Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żona boksera

Uderzył mnie...:(

Polecane posty

Gość żona boksera

Boże, tak trasznie się pokłóciliśmy!!!! strasznie!!!zaczelimy się wyzywać a mój mąż mnie uderzył w twarz,ja jego pierwsza. Mamy małe dziecko, powiedziłą, że mnie zniszczy i że zabierze mi dziecko, błagam, pomóżcie mi!!!!!!!!! nie krytykujcie mnie chociaż wy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona boksera
z nim przyszłosci już nie będzie, wyrzuciłam go z domu, aż teściowa przyjechała. On mnie tak uderzył, że dzwoni mi w uchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona boksera
któtko jeteśmy małżeństwem, dopiero 2 lata. Ja chce kategorycznie rozwodu, nie wybacze mu tego co zrobił, a najlepsze jest to, że on nie żałuje tego co zrobił i powiedział, że uderzył by mnie jeszcze raz, Boże, wyje jak małe dziecko, błagam ,pomożcie mi się ogarnąć, mam ochote zrobić cos głupiego, ale wiem, że dziecko mam, które bardzo kocham!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plopol
to sobie wyobraz jakby twoj facet wpadl w dzoka rozpacz bo ty go udrezylas hahhaha Nie podnosi nigdy pierwsza reki a wtedy nie bedzie takich sytuacji, jedynie w samoobronie mozna komus oddac lecz NIGDY pierwszym a z ejestes kobieta to nie daje tobie przywilejow do wylatywania do kogos z lapami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khbdhgdus
dziecka ci nie odbierze, bo nie ma prawa, chyba że je głodzisz albo bijesz. A rozmawiałaś z teściową, jak ona zareagowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż, skoro uderzył raz i tym samym przekroczył tę granicę, to pewnie zrobie to jeszcze raz. takie są realia. U mnie w domu było podobnie. Musisz coś z tym zrobić, oedjść, wyprowadzić się, wziąć rozwód, co kolwiek - bo tu już nie chodzi tylko o Ciebie, ale i o dziecko, które to wszystko widzi. I nie ma znaczeni czy jest małe, czy duże, dziecki pamietają dłuugo. Dwa lata, to krótki staż, także niedobrze, że tak szybko się to psuje. Ale musisz być silna, silna dla siebie i dziecka, by Was oboje ochronić. Nie masz wyboru. Musisz walczyć dla dziecka. uff, masakra, po ile wy w ogóle macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvxvxcvxcvxcv
ale przecież dziewczyna pisze że mąż nie wpadł w żadną rozpacz, mało tego, nawet nie żałuje, tylko jej grozi że znowu to zrobi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale dlaczego ........
go uderzyłas , co takiego ci powiedzial ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oddal ci i milo??
Jakby mnie ktokowliek uderzyl pierwszy uderzyl i nie wazne czy facet czy kobieta, to bym mu oddala i tak rownez zrobil twoj facet Popatrz jak to milo! mnie ojciec kiedys kilka razy reką trzasnąl, oddalam mu jak mialam 19 lat i nidgy wiecej juz tego nie zrobil a ja tez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona boksera
nie głodze, ani nie bije dziecka, synek jest dla mnie wzystkim!!!!!!!!! powiedział też, że mnie znizczy i ,że do piachu mnie wsadzi. A teściowa broniła synka, powiedziała, że too taki dobry chlopak. A czy to, że po macieżyńskim nie wracam do pracy to moze być dla ądu jakiś argument, że nie pracuje???nie oddam mu dziecka za żadne skarby!!!!!!!!!! nawet myśle o wyjezdzie, ale za granice to nie dam rady, bo podpis rodzica musi byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oddal ci i milo??
cvxvxcvxcvxcv z ta dzika rozpaczą to byl przyklad tak jak autorka wpadla w rozpacz.Rownież moglby tez wyć jak ona :D A ze powiedzoal ze jeszce raz to zrobi gdy ona go znow uderzy NOI SLUSZNIE, Niech pierwsza z lapami nie wylatuje to nie dostanie.Autorko przyjemnie a pewnie ze nie, wiec jesli nie chcesz ego powtorzyc to panuj nad sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8y723roug
no sorry ale też kiedyś myslałam ze nigdy bym nie uderzyła męża aż do czasu kiedy w kłótni nazwał mnie suką. ciekawe czy wam nie puściłyby nerwy. Sa sytuacje które trudno sobie wyobrazić jeśli samo się ich nie przeszło więc nie krytykujcie autorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona boksera
