Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brunett

Czy kobiety lubią mądrych facetów?

Polecane posty

Gość Brunett

Witam ! Mam do kobiet pytanie które bardzo mnie męczy :) Czy wy kobiety lubicie bardzo mądrych facetów ? Wiadomo mądrość jest wyrażana w różny sposób. Jednak chodzi mi o wykształcenie głownie. Mam duże powodzenie u kobiet, jednak jak dowiadują się, że jestem w trakcie pisania doktoratu itp.. to część z nich "ucieka". Wręcz słyszałem takie teksty: jestem zbyt głupia dla Ciebie.." Nigdy nie daje odczuć kobiecie nawet bez wykształcenie, że jestem " mądrzejszy" od niej bo znam się na jednej dziedzinie a nie na wszystkim. Jak odbieracie wykształconych facetów? jest to na plus? czy raczej nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weraaaaa
Co za glupie pytanie, oczywiscie ze na plus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika.kafe
Wiekszosc kobiet unika inteligentnych facetow, bo takiego nie sa w stanie owinac wokol palca, nie sa w stanie takim manipulowac itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronisiaa
Kobiety cenia wymagaja u facetow tego czego same nie maja, dlatego tez u facetow cenia wysoki wzrost, sile, inteligencje, zaradnosc, penisa i poczucie humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweelina
Uciekają nie dlatego że jesteś 'mądry' , ale dlatego , że nie wiele zarabiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweelina
Uciekają nie dlatego że jesteś 'mądry' , ale dlatego , że nie wiele zarabiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika.kafe
O kims, kto jest madry, a nie jest inteligentny, mowi sie ze jest humanista . . O kims kto jest inteligentny, ale nie jest madrry mowi sie ze jest umyslem scislym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam problem z urlopem
Odpowiedz jest oczywista. Od wiekow, kobiety BOJA SIE inteligentnych mezczyzn! Oczywiscie beda zaprzeczac, ale fakty sa bezdyskusyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunett
nie tu nie chodzi o pieniądze.. wiadomo nie obnoszę się z pieniędzmi jednak tu nie o to chodzi. a po 2.. nie szukam materialistki której zależy na moim portfelu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......ula.........
Odpowiedz jest prosta - mądre kobiety lubią mądrych facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubią tylko takich. :classic_cool: Ja osobiście uwielbiam przebywać z ludźmi mądrzejszymi od siebie, bez względu na to czy to kobieta czy mężczyzna. I mówiąc "mądrych" nie mam na myśli tylko wykształcenia, bo to w dzisiejszych czasach łatwo zdobyć, ale też inteligencję, bystrość, kulturę osobistą. Tłumaczenie "jestem dla ciebie za głupia" świadczy o niedojrzałości tych kobiet i o tym, że nie traktowały Cię na poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja sprawa i twój wybór
kochaja i uganiają sie tylko za inteligentami, bez ale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika.kafe
Tłumaczenie "jestem dla ciebie za głupia" świadczy o niedojrzałości tych kobiet i o tym, że nie traktowały Cię na poważnie. to swiadczy ze sa swiadome swojej inteligencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunett
Ja myślę, że część kobiet boi się mądrych facetów a jest też część która takich szuka - szczególnie te wykształcone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika.kafe
Brunett, wiekszosc kobiet boi sie inteligentnych facetow. Tylko nieliczne sie nie boja. Niestety taka jest rzeczywistosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunett
A Czy wykształcenie jest dla was ważne jak poznajecie nowego Faceta? Wiadomo pieniądze można mieć bez wykształcenia i to nieraz o wiele większe. Jednak powiedzmy - poznajecie faceta - interesuje was wykształcenie - czy jest to sprawa 2 albo nawet 3 rzędna. Ja nie ukrywam, że cenie ambicje u kobiet - różnie to się może przejawiać ale lubię jak jest wykształcona i ma wysokie aspiracje - jest to wielki plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunett
weronika.kafe To co ja mam im powiedziec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weraaaaa
ale ty nie jestes madry, jakbys byl madry to nie zadawalbys glupich pytan na babskim forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika.kafe
To nie sa bzdury tylko takie fakty. Nie zazdroszcze inteligentnym facetom. Jest im bardzo ciezko o partnerke, juz nie mowie o partnerce na poziomie, ktora by im dotrzymywala kroku intelektualnie. Niestety, ale kobiety wola sredniakow niz facetow o wyraznie ponaprzecietnej inteligencji. Smutne to ale prawdziwe. Oczywiscie sa wyjatki od tej reguly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala.
Wręcz słyszałem takie teksty: jestem zbyt głupia dla Ciebie.." tak naprawde, to nie jestes w jej typie,moze nie odpowiadaja jej twoje nawyki, moze nie podobasz sie wizualnie etc.:D dziewczyna nie chciala cie urazic i walnela takim tekstem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brunet - ja nie zwracam uwagi o tyle na wykształcenie, jak na to co mężczyzna sobą prezentuje. Znam mnóstwo mądrych inteligentnych ludzi, którzy nie mogli kontynuować nauki, np przez brak pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GhostMiner
Inteligentny mężczyzna ma wzięcie u inteligentnych kobiet. Ponieważ jest ich mało, bardzo mało to inteligentny mężczyzna zwykle jest sam. Ale za to ma mnóstwo czasu na hobby i pasje. Stąd wzięło się powiedzenie, że inteligentny człowiek nigdy się nie nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeeenek
Jak ktos wyzej slusznie ujal - warto byc inteligentnym niz nie, bo w najgorszym razie mozna udawac glupszego niz sie jest. W druga strone to tak nie dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nceownvjce
pytajacy ty bierz chuja w lapy, morde w kubel i wypierdalaj w podskokach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeeenek
oo zniknal post pytajacego:) wniosek: mozliwe ze pracuje w moderacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatej napomne,ze madrosc i swyksztalcenie to dwie rozne sprawy;-) wyksztalcenie=umiejetnosc sprawnego poruszania sie w pewnym zakresie i w obrebie wiedzy, ktora sie powinno posiadac. wracajac do twojego pytania - doktorat nie ma zadnego znaczenia, nie dziala ani na minus ani na plus, podobnie jak reszta edukacji czy jej formalny brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertyuikjhygtr
hmm tylko tak mało mądrych facetów .... ale kto chce to odnajdzie rodzynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba bylo napisac
jesli sie nie puszysz i jestes mimo doktoratu normalnym facetem, to jest to jak najbardziej na plus. moze obawiaja sie, ze sa dla Ciebie za glupie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a od kiedy doktorat jest wyznacznikiem inteligencji? najczesciej oznacza brak pomysłu na życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×