Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nastolatka.

15 i 19 lat , co o tym sądzicie.??

Polecane posty

Poznałam kilka dni temu chłopaka. Ja mam 15 a on 19 lat (ja druga gim a on 1 rok studiów). Jest zabawny, slodki, przystojny, opiekuńczy,często piszemy to sammo w tym samym momencie i o tym samym myślimy. Z tego co mówi tez mu się podobam i po jego zachowaniu widać ,że mu zalezy. Nie mówię, że go kocham, ale chyba oboje się zauroczyliśmy. Co o tym sądzicie ? ? (mój związek się rozsypuje i tak, jedna kłótnia i po związku). Czy to co się między nami dzieje rozwinie się w milość ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to zaczynasz mnie denerwować.. Niedawno pisałaś, że wciąż myślisz o swoim byłym i dla niego chcesz zerwać z ówczesnym chłopakiem, teraz pojawia się jakiś student, a Ty już myślisz o big love z nim po kilku dniach. Poza tym jaki normalny student chciałby być z gimnazjalistką? Jak już to tylko po to, aby wykorzystać jej naiwność i niedoświadczenie - które Ty jak wnioskuję posiadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaa, niebawem prokurator się wypowie.... Ale serio- cztery lata różnicy to żadna różnica, w Twoim wieku wydaje Ci się to dużo- w późniejszym- takich różnic wcale nie widać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczita87
znowu ty? dziecko opanuj się, za naukę sie weź hobby znajdx a na sex i inne rzeczy przyjdzie czas :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shdxsjdc
W sumie to spoko różnica, nie jakaś wielka i jeżeli jemu nie przeszkadza to ok. Ale chłopaki w tym wieku chcą najczęściej dziewczyny w twoim wieku poruchac a nie kochać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu wszyscy tylko seks, seks i jeszcze raz seks ?! Uczyć sie nie muszę bo juz praktycznie wszystkie oceny wystawione. Poza tym sama wiem ile mam sie uczyć a nie wy będziecie mi mówić "do nauki" bo nie znacie moich ocen. A ja jestem taka, że chłopak to motywacja do nauki i wgl a większość jak znajdzie chłopaka to przestaje sie uczyć .. nie ważne. nie będe się wykłócać.. Tylko nie każdy facet w wieku 16 -20 lat mysli o seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia__87
Nastolatka nie gadaj z tymi przygłupami, tutaj tylko potrafią z błotem zmieszać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tylko nie każdy facet w wieku 16 -20 lat mysli o seksie." I tu się droga nastolatko cholernie mylisz. Student chce już dorosłego związku. To łączy się ze wspólnymi wypadami do późna (co na to Twoi rodzice?), chce móc wypić sobie piwo ze swoją dziewczyną i chce z nią uprawiać seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duza roznica w tym wieku. KAZDY chlopak w tym wieku mysli o seksie. Podkreslam KAZDY. Chyba ze cos z nim nie tak. Jesli mowi ze nie mysli to klamie. Mam kilku kolegow w tym wieku, kazdy na imprezie patrzy tylko wyrwac jakiegos lachona, a jesli nie chca wyrwac to tylko dlatego ze boja sie chorob wenerycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia__87
no i dobrze, po co Ci zdanie przygłupów, którzy w większości nie mają własnego realnego życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnooooooooooooooooooooo
chcesz się ruchać? to bierz studenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wulgarny medrzec
i tak zostaniesz na starosc kurwa, wiec korzystaj poki mozesz, nie rokuje to dobrze co ty robisz w tym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"16 -20 lat mysli o seksie." RACJA, przy założeniu, że nie bije mu serce a mózg nie wykazuje jakiejkolwiek aktywności ... wówczas jest taki zimny i nieczuły oraz gra na zwłokę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś się krytycznie wypowiedział, a Ty już zamykasz temat..? chciałaś naszego zdania to masz.. i rozważ czasem krytykę, bo jak tylko po głowie Cię każdy będzie głaskał, to daleko nie zajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia__87
a ty przymknij jadaczke mądralo, bo jak zwykle nie masz nic mądrego do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to ty świecisz mądrością:o jeśli jest inaczej to pokaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia__87
przymknij jadaczke, zrozumiano ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej ty przymknij, skoro nic mądrego nie masz do powiedzenia. właśnie takich poczwar jak ty nie można brać na poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tylko nie każdy facet w wieku 16 -20 lat mysli o seksie." "to sie chyba kurwa zdziwisz" :D:D:D:D:D każdy mysli zdrowy i normalny....🖐️ ja ci pwiem ze mialem taka sytuacje: ja ok 20 ona 15 (sciemnila mi na poczatku ze starsza) i trwalo to ok 5 lat.... wiec nic nadzwyczajnego.... tyylko ze masz chlpaka a a krecisz innym a to egoizm. nie ładnie tak robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdytru
ja mialam 15 lat a moj facet 20 :) bylismy 4 miesiące razem, moze bylibysmy dluzej ale byla przykra sytuacja co zrobić. ;) minęły 4 lata i milo wspominam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×