Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Redflower

Co mam zrobic? Zgubiłam tabletke anty

Polecane posty

Zażywam juz 3 opakowanie Atywii. Wczoraj okazało sie ze zgubiłam 1 tabletkę anty. Na listku była to 10 tabletka. przyjęłam następną (ta co powinnam dzisiaj wziąć) co w takiej sytuacji mogę Zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...masakra...
Jak to może się okazać ze się zgubiło tabletke anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...masakra...
Z blistra same nie uciekają:) jak ci wypadła trzeba było szukać. Na takie sytuacje zawsze trzeba mieć dodatkowe zapasowe opakowanie, teraz tabletki zle działają musisz brać bez 7 dniowej przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...masakra...
Gdyby mi zaginęła tabletka to bym wolała nie brać tej jednej biegiem do lekarza i łyknac jak najszybciej odpowiednią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyga5487
Gadasz głupoty. Łykasz normalnie kolejną (w tabletkach jednofazowych każda ma taki sam skład), dochodzisz do końca i później normalnie 7 dni wcześniej. Przesunie Ci to cykl o jeden dzień (do tej pory jak np. zaczynałaś w poniedziałek, to teraz będziesz zaczynała w niedziele). Dokładnie masz to opisane w ulotce (i do niej się zastosuj, a nie do porad z kafe!), chyba, że ją też zgubiłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperatka....................
idz do lekarza ogolnego powiedz zeby dal ci recepte na opakowanie. idz kup i zazyj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyga5487
^^^^^^^^^^^^^^^^^ 7 dni przerwy a nie 7 dni wcześniej. Ale kluczowa jest tu ulotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...masakra...
Zyga nie wmawiaj mi ze się gadam głupoty:) wyobraź sobie ze w moich tabletkach pisze tak jak napisalam wyżej:) ogolnie to na bank prowo żeby zgubić tabletke anty trzeba byc konkretnym debilem więc 0/10:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czytałam całości
laski są jakieś nie teges gubią tabletki, nie czytają ulotek, zapominają brać a potem zakładają idiotyczne tematy na kafe wystarczy myśleć i zachowywać się jak człowiek rozumny a nie szympans który wpadł w posiadanie opakowania tebletek antykoncepcyjnych wypytać lekarza podczas wizyty przeczytać ulotkę zastosować się do niej wybrać porę dnia, o której bierze sie lek, by nie zapominać (np codziennie przy śniadaniu) w razie jakiś problemów: zajrzeć ponownie do ulotki lub spytać lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MASAKRA.... ty bredzisz...moze ty masz inne...ale to nie tak ze zle dzialaja. Mozna bez przerwy leciec dalej ale mozna tez dnoiowa zrobic i zaczac braco 1 dzien wczesiej nic zlego;))) uwierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×