Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Najlepszy na tym forum

Co zrobiłibyście/zrobilibyście gdyby...?

Polecane posty

Gość Najlepszy na tym forum

Witajcie. Jestem niezmiernie ciekaw co kryje się w waszych głowach. Jakie macie fantazje, marzenia, myśli. Był już temat a'la "Do czego się nigdy nie przyznam" ale mnie ciekawi na co macie największą ochotę? Co jest Waszym najskrytszym, najdzikszym, najdziwniejszym albo najzwyczajniejszym marzeniem, fantazją, pragnieniem? Co zrobiłybyście gdyby "po fakcie" można było wrócić bez ŻADNYCH konsekwencji do życia "sprzed'? Nikt niczego by nie pamiętał. Nikt, poza TOBĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stojąca z boku
a w czym ty jesteś taki dobry, że aż najlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przykładna zona i matka
Ja bym umówiła się z dwoma facetami na ostry seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepszy na tym forum
stojąca z boku nie wprowadzaj wątków pobocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateusz.koolas@wp.pl
każdy by chciał. Kiedyś jak będą cyborgi to każdy będzie miał takiego i będzie z nim robił co tylko będzie chciał. heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też...
Przykładna zona i matka skradła móje zachcianki to dodam żeby nie powielać że wybrał(a)bym się na imprezę młodych swingersów ;) taką lepszą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też...
Najlepszy na tym forum jeśli jesteś władny takie rzeczy uczynić to wielu tu skorzysta z opcji "delete" z opcją save only I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też o tym myślałam
seks z dwoma facetami, najlepiej takimi młodszymi, około 20 lat tylko gorzej gdyby mi się spodobało i chciałabym już tak na stałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj na pomarańczkę:)
mhm co bym zrobiła? umówiła się z przynajmniej 3 mężczyznami na orgietkę :D by mnie brali z każdej możliwej strony :D a póki co to tylko marzenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateusz.koolas@wp.pl
Nooo ale jest to dużo młodych i chętnych to czemu nie działacie w tym kieunku? Podrywać ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też...
i kij w mrowisko wbiłeś.... widać wszyscy mają podobne marzenia.... hmmmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też o tym myślałam
bo każdy jest egoistą i chciałby brać zamiast dawać każdy by chciał by to jego obsługiwano i adorowano a w związku, jak wiadomo, nuda, rutyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżony ostre cięcie
A ja zabawię się w trójkącie z 2 koleżankami z pracy. Obie mężatki, dzieciate. Ja jestem żonaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że większość kobiet chyba marzy o tym samym ...:D sex z nieznajomym , bez zobowiązań, bez skrupułów. tak pomyśleć o tym to wcale się im nie dziwię :) chyba sama bym tak chciała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateusz.koolas@wp.pl
dżin, tylko ona tego musi chcieć. mało tego to jeszcze tych 2 i ona mszą być z tej samej okolicy by możnabyłoby powtórzyć taka przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateusz.koolas@wp.pl
są chętne kobiety i są chętni panowie. W czym problem? Pewnie w organizacji tego wszystkiego, pewnie w obawie przed konsekwencjami itp. Piszczcie skąd jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zła teściowa
chętnie pocałowałabym namiętnie moja synową.... śliczna jest... ja mam 46 lat ona 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konsekwencje to nie wszystko :O czego się obawiam? tego że może mi się nie spodobać co nie koniecznie musi oznaczać "ok stop nie chcę tego kończymy" bo partner wcale nie musi być tego samego zdania. boję się że później nie będę mogła spojrzeć nie tyle mężowi co sobie w oczy, i jest jeszcze strach że właśnie może mi się to spodobać tak bardzo że będę chciała więcej.. a nie chciałabym ranić bliskich mi osób .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateusz.koolas@wp.pl
katefoster , napisałem Ci coś na meila. Tak czytając Twoją wiadomość to powiem Ci że w stopce masz napisane "Lepiej spróbować i żałować, niż żałować, że się nie spróbowało"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moją dziką, iście seksualną fantazją jest zabicie macochy mojej matki, nim poznała mego dziadka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym mogła wrócić do życia sprzed poznania mojego faceta chciałabym w ogóle nikogo nie poznawać, wyprowadzić sie z domu i mieszkać sama, sama na siebie zarabiać, sama decydować o wszystkim i nie musieć liczyć sie ciągle ze zdaniem innych. Strasznie zazdroszczę ludziom którzy mogą tak sobie żyć sami dla siebie i nie mają żadnych innych obowiązków poza studiami, albo pracą. Jak widzisz autorze ja akurat unikałabym seksu zamiast spełniać jakieś fantazje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepsy na tym forum
Nigdzie nie napisałem, że temat dotyczy wyłącznie seksu. Coś drętwo... można założyć, że wszyscy żyją tak jak chcą:) Optymistyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinas77
ja chcialabym byc ponizana jak prostytutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×