Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Problemik000

Ból kolan

Polecane posty

Dzień dobry wieczór. Od niepamiętnego czasu bolą mnie kolana z tym, że mam przerwy w tym bólu raz mnie bolą, kilka dni nie boli, czasem tylko troche, a czasem ból jest nie do zniesienia jak teraz. Ból jest podczas schodzenia ze schodów (szczególnie), podczas siadania, wstawania, zginania itd. Może wynika to z tego że przed laty trenowałam gimnastyke i moje kolana były narażone na różne przeciążenia. Nie mogę długo mieć zgiętych kolan, bo pojawia się ból.. W związku z tym chciałam się spytać czy ktoś umie mi powiedziec cos na temat tego bólu i podania mi namiarów (stron www) z namiarami na dobrego lekarza najlepiej z NFZ w okolicach Zabrza, Bytomia, Gliwic.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej Banasiewicz
Witam serdecznie. W celu wzmocnienia kondycji stawów polecam zapoznanie się z suplementem diety Stavin, który w swoim składzie łączy siarczan glukozaminy, siarczan chondroityny, kwas hialuronowy i witaminę C - substancje wspomagające prawidłowe funkcjonowanie układu chrzęstno - stawowego oraz wpływające korzystnie na strukturę tkanki stawowej. Zapraszam do sprawdzenia składu jak i zadawania pytań, na które chętnie odpowiem. Pozdrawiam, Maciej Banasiewicz _____________________________ eRzecznik suplementu Stavin Syrop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba każdy zna ten ból... Zapalenie stawów to prawdziwa katorga. Przez wiele lat borykałam się z tym problemem. Kupowałam przeróżne "cuda"- jednak nic nie skutkowało. W końcu natrafiłam w sieci na sklep CaliVita, przeglądając ich asortyment znalazłam preparat idealny dla mnie, a mianowicie "Pure Yucca" . Preparat ten nie tylko łagodzi ból, ale zapobiega sztywnieniu stawów. Jak dla mnie to bomba. Pomijam już fakt, że ma również wiele innych właściwości jak np. wspomaganie wydalania, oczyszczanie z toksyn czy łagodzenie stresu - na stawy działa migiem. Także z czystym sumieniem polecam Wam ten preparat. Wystarczy wejść na stronę internetową sklepu i dokonać zakupu. Tutaj macie link: http://www.vitero.pl/pl/p/Pure-Yucca-100-kaps./116

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi be
oj... jest to okrutne.. schodzenie po schodach, siadanie, wstawanie,a juz nie mówie o ćwiczeniach: skakanie, bieganie, a nie jednokrotnie taniec :( Jestem rok po zabiegu artroskopii, ale szczerze powiem nie ma poprawy. Później wstrzykiwany żel z kawsem hialuronowym w kolano no i dalej nic. Jestem szczupła w średnim wieku, dobrze się odżywiam i nie wiem skąd takie objawy. Może genetyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołka_marika
pewnie geny też robią swoje w takich przypadkach... ja też miałam artoskopię kolana robioną ale na szczęście po operacji trafiłam do świetnego ortopedy i rehabilitanta - Rafała Więcka w Krakowie. dosłownie i w przenośni "postawił mnie na nogi". bardzo dużo dają konkretne ćwiczenia i masaże, tylko lekarz musi powiedzieć, jakie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hands_up
ja robiłam na Słomczyńskiego zabiegi falą uderzeniową na kolana własnie i ból minął. polecam. zabieg może i nie należy do najprzyjemniejszych ale naprawdę działa a o to chyba chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Ja proponuję Ci kąpiele w soli jodowo-bromowej Salco, fajnie działa na bolące stawy, przynosi ulgę, regeneruje mięśnie.. Ważne jest tylko, żeby kąpać się w niej codziennie. Mój problem ze stawami związany jest z silnymi treningami (biegam). Kąpiele w soli praktykuję już od dawna i nie zamieniłabym tego produktu na żaden inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *minerva*
no jeszcze polećcie miód manuka suplementy picie uryny ..wypad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonybalonik
pytanie, czy byłaś u lekarza, bo może warto byłoby się wybrać, żeby przepisał ci jakieś leki, maści. Ale jeśli ból powraca, a chcesz sobie jakoś z nim poradzić myślę, że warto byłoby się zaopatrzyć w elektrostymulator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
zielonybalonik,najlepszy to jest zpper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Gdańsku dobrym specjalistą od boluw kręgosłupa jest Rosadziński, najlepiej się umawiać na wizyty przez znanego lekarza chyba, przyjmuje w 3 lokalizacjach. Mnie męczyły latami bóle na odcinku szyjnym, i dopiero od jakiegoś miesiąca widzę poprawę, odkąd zaczełam leczenie właśnie u pana Marcina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym podpowiedziała centrum Pomorski Rehabilitant ze strony http://pomorskirehabilitant.pl, są dostępni w Gdańsku. Przez lata nie wiedziałam skąd ból w barku, wiązałam go ze zmianami pogody ale ostatnio był tak mocny i częsty że już pogodą go nie mogłam wymówić :P Dobrze mi tutaj postawili diagnozę i w sumie z dnia na dzień zajęli się rehabilitacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B0ogna
Nie zaszkodzi jakaś suplementacja wspierająca stawy. Na ból dobry jest preparat Stop Ból, który działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Ja często używam go przy kontuzjach i daje radę. Poczytaj sobie o nim na stronie https://stopbol.pl/. Nie zaszkodzi też wizyta u lekarza, może da skierowanie na jakąś rehabilitacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze warto skonsultowac się z ortopedą? Spróbuj w Enelsport, jesli zależy ci na jakości i fachowcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam opór przed stosowaniem okładów z kapusty, ale to działa. Do tego zażywam Reumpapai https://reumpapai.pl i skończył się ból kolan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzemySKI

