Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alcia1992

problem z pęcherzem

Polecane posty

Gość alcia1992

Witam/ Od około 3-4 tyg codziennie bolą mnie podczas oddawania moczu wargi sromowe, pozatym często wieczorami bardzo mnie piecze, czasami delikatnie swędzi, natomiast czuję że dzieje się to wewnątrz. Powiązane jest to z ogromnymi bólami pęcherza. Bardzo nieprzyjemne, przenikliwe bóle w podbrzuszu podczas oddawania moczu i czynności takich jak np bieganie albo nadmierne prostowanie się. Powoli zaczynam wykreślać bakterię ponieważ piłam dziennie przez około tydz 1000 mg witaminy c i nic. Zaraz po oddaniu moczu nadchodzą bóle tak silne, że wywołują łzy. Niestety nie mam możliwości kontaktu "na żywo" z lekarzem przez kolejne kilka miesięcy. Unikam od tego czasu również kontaktów płciowych i zachowuje najlepszą higienę osobistą, ale na tyle żeby nie podrażnić bariery ochronnej w tamtych okolicach. Proszę o pomoc, jakieś wskazówki co jeszcze mogę zrobić aby załagodzić ból do czasu udania się do lekarza lub jeśli jest taka możliwość - sposoby którymi moge się poratować sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żurawinę w tabletkach przyjmuj. Pij co najmniej 2 litry wody dziennie, najlepiej z cytryną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×