Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość marina901

Laparoskopia jajników????

Polecane posty

Gość Elvira

Ja również nie mam złych wspomnień, a 5 miesięcy później już byłam w ciąży 😉 na początku spóźniał mi sie okres i troszke panikowałam że starania się bardzo wydłużą, ale ginekolog ze szpitala polecił mi żel dopochwowy prefert vaginal, który miał wspomóc zapłodnienie i udało się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela

Witam. 

W czwartek pojechałam na umówiony termin do szpitala na wycięcie torbiela na prawym jajniku. 

Dzień rozpoczął się od pobrania krwi i mocz do badania. Następnie rozmowa z lekarzem odnośnie operacji. 

Kolejny dzień był dniem operacji. Założono mi cewnik...  mało przyjemne ale da się przeżyć, kolejna rzecz to wenflon. Dostałam leki godzinę przed operacja, były to leki uspakajace. Po 8 zawieziono mnie na blok operacyjny. Założono tlen i tyle pamiętam. Obudziłam się już na łóżku w sali. Po przebudzeniu potwornie chciało mi się spać... Potwornie. Ale mogłam zasnąć dopiero po godzinie. 

Kolejny dzień 3 przelezalam w lozku z kroplówka i to nie jedna. Brzuch mnie nie bolał. Dopiero gdy ściągnięto mi cewnik i kroplowke to mogłam wstać. Ciężko było, strasznie szwy ciągły. 

W 4 dzień dostałam wypis ze szpitala. I największy ból zaczął się... Barki, żebra, pod piersiami miałam taki ból, kujacy i ciężko oddychać. Spowodowany  gazem, który daja podczas operacji. I powiem szczerze to był gorszy ból od tego co miałam po operacji. I trwał 5 dni po wyjściu ze szpitala. Leki mi nie pomagały... Oczywiście, wszystko da się przeżyć. Ale nie chciałabym do tego wrócić.. 

Powodzenia dziewczyny. Dacie radę... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila891

Witam. Właśnie jestem 5 godzin po zabiegu D . Zabieg  był robiony w Niemczech i czuje się bd dobrze. Lecz tylko wstawać mi jest ciężko I brak sił.  Ból w plecach też miałam. Myślałam że wypadłam z łóżka XD podczas transportu .  Mam całkowity zakaz prac fizycznych przez 4 tygodnie.    Ale mam zamiar leżeć tylko 2 bo nie wytrzymam.   Ogólnie  na zabieg czekałam od czerwca  bo musiałam zmienić termin zabiegu 2 razy niestety....   bo to Niemcy🤣  mialam 2 zabiegi robione za jednym razem  .Po tym jak byłam po kazali mi wstawać i 2 godziny później już mogłam iść do domu.   Ten zabieg nie jest taki straszny . To jest mój pierwszy taki wielki zabieg i jestem  wręcz prawie bez bólu.  Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

Niedawno przeszłam przez laparoskopowe usunięcie torbiela w Orthos w Komorowicach i tak jak dzieczyny pisały, nie ma się czego bać. Akurat ja nie miałam jakichś dużych obaw bo trafiłam na świetnego lekarza- dr Żmijewskiego. Wszystko mi wytłumaczył, a później już sam zabieg poszedł bezproblemowo, szybko doszłam do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwy po laparo

Witam proszę o pomoc po zdjęciu szwów coś w pępku się rozeszło i założyli nowe bardzo się boje czy ktoś tak miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie jestem po laparoskopi. Bałam się usypiania bardziej niż bólu. Nie było tak źle. Po zabiegu bolą żebra i ramiona. Obudziłam się już bez rurki, cały ky dzień spałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×