Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość HENIA!aaa

tablet -jaki wybrac czym sie kierowac?

Polecane posty

Gość gość
Ja mam od apple, dla mnie niezawodny. Dziecko jednak coś zepsuło w nim i potrzebny był nam dobry serwis. Jak się zdecydujesz na ta markę, warto mieć gdzieś zapisany na marginesie kontakt do www.macforce.pl potrafią wyratować z opresji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przed wyborem sprzętu komputerowego konsultowałam się z seriwsem redicreo. Tam znają się na rzeczy więc dobrze mi doradzili jaki sprzęt powinnam wybrać. Na miejscu składają tez komputery i tablety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia_Poznan_Doznan
ja mam apple iPad pro. tani nie jest, ale naprawde warto:) ja zaoszczedzilam 750 zl, bo wygralam w ankiecie media expert te pieniadze na zakupy i to mi troche pomoglo...ale zawsze mozna tez wziac na raty. to sprzet, ktory dlugo i dobrze bedzie ci sluzyl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyście mieli problem z konsola czy tabletem, polecam serwis www.naprawakonsol.pl bardzo nam się przysłużył, myślałam, ze tablet na wyrzucenia a tu miła niespodzianka bo udało się go naprawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apila
Zgadzam się, jest w czym wybierać w sferisie, dla siebie jakiś czas temu zamawiałam tylko że wybrałam najprostszy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kupowałam swój to najpierw czytałam opinie. Okazało się, że lepiej kupić tablet z górnej półki, bo posłuży dłużej. Już miałam poświęcić te kilkaset złotych, ale wypatrzyłam taki sam jak chciałam w lombardzie expres. No i kupiłam. I działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam serwis www.naprawakonsol.pl, dokonują rzeczy niemożliwych moim zdaniem, moja konsola znów śmiga! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinko
Wybrałbym coś na pewno z Lenovo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za ile kupiłaś ten komputer w lombardzie? Jestem ciekawa jakie są różnice cenowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosztował mnie ten komp 1000zł, a chodzi jak nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrzesiekM45
Na pewno parametrami urządzenia, które są tak naprawdę kluczowe. No i w tym duże znaczenie ma również jakość obrazu. Jeżeli nie możesz się zdecydować to polecam sprawdzić http://www.wybieramlaptopa.pl/tablety gdzie znajdziesz kilka fajnych porad oraz recenzji. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomilek
Moim zdaniem bardzo ważnym aspektem jest żywotność baterii. Zawsze się tym kieruje, polecam zerknąć na Lenovo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina9032
Polecam Ci sprawdzić stronę https://najlepszyranking.pl/ranking-tablety Tam znajdują się wszelkie informacje na temat najlepszych tabletów. Jest stworzony specjalny ranking, który na pewno będzie bardzo pomocny. Warto się zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marios32
Fajna ofertę tabletów ma również producent Manta i co ważne starają się utrzymywać odpowiednio niską cenę. Jeżeli chodzi o ogólne warunki serwisów gwarancyjnych ich produktów i nie tylko to polecam odwiedzić temat http://www.manta.info.pl/forum/ogolnie-o-tabletach/serwis-gwarancyjny-jak-u-was-to-wyglada/ gdzie dostaniecie trochę dodatkowych informacji upewniając się przed zakupem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTVARTA
Jeśli znajdziecie już tablet, to sprawdźcie nowego operatora telefonicznego. OTVARTA oferuje abonamenty od 7,99 zł miesięcznie - sprawdźcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg. mnie najważniejsze w przypadku tabletu są trzy rzeczy: - w miarę duży ekran, by komfortowo przeglądać treści najlepiej 8 cali+, a do oglądania filmów 10,1. - dobra wydajność - pojemny akumulator i długi czas pracy na baterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No zakochani w technologgi mega jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak już konkretny tablet to Samsung Galaxy tab3 jest super, 32 GB pamięci, na Androidzie , konkretny sprzęt. zobacz sobie w Bestcena , mają w dobrych cenach sprzęty http://bestcena.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannka
Najlepiej kierować się jakimiś fajnymi recenzjami, które już na pierwszy rzut oka będą potrafiły określić jaki sprzęt jest godny zainteresowania. Zerknij sobie na stronę https://www.bravebeaver.pl , tutaj mają świetną stronę właśnie z różnymi ciekawymi recenzjami. Warto tam zaglądać i się z tym zapoznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktualnie pracuję na tablecie XP Pen artist 13,3 i jestem z niego bardzo zadowolony. Udało się kupić w rozsądnej cenie na stronie https://mirapolnext.pl/. Dobry bo wszechstronnie zaopatrzony sklep poza samymi tabletami sprzedają też akcesoria do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianZ
Jeżeli chodzi o tablety to warto abyś również sprawdziła propozycje od producenta Manta bo mają kilka naprawdę ciekawych propozycji w przystępnych cenach. Wiele również zależy od przeznaczenia, aczkolwiek możesz porównać sobie parametry różnych modeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaja

Pamięc, duży wyświetlacz, dla mnie musiał być tez z Androidem. Dobre tablety w korzystnej cenie maja w bestcena.pl dlatego u nich zamawiałam tablet dla syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przy zakupie np. na rzecz wejścia na kartę SIM, która umożliwia dostęp do internetu, zainwestowałam w firmowe etui które nie raz już uratowało go w trakcie upadku a hotspot można zrobić zawsze z telefonu.

Edytowano przez mulkas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×