Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katerinnna

WZDECIA, PRZELEWANIE, I BOLE BRZUCHA

Polecane posty

Gość katerinnna

Mam taki problem ponad rok temu dostalam strasznej biegunki, wybralam sie wtedy do lekarza ktory skierowal mnie na badania na obecnosc pasozytow, na wynikach wyszla glista ludzka. Juz niepamietam jaki to byl lek ale przepisal mi jakies jedno opakowanie. Wzielam wtedy ten lek zgodnie z jego zaleceniami. I pod koniec kuracji, zauwazylam zmniejszenie sie objawow alergii skornej ktora mnie meczy od lat. Zniknely mi niegojace sie wypryski na dekolcie, i generalnie poczulam sie lepiej. Z tym ze dostalam zatwardzenia, niemoglam sie wyproznic chyba z 3 dni. Obserwowalam przez ten caly czas stolec, i nie zauwazylam wydalenia zadnych pasozytow. W ogole dopiero pozniej doczytalam na ulotce ze tego leku powinno sie wziac wiecej niz jedno opakowanie na kuracje, i kazdy jej etap konczyc braniem dodatkowo lekow na rpzeczyszczenie. Od tamtej pory zaczely mi sie problemy. Alergia wrocila nawet bardziej uciazliwa, bo teraz tez mam naprawde duze problemy z cera. Poza tym mam uciazliwe wzdecia, niezalezne od tego co zjem. Np jedzac dwa dni tylko duszona marchewke nawet nie solona, nadal mialam wzdecia. Problemow z wyproznianie nie miewam za bardzo, ani biegunek ani zaparc. Ale szczegolnie wieczorami i rano generalnie jak leze w lozku mam bardzo glosne przelewanie sie w brzuchu, ostatnio coraz czesciej towarzysza temu bole w podbrzuszu najczesciej po prawej stronie ale czasem tez po lewej. Miewam nudnosci, czasem dusznosci, zgage. Przez to przelewanie zle sypiam bo to jets naprawde glosne, poza tym czesto czuje sie irracjonalnie glodna. Zaczely mi tez wypadac w fatalnych ilosciach wlosy, tak ze w koncu musialam je sciac bardzo krotko. Caly ten czas tez mam problemy z nadmiernym poceniem, niewazne co robie praktycznie caly czas sie poce. A jak jest cieplejszy dzien to w ogole mam dramat, poca mi sie nawet uda. Bylam z tym u lekarza ale on to totalnie zbagatelizowal patrzac sie na mnie jak na histeryczke, jakbym nie miala nic lepszego do roboty tylko przybieganie do niego i opowiadanie mu takich rzeczy. Po tym jak mnie wtedy potraktowal, zdecydowalam ze sproboje sama cos z tym zrobic, wiec pilam jakies ziolka etc, ale niezauwazylam poprawy. Zrobilam sobie badania na obecnosc pasozytow w kale ale nic mi nie wykazaly. Mam wrazenie ze mam nadal te robaki, chociaz to badanie ich nie wykazalo. I moze to glupio zabrzmi ale jak mi sie tak masakrycznie przelewa w brzuchu przez co spac niemoge to jak klepne sie mocniej w brzuch to na jakis czas wszytsko cichnie. Nie wiem czy komukolwiek bedzie sie chcialo to czytac. Niewiem za bardzo co mam z tym zrobic. Nie lubie chodzic do lekarzy tym bardziej jak patrza na mnie jak na wariatke. Moze ktos mial cos podobnego i sobie jakos z tym poradzil???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr marchewka
Oczywiście że je masz. Wytępić lamblie to nie jest prosta sparwa. Koniecznie zmień dietę, odstaw-cukier, nabiał, białą makę a mięso jedz 2 razy w tyg. Jedz dużo czosnku, cebuli i surowych warzyw i owoców. KUp sobie w aptece ziółka i pij. zioła na pasożyty Skład: 50 gr ziela tymianku 50 gr kłącza tataraku 50 gr korzenia omanu 25 gr ziela liści mięty pieprzowej 25 gr liści orzecha włoskiego 10 gr piołunu Wszystkie składniki wymieszac. Dwie łyżki mieszanki wsypać do termosu i zalać 2-3 szklankami wrzątku. Po godzinie mozna pić 3xdz po pół szklanki między posiłkami--przez TYDZIEŃ. Póżniej 1 x dz minimum tydzień/ale mamy adnotacje na oryginale,że im dłużej tym lepiej/-napewno nie zaszkodzi! Łącząc w/w przepis z zapperem /w "operowaniu" nim mamy półtoraroczne doświadczenie/-EFEKT MUROWANY. Wszystkie w/w składniki są osiągalne w Herbapolu za grosze-i najważniejsze-to się da naprawdę wypic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr marchewka
Możesz też poczytać o zapperach, podobno jest to bardzo skuteczne urzadzenie w tepieniu pasozytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniel 24 zdrowy w 95%
witam jeśli chodzi o problemy tego typu pomogę doradzę proszę o kontakt mam odpowiednie produkty które ci pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annia.....................
Masz robale na bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felxy
fakt możemy tutaj tylko gdybać, ale też nie ma co dziewczyny straszyć, jak pójdzie się przebadać na pewno się wszystko wyjaśni, ale jeśli chodzi o problemy z układem pokarmowym to myślę, że warto też pomyśleć o dobrych środkach, jak ten http://drlucas.com.pl/pl/p/Novipaye/74 który pomaga w różnych dolegliwościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejt000x
to moje współczucia! Zadbaj może też o florę jelitową! Koniecznie, spójrz na stronę Dr. Jacob's , tam są świetne preparaty, ja sama miałam problemy częste z biegunką, a od kiedy np. pije Chi-cafe to metabolizm i przemiana działa jak w zegarku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizakowa3
Wzdęcia, "przelewanie" i bóle to idealna charakterystyka mojego brzucha. Nic poważnego się nie dzieje, ale problem jest bardzo krępujący. Obecnie testuję debutir i zapowiada się naprawdę dobrze. Zawiera maślan sodu, dzięki któremu odżywia nabłonek jelitowy i poprawia perystaltykę. Widzę już sporą poprawę, ale mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@lizakowa3 Miałam podobnie, ciągły ból brzucha i przelewanie się, czasami tak głośne, że aż się tego wstydziłam ☹ Mnie na te przelewania i wzdęcia pomógł probiotyk, połączenie bakterii i fruktooligosacharydów, z dodatkiem enzymów trawiennych. Przyjmujesz probiotyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilik81
u mnie ostatnio najgorsze były wzdęcia, często tak duże, że aż brzuch mnie bolał i skóra była bardzo napięta. Do tego zaparcia, koszmar. Dlatego zaczęłam eliminować z diety różne składniki i sprawdzam jak zareaguję. Dodatkowo stosuję probiotyk i zaczęłam łykać debutir. Jest lepiej, z każdym dniem, praca jelit na pewno się poprawiła, więc niedługo powinnam wrócić do normalnego funkcjonowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałam wyciąg w skondensowanej dawce z Herbaya. Miałam leniwe jelita i nie raz męczyłam się z wzdęciami i zaparciami. Po zmianie nawyków żywieniowych i ziołach wszystko przyspieszyło. Chodzę dużo częściej do toalety, nie boli mnie brzuch i nie jest mocno napięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×