Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haluuuszkkaaa

długoletnie kochanki

Polecane posty

Gość haluuuszkkaaa

Jestem kochanka od 4lat chciałabym to zmienić ,od poczatku miałam nadzieje ze kiedys to nastapi ..on o tym wiedział .. Czy jest tu jakas pani w podobnej sytuacji ...potrzebuje sie wyzalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilia Doliny
Co może być warte słowo mężczyzny który przysięgał wierność i zdradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A miało być pięknie
Może historia Ewy Kuklińskiej i Tomasza Stockingera czegoś nauczy? A dobry komentarz i spojrzenie na stronie "Porady na zdrady".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haluuuszkkaaa
Nie jestem dziwka .. On wie ze go kocham on mnie tez . Zona jego sie domysla a jednak nie odchodzi od niego... Moze gdybym jej powiedziała wprost skonczyłoby sie moje wyczekiwanie? Musze pilnowac sie zeby dzwonic lub pisac tylko wtedy gdy jej nie ma w poblizu...tesknie za nim bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewno że bzdura
A niektóre próbują przekonywać że baba myśli .... głową. Ha...ha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisoni
haluszka wez przeczytaj to co napisalas, "kocha Cie ^^ ; D haha to pilnuj sie nadal bo moze przestac kochac ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haluuuszkkaaa
Kocha i to bardzo. A pilnowac sie musze bo pozniej ma problemy jego zona jest niezrownowazona ,wydzwaniała do mnie po nocach i wypisywała smsy..obazała mnie i plotkowała jaka to ja niejestem sucz. Gdybym pokazała jej smsy od niego to by jej szczeka opadła. I chyba tak zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola n kola
Bo jesteś i pisze ci to o tobie myśli.Poniekąd wcale się jej nie dziwię.Gdyby te żony były takie złe jak wam tu ściemniają żaden z tych krętaczy nie zastanawiał by się ani sekundy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haluuuszkkaaa
Zona powinna sie zastanowic dlaczego on ma mnie. On jej nie kocha. Gdyby mnie nie kochał to juz dawno by mnie zostawił i nie prosił o spotkania. Nawet grafik w pracy dopasowuja do mojego zebysmy mogli sie spotkac. Ostatnio zona chyba cos wyweszyła bo mielismy wolne ale w ostatniej chwili napisał ze dzis nie moze i ze bardzo mu przykro ale nastepny dzien bedzoe tylko dla nas i tak tez było ...więc dalej twierdzicie ze mnie nie kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A miało być pięknie
No, Haluszka, musisz pomóc mu się rozwieść i podesłać info żonie. Bo jak ma ta kobieta miśka wykopać, jeśli jej ślubny twierdzi, że cię nie ma ? Przecież ukrywa z tobą kontakty, nie możesz do niego dzwonić, gdy jest z żoną. No to jak ty sobie to wyobrażasz ? Skąd ona ma wiedzieć, że ją oszukuje ? Zrób coś wreszcie, by misia z domu wyrwać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby Cię kochał, to by Cię nie ukrywał. Kocha żonę, jest do niej przywiązany, jesteś zabawką. A śmieszne jest to, że wierzycie, że mężowie kochaja kochanki....i od 4 lat nie odszedł do Ciebie. Tłumaczenie się niezrównoważeniem żony tez nie jest na miejscu. Dobrze pisała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drebeta
haluuuszkkaaa ty wychodzisz ze zlego zalozenia, ty chcesz zeby zona zrobila pierwszy krok.. "Zona powinna sie zastanowic dlaczego on ma mnie. On jej nie kocha. Gdyby mnie nie kochał to juz dawno by mnie zostawił i nie prosił o spotkania" ale po co? ona cie nie kocha, tylko on i gdybys byla dla niego taka wazna, jak ci sie wydaje, to juz dawno by ja zostwil..a on jeszcze tego nie zrobil...otworz oczy, on cie nie kocha, tylko wykorzystuje..jest mu tak wygodnie.. a odnosnienie grafikow,ktore sa dla ciebie dowodem milosci, to jak zona mu powie, ze cos dla nich zaplanowala, to tez ustawi grafik pod nia..a wiec to nie jest jakiej wielkie niewiadomo co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola n kola
