Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Helio33

Zakup ekspresu do kawy - jaki polecacie?

Polecane posty

Gość gość
Zobaczcie sobie na te fajne małe ekspresy Amici. Na prawdę dużo nie kosztują a kawkę robią też bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaccek55
Co myślicie na temat ekspresów do kawy Saeco ? Ostatnio jestem na kupnie ekspresu do kawy i znajomy mi polecił http://www.ekspresysaeco.edu.pl/ niezłe opinie mają i genialny smak kawy po zaparzeniu jej w takim ekspresie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem jak już chcemy kupić dobry ekspres to lepiej dozbierać trochę i naprawdę postawić na najlepszy sprzęt, żebyśmy mieli tą radośc z picie dobrej porannej kawy. Teraz na electro.pl wypatrzyłam ekspres który w sumie byłby idealny. I chyba faktycznie na taki się skuszę. Bo nie wyobrażam sobie dnia bez chociażby 3 kawek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemo4
Dobrej jakości ekspres to jedno, ale jeszcze trzeba zainwestować w ciekawe szklanki. Koniecznie zerknijcie sobie tutaj https://sklep.technica.pl/do-kawy . Wybór jest tam ogromny, więc każdy z powodzeniem znajdzie tam coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlicjaS82
Witam kupiłam ekspres bosch tes51521rw czy ktoś z was ma może taki potrzebuje pomocy technicznej bo wydaje mi się że przecieka był już dwa razy na reklamacji i mówią że ma system mycia po kawie to dlatego jest dużo wody w pojemniku na skropliny, trzeba go wylewac po 4 kawach mało dużo jak to się ma do waszych ekspresów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kirrri80
W Warszawie jest salon Flint, dokładnie na Powązkowskiej. Jak chcesz właśnie kupić w stolicy ekspres to zdecydowanie właśnie tam. Jak nie jesteś zdecydowana to poproś, dodadzą Ci, ale na pewno nie tak, żebyś wydała jak najwięcej kasy, tylko żebyś smaczną kawę miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z czego to wynika wybór ekspresu? Przede wszystkim z tego, że na rynku istnieje wiele firm zajmujących się tym właśnie tematem. Poza tym Warszawa jest na tyle dużym miastem, że bez problemu znajdziemy kilka firm zajmujących się właśnie paleniem i dystrybucją kawy. Ja polecam ekspresy z firmy http://www.coffeenation.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ekspres dostałam do kawy, gratis. Wiem jak to brzmi, ale naprawdę tak było. Dla firmy zainwestowałam w Pakiet Kawowy M, bardziej mi się to opłacało, niż samemu ogarniać cała tą strefę kawową, a wiadomo, ze ludziom lepiej i prężniej pracuje się po kawie, więc czuje się zobowiązana do tego, ze by dostarczyć możliwie najlepszą. Stad ta decyzja. Polecam www.coffeezone.sklep.pl to właśnie stamtąd wzięłam ten pakiet, polecam. Bardzo smaczna kawa pełna aromatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli szukasz dobrego ekspresu do kawy to polecam Ci zajrzeć na stronę Love4Coffee https://www.love4coffee.pl/ znajdziesz tam mnóstwo porad oraz ciekawych informacji na temat ekspresów do kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kupiliśmy ten mały ekspres Amica CT3011. Powiem wam szczerze że fajna sprawa takei cudeńko. Małe zgrabne, kawka dobra i cena nie duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś zamówiłam ekspres do kawy !! ;) Myślałam o nim już prawie pół roku. Niby mąż obiecał mi na gwiazdkę, ale jak na electro.pl zobaczyłam jakie mają ceny to stwierdziłam, że nie będę czekała i zamawiam od razu. Już sie nie mogę doczekać kiedy będzie u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepszy byłby ekspres do kawy? na electro.pl uda się znaleźć coś w przyzwoitej cenie. to im się bardziej przyda niż kolejne szklanki, filiżanki i inne takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepszy byłby ekspres do kawy? na electro.pl uda się znaleźć coś w przyzwoitej cenie. to im się bardziej przyda niż kolejne szklanki, filiżanki i inne takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrinna44
Szukacie dobrej jakości ekspresu do kawy ? Koniecznie zajrzyjcie na ofertę https://jura-professional.pl świetna jakość gwarantowana ! Odkąd go kupiłem aż chce się wstawać każdego ranka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez dostałam ekspres gratis do pakietu kawowego u www.coffeezone.sklep.pl :) Bardzo mi się podoba taka opcja ograniczyło to moje koszty na kawę, a pije się jej u nas naprawdę sporo. Polecam firmę, bardzo miło się z nimi współpracuje a kawę maja wyśmienitą!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu dobry ekspres udało mi się kupić dopiero u nich www.sklep-bicafe.pl jest niezawodny. Nie kupujcie w marketach, tam zawsze jakieś dzidostwo co zaledwie po 2mc mi się psuło:( tu mają dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawowy wyjadacz
Zastanowiłbym się nad ekspresami Saeco. Np tutaj przykłądowe: http://marianoitaliano24.pl/ekspres-saeco Słyszałem, że są solidne i niedrogie w porównaniu z konkurencją. Użytkuje taki w domu już 2 rok leci i nie narzekam. Cicha kulturalna praca, niezawodny. Ale to tylko moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia Lupa
Ja zdecydowałam się na najlepszy wg mnie ekspres marki JURA. Dlaczego najlepszy? Czas oczekiwania na kawkę wynosi zaledwie kilka sekund, poza tym jest naprawdę dużo opcji przygotowania kawowego napoju, od Espresso, po Macchiato, czy Cappuccino, choć to i tak niewiele z możliwych opcji. Duży wybór ma sklep decofire.pl, można sprawdzić i się przekonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście ekspres do pysznej kawy i zmywarkę. Ja bez tych rzeczy bym w kuchni nie wyrobiła. Oba sprzęty zamawiałam na avans.pl bo mają tam fajne ceny także jak ktoś będzie wyposażał to polecam.Wysyłka darmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelka123456
Ja polecam ekspres Lavazza kupiony w sklepie-http://www.sklep-bicafe.pl. Mam taki u siebie w domu już od dwóch lat i muszę powiedzieć, że kawa jest aromatyczna i bardzo dobrze smakuje :) Z tego, co pamiętam, to w tym sklepie mają jeszcze ekspresy Jura - także dobre, szwajcarskie produkty - serdecznie polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KawoszEkspresowy
Naczytałem się Waszych opinii o ekspresach i już sam nie wiem co mam wybrać :P Ale generalnie sporo powtarza się tematu ekspresu JURA, poszperałem trochę i znalazłem tutaj http://www.sabro.com.pl/ w fajnych cenach w porównaniu do innych tego typu sklepów. Tylko pozostaje mała kwestia, który z nich będzie najlepszy dla 2 osobowej rodziny często odwiedzanej przez znajomych kawoszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy zakupie ekspresu z młynkiem proszę wzić pod uwagę serwis. Od trzech miesięcy staram się naprawić Delonghi,jest rzekoma plaga ciał obcych w kawie,chodzi o to,że nie podlega to naprawie gwarancyjnej,jeśli jest się dociekliwym to serwis Extra w Krakowie staje się nieuprzejmy i potrafi wysłać ekspres nie naprawiony ,nawet nie sprawdzony ale z kamyczkiem za 140zł. Obsługa klientów w Warszawie twierdzi,że do kawy jest dodawana biżuteria,może to jakaś promocja i proponuje dalsze naprawy w Warszawie jeszcze droższe. Reasumując lepiej droższy,rzetelnej firmy typu Jura lub ciśnieniowy bez młynka. Stanisław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×