Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TaIdealnA

Moja łechtaczka ma dziwne kształty

Polecane posty

Gość TaIdealnA

Mam 16 lat. Od pół roku mam pewien problem. Wszystko zaczęło sie od tego, że zaczęłam się zadowalać palcami, drażnić łechtaczkę przez co miałam masę orgazmów. Robiłam to także poprzez strumień od wody. Nie dawno, tak jak mowiłam moja łechtaczka stała się taka dłuższa, i zmieniła kolor na fiolet.Po prostu jest obrzydliwa.. Nie wiem, czy to choroba, czy to samo zejdzie, ale strasznie się wstydze współżyć z chłopakiem.. Dodam rownież, ze dbam o higienę intymną. Co mam robić?? Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateusz.koolas@wp.pl
fotka nie jest potrzebna, chyba że dla koniobijców. To nie jest spowodowane masturbacją. Albo masz stan zapalny i idź do lekarza na zwykłą kontrolę i gilnekolog zaóważy jak coś będzie nie tak. Wydaje mnie się jednak , że raczej jest wszystko ok. Cipka się jeszcze zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TaIdealnA
-,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateusz.koolas@wp.pl
dodam tylko że jeżeli Cię nic nie boli i nie swędzi to nie powinno być nic złego. Cipeczki są różne tak samo jak penisy u nas. Wygląd naszych wacków i psioszek nie powinno przeszkadzać naszym partnerom, bo wkońcu nie dla sexu jesteśmy z drugą osobą. Sex to tylko dodatek do bycia razem z partnerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateuszku, z mojej strony to był żart bo ten topik to żart, a jak ty nie jesteś koniobijcem to mi kaktus na koniu rośnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateusz.koolas@wp.pl
Ja lubię dbać o swojego małego. Codziennie się nim zajmuję. Z tą fotą to napisałem co myślałem. Tak więc nie wyhodujesz kaktusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe, dobre
widzi, widzi, tylko czemu nie grzmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TaIdealnA
Chłopaki, gadamy o mojej łechtaczce a nie o waszych kaktusach ! : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TaIdealnA
Nie rozumiem. ale ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TaIdealnA
Wiesz to żałosne, ale ja tylko poprosiłam grzecznie o pomoc na owym forum. A jeśli już piszesz, że 'Łechtaczpad to atawizm penisa' to moze powiedz trochę wiecej ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TaIdealnA
Może powiedz najprzód co to jest ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od definiowania pojęć jest na przykład encyklopedia PWN. Deka, a o co pytasz i kogo - to ułatwi sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby "autorka" wiedziała o co chodzi, odpowiedziałaby od razu, Vero, wiedząc, że to o nią chodzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każde pokolenie ma swoje wyrażenia, Vero...I nastolatki wbrew pozorom nie są AŻ TAK głupie, choć naturalnie zdarzają się skrajne przypadki, ale w ten wątpię. Obczajasz, "autorko"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TaIdealnA
Co atawizm ma do łechtaczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TaIdealnA
Dobra idź stąd . Mi tutaj żarty nie są potrzebne, i mam w dupie co mówicie na mój temat. Tępa mogę być, bo po to weszłam na owe forum, by założyć temat o moim problemie . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekarz Sranie
Karm ją gównem wróci do normy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×