uderzyłąm, bo mnie zwuzywał od ścierwa, kuurew, on mieszkał u mnie, wiec wzytko mu spakowałam, wzytsko!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaannnna
to ze nie pracujesz nie jest argumentem do odebrania ci dziecka. sąd najwyżej nakaże ci znaleźć prace, to wszystko.Nie martw się, nikt ci dziecka nie odbierze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuububuu
Ale dlaczego nie ma prawa zabrać dziecka? Dziecko jest tak samo jego jak jej. Sąd oceni, kto ma lepsze warunki do wychowywania dziecka i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem za biciem :o Ale skoro sama pierwsza podniosłaś rękę to przynajmniej jest 1:1 :P Ty możesz bić,a on nie? Litości! Zamiast usiąść na spokojnie na normalni ludzie to lepiej na trzaskać się po pysku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona boksera
i co zrobiłas 8y723roug???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczelas pierwsza
mnie tez pamietam matka biła i przestala gdy w obronie wlasnej jej oddalam, przestarszyla sie i juz wiecej tego nie bylo, pozniej narzeczony 2 razy to zrobil, za drugim razem oddalam i to mocno w oko skonczyly sie rekoczyny mimo ze juz razem nie jestesmy Uwazam ze w tym wypadku mial prawo tobie oddac bo ty zaczelas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuububuu
Wywiezienie dziecka za granicę oczywiście wymaga zgody obojga rodziców. A sąd decydując o tym, przy kim ma zostać dziecko, oceni m. in., kto ma lepsze warunki materialno - bytowe, czyli mieszkanie, stałą pracę itd. Ja uważam, że uderzenie męża w twarz to mega lipa. Ale facet na poziomie i tak by nie oddał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do buuuububuu
mylisz się,sąd nie mając podstaw nie odbierze matce dziecka nigdy , nawet jesli ta nie pracuje. Nie wypowiadaj się w tematach o których nie masz pojecia bo tylko straszysz autorkę. A odnośnie ciebie autorko, to lepiej wyjdź już z tego forum bo już sypie się na ciebie krytyka. Po co masz się jeszcze bardziej stresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona boksera
nie mam sil już, on mnie pychicznie znizczył i to już dawno. Nie mam pojecia jak to wszystko zakończyć. Dusze sie z nim w zwiazku, szkoda jet mi najbardziej dziecka, vo sama też ojca nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zostawiaj tak tego
to niezrównoważony, niebezpieczny facet. Może nie powinnas go uderzyć, ale to była odpowiedź na jego obzywki, poniżanie. Jednak kobieca ręka trochę inaczej bije... nie wyobrażam sobie, żeby mąż mnie tak trzepnął, sama też nie biję, ale to go wcale nie tłumaczy. Jesteś matka jego syna, żoną, nie miał prawa tak Cię potraktować. Zrób obdukcję, nie odpuszczaj, to dowód na Twoją korzyść w sądzie. Jeżeli się nie dogadacie i dojdzie do rozwodu może się uda udowodnić mu winę rozpadu związku. Nie zapomnij też o pogróżkach, że Ci grozi itp. To wszystko jest przeciwko niemu. Życzę Ci jak najlepiej, ale szczerze to chyba nie najlepsza partia... Dlaczego miałby Ci ktoś zabrać dziecko? jakiś absurd. Jak jeszcze poskacze to Ty mu warunki widzenia postawisz, bo z takim narwańcem możesz bać się dziecka zostawić i chcieć np. widzeń w Twojej obecności. Nie bój się pogróżek. Dobrze zrobiłaś, że go wygoniłaś i teraz tylko bądź dzielna i nie daj się oszukać miłym słówkom ani zapewnieniom teściowej. Wszyscy synkowie to "dobrzy chłopcy" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężuś :P
żona boksera Zniszcze Cię a dzieciaki będą ze mną do tego OFICJALNIE OŚWIADCZAM ŻE JESTEŚ SFLACZAŁĄ DUPĄ I SUCHĄ JAK STARA KOŚĆ PIZDĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężuś :P
cvvxvxcvc WEJDŹ NA SWOJĄ STRONĘ Z TATUAŻEM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego dzieci mogą bic?
a dlaczego jest przyzwolenie na to kiedy facet dziecko leje ,wtedy nasze polskie spoleczenstwo uwazza ze ma do tego prawo bo to ojciec,a gdy kobiete tak samo potraktuje wtedy jest lincz ze to jakis psychol??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężuś :P
UDERZYŁAŚ MNIE TO CI ODDAŁEM PROSTE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×