A niech się facet rozwiedzie jesteś gotowa na płacenie całe życie eks alimentów na nią a także na dzieci jeśli są.To dla żony najlepsze rozwiązanie dla takiego kutasa już gorzej,a tobie to mogło by wcale nie pasować.Dlaczego żona ma od niego odchodzić niech zabierze ciuchy i sam spierdala jeśli tak bardzo ciebie kocha.Zastanowiłaś się kiedyś może dlaczego jeszcze tego nie zrobił czy może jesteś na tyle głupia że nie widzisz że facetowi jest dobrze ciągnąć dwie sroki za ogon.Co dwie dupy to jednak urozmaicenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dwie sroki jemu
ogon ciagna, a jemu to pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz po wszystkim
a mnie olal po dwoch latach obiecywania. Wrocil do zony a wlasciwie nigdy od niej nie odszedl. Gdyby nie jeden glupi blad to bylibysmy nadal razem. Jego zona gdzies wyjechala a ja zaprosilam go z dziecmi do mnie na konie. Najstarsza corka pochwalila sie potem mamie i okazalo sie, ze ona nic nie wiedziala o nas. A on mowil, ze wie, ze sie rozwioda a dzieci zostana z nia. Ona zatrzyma dom, auto a firme podziela na pol. I co? Okazalo sie, ze oklamal mnie i ja. Chcialam sie z nia spotkac, ale ona powiedziala, ze z takimi panienkami to nie rozmawia a tym bardziej sie nie spotyka. Dzwonilam az w koncu ona podala moje telefony na seks czat i nekali mnie jacys faceci. W koncu mailowalam, ale ona odpisala w formie faksu to samo, ze nie zamierza spotykac sie z panienkami zajmujacymi sie zonatymi na faks firmy, w ktorej pracuje. Dalam spokoj, bo same klopoty z tego byly. Mowil, ze kocha, ze nie odpusci a teraz co? Zerwal kontakt, powiedzial, ze to z zona chce sie zestarzec. Nie zostalo mi nic. Mam opinie dziwki i tyle z tego zwiazku. Zonatych trzeba z daleka omijac. Zawsze graja na dwa fronty. Moj normalnie zyl ze swoja zona a mnie mowil, ze nic miedzy nimi juz nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drtzea
juz po wszystkim ..ty sie ciesz, ze tylko 2 lata z nim zmarnowalas...i dostalas nauczke, wiesz teraz gdzie masz nie szukac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz po wszystkim
ciesze sie i chce o tym pisac, zeby ostrzegac przed takimi zwiazkami. To nie konczy sie happy endem, jak tu niektore sobie marza. To bagno, w ktore naiwne baby sa wciagane przez zwyklych skur... Ja bylam naiwna i wierzylam, ze zyja w separacji, kazde spi osobno a w ogole to "ona taka niedobra, nie uklada sie im" itd. Jakie to naiwne i glupie i takich naiwnych jest wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka ja ja
Byłam kobieta zdradzaną i bylam kochanka i powiem wam, że kobiety sa czasami tak naiwne, że masakra...Facet który zdradza robi to dlatego, że potrzebuje odmiany, adrenaliny, mocnych wrazeń. Swojej kochance mówi,że ja kocha no bo ona tego od niego oczekuje. Zony nie zostawi bo mino wszystko tez ją kocha, choć wiecznie na niż narzeka...Bo dla faceta to jest poprostu wygodne.W domu żona( kochająca i święta bo taka powinna być zona), dzieci, posprzatane, ugotowane, koszula wyprasowana...na zewnątrz dla ludzi przykladny ojciec i mąż który ma poukładane życie. Na boczku kochaneczka (zawsze usmiechnięta, pachnąca, sexowna bo taka powinna być kochanka) która jest gotowa spełnic każdą zachcianke swojego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haluuuszkkaaa
Ja wierze w to ze mnie kocha ..wiele razy to udowodnił . Chroni mnie przed swoja zona bo wie do czego ona jest zdolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama n kama