Kolana mogą boleć z różnych powodów. Mnie bolały, bo za mało się ruszałem, a za dużo siedziałem za biurkiem. Ja już było źle, to brałem gardan. Ale od jakiegoóś czasu więcej się ruszam i robię dłuższe i częstsze przerwy w pracy i kolana już nie bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chode

Zawsze jestem zdania, że takie bóle trzeba skonsultować ze specjalistą, fizjoterapeutą. Sama korzystałam z pomocy fachowców OpenMedical, z Krakowa. Specjaliści w każdymcalu, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mertka

ja trafiłam do fizjoterapeuty w Reha Expert - bardzo mi pomogli, ćwiczenia iz abiegi bardzo fajnie prowadzone. I z dobrym rezultatem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

Ja mam dobrego ale z Warszawy - Cinis med na Wilanowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisska

Mnie poratowali w RehaExpert z wlasciwą rehabilitacją. Bardzo profesjonalnie ją prowadzą, dokładnie i bez problemu. Szczerze mówiąc ja jestem pod wrażeniem w jaki sposób mi pomogli z moją kontuzją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eryk Naraczek

Ciężko było po zabiegu trzeba było zainwestować w maść wlochywczasy.com.pl bardzo pomogła mi jeśli chodzi o ból. naprawdę mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patt

Parę razy w swoim życiu doświadczyłam urazu kolana, które strrasznie mnie bolało. Zdecydowyałam się na terapię osoczem bogatopłytkowym, która wygląda tak: https://vesuna.pl/blog/terapia-osoczem-bogatoplytkowym-walce-bolem-stawow/ . Terapia przyniosła ulgę w odczuwanym bólu. Mimo wszystko staram się uważać na kolano i go za mocno nie forsować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powodów moze być wiele

zmiany reumatyczne

stała kontuzja

niedopasowanie aktywnosci fizycznej do naszych możliwości

zła technika biegania czy chodzenia (wielu biegaczy ma z tym problem) 

Z tych nowocześniejszych sposobów leczenia kolana mozna polecić leczenie kolana za pomoca komórek macierzystych https://bonadea-krakow.net.pl/oferta/zabiegi-ortopedyczne/leczenie-kolan-komorkami-macierzystymi/ Na stronie jest opis zabiegu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest ból, to radzę zrobić USG. W Multimedzie w Wawie takie rzeczy da się załatwić szybko i bez skierowania. Mam swoje doświadczenia i nie polecam zwlekać z reakcją, bo może być znacznie gorzej. Multimed jest nie tylko w stolicy - warto sprawdzić, czy macie w okolicy, bo jednak totalnie inne podejście do pacjenta niż to, z którym można się spotkać w wielu miejscach. Tutaj faktycznie im się chce.... Od razu można załatwić sobie konsultację i właśnie to jest dobry kierunek. Nie czekajcie z tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×