Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małecyce

rozmiar stanika

Polecane posty

Gość małecyce

W biuście bez stanika mam 80/81 cm, a pod biustem 68 cm. Według tabeli rozmiarów mam 65C, tyle ze nigdzie nie mogę znaleść takiego rozmiaru! Wszystkie biustonosze są alo za luźne w obwodzie, albo mają za malą miseczkę... Jak dobrać idealny stanik????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzyj na stronę sklepów Onlyher i Noszebiustonosze, spokojnie będzie coś dla Ciebie (dla pewności skontaktuj się z obsługą, bo niektóre staniki miewają mniejsze albo większe miseczki niż wynika z tabelki, i trzeba brać przeliczony rozmiar, ale panie z tych sklepów są w tym świetnie zorientowane i potrafią podpowiedzieć co i jak). Warte uwagi są też staniki Ewy Michalak, ale u niej pewnie będziesz potrzebować 70A/70B (inna rozmiarówka, policz na stronie sklepu albo też dopytaj). A poza tym poczytaj blog Small Cup, forum Lobby Małobiuściastych i zajrzyj do katalogu Balkonetki :) Owocnych stanikowych łowów życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olive_pl
Przy Twoich wymiarach możesz dobierać biustonosze 65 C, jeśli są za luźne w obwodzie albo mają za małą miseczkę warto byłoby spróbować rozmiar 60D, być może będzie bardziej odpowiedni. Jeśli w dalszym ciągu biustonosz nie będzie pasował powinnaś zastanowić się nad przyczyną takiej sytuacji. Możliwe, że nieprawidłowo wykonałaś pomiary, które warto powtórzyć. Zmierz bardzo ściśle obwód pod biustem na wydechu. Od wyniku odejmij 5 cm. Staranne pomiary są bardzo ważne gdyż miseczka C przy obwodzie 60 cm jest całkiem inna niż miseczka C przy obwodzie 70 cm. Następnie dokonaj pomiaru biustu, tym razem luźno w najszerszym miejscu. Oba wyniki nanieś na tabele rozmiarów i doczytaj wynik. Staranny pomiar powinien rozwiązać problem,. Zwróć uwagę, że czasami producenci bielizny określają własne rozmiary, co z pewnością jest sporym utrudnieniem podczas dobierania biustonosza, dlatego warto takich unikać. W różnych krajach stosuje się różne oznaczenia, dlatego kupując bieliznę zagranicznych producentów czasami za każdym razem trzeba ustalać nowy rozmiar. Nie można zapomnieć, że istnieje wiele typów staników, podczas mierzenia zwróć na to uwagę, ponieważ nie tylko rozmiar, ale także nieprawidłowy fason wypływa na niekorzystny wygląd piersi oraz to, że biustonosz źle się układa na ciele, piersi wysuwają się z miseczek, a materiał się marszczy. www.olive.pl - pokusa dla zmysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poodpoowiem
Ja miałam to samo. Jak chcesz zainwestować w biust to zamawiaj przez interent, bo jak chcesz stanik ze sklepu, no to ja przy Twoich wymiarach z większości mam 70B//C. Ale mierzę średnio w sklepie po 10 biustonoszy, żeby trafić na ani luźny ani ścisły i robiący krzywdę obwód. Na pewno z miejsca odpuść sobie Atlantic i Tiumph, większość misek jest tak zamknięta, że ja nie wiem na jaki to w ogóle biust. W sieciówkach znajdziesz perełki, ale tak jak pisałam będziesz musiała się dużo namierzyć i naszukać rozmiaru też. W zwykłych sklepach z bielizną masz zwykle rozmiarówkę taką, że trochę większa miska jest od obwodu 75, a takim możesz się okręcić jeszcze raz dookoła. Poczytaj trochę to co dziewczyny podrzuciły. Sama zadecydujesz czy warto się zainteresować tematem i trochę więcej kasy włożyć w dobry stanik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sałatka letnia z kalfiora
dobrze Ci radzą a po drugie to przez internet bywa o wiele taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gęsi prać nie potrafią
up up up up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×