Hahaha większej naiwnej nie czytałam dawno,chroni cię przed żoną bo się kutas boi że się dowie i oskubie ze wszystkiego. Dziewczyno chcesz siedź w tym gównie bo na wolnego faceta chyba cię nie stać. Tylko nie zalicz wpadki bo wtedy zobaczysz jak on bardzo cię kocha. Spierdoli dalej i szybciej niż przeciąg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onakochającajego
A ja jestem kochanką 20 lat, nie żałuję, niczego w swoim życiu nie zmieniłabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gfczfctf
Osz kurczę Tak czytam i nie wierzę że można być aż tak naiwnym jak autorka. Przecież żonaty tobą tak kręci jak mu pasuje, a pasuje mu u ciebie zamoczyć, bi to tak fajnie sobie odmienić, ale najważniejsza to jest rodzina, workowi na spermę to zawsze można głupot nawciskać, a worek wierzy... Biedna ty biedna bo nierozumna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urgent
kochanki to chyba jedyna grupa, którą potępiają zarówno faceci, jak i kobiety :) i coś w tym jest... większej żenady nie ma, niż łykanie kłamstw, wmawiając sobie, że to prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogness
Cóż . Nasuwa mi sie jedno . Gdyby naprawdę Cę kochal zostawił by żonę dla Ciebie , gdybyś Ty była dla niego najważniejsza. A tak to jak jest sama widzisz. Niestety jesteś tą drugą. I chyba nie zanosi się na to żeby to sie zmieniło. No i teraz odpowiedz sama sobie czy tego oczekujesz od życia . Czy chcesz ciagle czekać , łudzić sie i cierpieć . W jakimś filmie słyszałam taką kwestię: " - .. ale mówiłeś że mnie kochasz , - mówiłem , bo tak się mówi" A co by było gdybyś postawiła mu ultimatum. Albo żona albo ja ? Jeżeli jesteś wrażliwą osobą a wydaje mi się że tak jest, to na dłuższą metę taki układ może Cię zniszczyć . A on wyczuwa że ma Cię na każde skinienie , po co więc ma to zmieniać . Jemu tak jest dobrze. A czy on zastanawia się co Ty czujesz ? Jak to znosisz ? Czego Ty potrzebujesz ? Cz tak traktuje się osobę którą się kocha ? Pomyśl nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haluuuszkkaaa
Nie wiem skad w was tyle nienawisci...naprawde musicie byc nieszczesliwe. Mam nadzieje ze kiedys poczujecie sie kochane i szczesliwe chocby tylko na chwile. Wczoraj z nim rozmawiałam chwile był zdenerwowany ... A jego zona jest niezrownowazona sama sie o tym przekonałam ..jak ona tak sie do niego odzywa jak do mnie to długo to juz nie potrwa bo ile mozna słuchac takich wyzwisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama n kama
Może są nieszczęśliwe z powodu takich panienek jak ty,przyszło ci to do głowy? Żony też czasem kochają a wtedy są nieobliiczalne. Więc ciesz się że tylko cię wyzwała bo znam taką co spuściła kochanicy taki wpierdol że hoho drąc się na całe gardło. I miało potem dziewcze przerąbane. By być kobietą trzeba mieć klasę jaką ty masz to sama nie chcesz wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama nie wiem...
Autorko - Dobrze ci tak... Niech kochanek siedzi z żoną i dziećmi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasa sama w sobie
"Więc ciesz się że tylko cię wyzwała bo znam taką co spuściła kochanicy taki wpie**ol że hoho drąc się na całe gardło. I miało potem dziewcze przerąbane. By być kobietą trzeba mieć klasę " No ta to dopiero klasę pokazała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haluuuszkkaaa
Faktycznie kobitka z klasa... Mojego zona nie ma klasy i mysle ze tez cyrk by odstawila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haluszka czy jak ci tam
dla mnie takie baby jak ty to ostatnie kurwy włazisz w cudze życie i rozwalasz je życzę ci aby kiedyś ktoś wlazł w twoje i bezwzględnie je rozwalił może wtedy cokolwiek zrozumiesz bo na teraz to myslisz dupą nie głową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×