poza tym w kazdym dzienniku imion jest napisane ze wszystkie iwony to materialistki i leca tylko na pieniadze 100% jest to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi się nie podoba, na równi z Mariolką, Żanetką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwona to było modne dawniej.Teraz zwykle są to stare panny, albo nierozgarnięte starsze panie.PASKUDNE imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwona to było modne dawniej.Teraz zwykle są to stare panny, albo nierozgarnięte starsze panie.PASKUDNE imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam 36- letnią kobietę o tym imieniu i można ją nazywać wyłącznie Iwonka. Jeśli ktoś się zwróci do niej "Iwona" nie reaguje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam jedną iwonę mówimy na nią hagrid . śmierdzi moczem jest chytra, gruba i trzeba rozkładać rusztowanie aby ją ubrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyzej-Jak masz takie otoczenie... Imie jak wiele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy pamiętam było to dla mnie jedno z najbrzydszych imion. Ale to kwestia gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po paskudnych komentarzach,imie wydaje mi sie ladniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ladne imie. Wszystkim sie nie dogodzi, Niestety to tylko Cebulandia ,wiec autorko naczytasz sie tu samych Chanel ch komentarzy. Jesli Tobie sie podoba i nie bedzie narazalo dziecka na kpiny (imiona na sile oryginalne,niepolskie) to nie pytaj na forum tylko nazywaj coreczke. Tu wypowiada sie 80% cebulakow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miako byc: ,,naczytasz sie tu samych chamskich komentarzy,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie nie podoba, ale to imie dla twoje dziecka, wiec tobie ma sie podobac :) jesli na "I" to wolałaby Izabelę. a osobiscie podoba mi sie Zosia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każde imię jest ładne jak Tobie się podoba, nie słuchaj innych tylko wybierz co Ci się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwona - imie glębokiej komuny, czyli wiocha na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×