Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jagódka1202

Dieta 500-600 kcal + cwiczenia = 25 kg w 3 miesiące - ZAPRASZAM

Polecane posty

U mnie już dzisiaj kolacyjka zjedzona i koniec...troszkę ponad 600 kalorii, ale samo białko i troszkę tłuszczu w jajku więc luzik...Cieszę się, że mam Biedronkę koło siebie, bo tam pełno niskokalorycznych rzeczy jest i są niezłe w smaku :) Ciekawa jestem ile waga jutro pokaże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście te 600 kalorii to nie kolacja, ale dzienny bilansik :). Mam nadzieję, że mi uda schudną na tej diecie, bo to moja zmora...Mam w nich 50 cm! Masakra jakaś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u mnie dzis jakies 700 kcal :-( i 3 kieliszki czerwonego wina. Niby niezle, ale me założenie to max. 600 kcal. Musze sie wziąć za siebie. Ciekawa jestem ile jutro będzie na wadze. Oby Cel 1 został osiągnięty przeze mnie jak najszybciej. Mam 169 cm wzrostu. Do jutra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 600 kalorii z hakiem :). Nie przejmuj się winem, bo na trawienie działa:). Że napisałaś bo się bałam że topic upadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziś mój 5 dzień diety. Waga leci w dół. Ale jak już pisałam, poinformuje Was dopiero, jak osiągne cel 1. Dzis na śniadanko zjadłam 2 kromki chleba razowego z obkładem i wypiłam herbatke zieloną. A jak u Was?! Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziś mój 5 dzień diety. Waga leci w dół. Ale jak już pisałam, poinformuje Was dopiero, jak osiągne cel 1. Dzis na śniadanko zjadłam 2 kromki chleba razowego z obkładem i wypiłam herbatke zieloną. A jak u Was?! Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do zgrabna
Faktycznie jestes zgrabna z ta waga sloniowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,ja o 20 zjadlam wczoraj 3 kanapki z rzodkiewka ale dopiero o tej porze mi sie przypomnialo ze jeszcze nic nie jadlam. Planuje sie wazyc co 5 dni zebym nie przezywala kazdych 5 dkg Mnie waga ladnie leciala po diecie amerykanskiej ale jesz codziennie to samo-strasznie monotonna-trojkacik sera, jajko,jablko, gotowane 20 dkg indyka lub kurczaka, jogurt. I to wszystko przez caly dzien-jadlam tak chyba 2 czy 3 tygodnie i z 55 spadlam na 51,4. Od tamtej pory nie moge patrzec na jajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo chciałabym się przyłączyć, ale będę jadła coś koło 800 bo boję się że wymięknę :) przygarniecie kropka dziewczyny :P? Mam 165cm wzrostu i ważę 68kg, ale nie waga będzie moim wyznacznikiem lecz wymiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LinijkaSzkolna
Ja również się przyłączę. Mój cel to 22 kg. Ostatnio wojowałam z wieloma niezdrowymi dietami przez co doprowadziłam się do nieciekawego stanu. Kilkudniowa biegunka z krwią, odwodnienie i osłabienie. Co robiłam? Piłam same kefiry przez parę dni. Od 21 jem 4-5 posiłków dziennie o jednkaowych godzinach, biegam po 30 min. dziennie od rana etc. Nie jem w ogóle chleba, ziemniaków itd. wyjątek stanowi dzisiejszy dzień, bo nieźle wystraszyłam się tą krwią ze śluzem podczas załatwiania, dlatego stwierdziłam, że dziś pozwolę organizmowi od diety odpocząć, ale za to pobiegam jeszcze pół godziny więcej. Zaczynam od wagi 71-72 kg a cel ostateczny to 50 kg. Idę zaraz pobiegać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka siwka
To lepiej jest poćwiczyć kilka minut dziennie wg tego zestawu http://adf.ly/Dcguj niż się tak męczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgfzc
tyle kcal to ja na sniadanie prawie zjadam i nie tyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ama.misiek
hej wszystkim :) mozna się dołączyc ?:) Postanowiłam ze wezmę się za sb i od dzisiaj dieta 500 kcal. Potrzebuje waszego wsparcia żeby to osiagnąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalaalalalal
na sb powinno sie jesc duzo ,, tam sie kalori nie liczy ale powinno sie zjesc nawet 2000 kcal zeby dieta działala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyyyyzunia
a wlasnie dziewczyna nie robi najgorzej bo 600 kcal to nie jest najmniej ,rozmawialam z dietetyczka i 600 kcal w ciagu dnia rozlozone z glowa i bialko i tluszcz i weglowodany w malych porcjach sa ok..jesz ,spalasz jestes glodna za 2-3 godziny jeszz spalasz i tak w kolko ponaddto cwiczenia co dzien najlepiej ja daje sobie 10 minut z mel b i np 40 biegania +10 minut wbiegania po schodach+raz w tygodniu basen ,zdrowe jedzienie pieczywo masa itp.jestem wielbicielem jedzenia a tu o! nie jestem na tej diecie glodna ! mam czasem pokusy ale psychicznie je eliminuje! ;) jestem bardzo zadowolona bo widze juz efekty 2 kg w tydzien! ;)))zycze ci powodzenia i wytrwalosci przedemna jescze dluga droga a mianowicie okolo26 kg ;))) pozdrawiam! ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej no i co miały być jakieś efekty i się skończyło tak szybko jak powstało. Gadać o założeniach może każdy ale liczą się efekty . Znacie dietę CUD ale taka prawdziwą . To Wam ja zdradzę Czas Unieść Dupsko . ja bez żadnych wymyślnych diet jedząc poprostu mniej i żadnych badziewi plus bardzo dużo ruchu schudłam z 58 do 49 kg. Mam 167 cm wzrostu 30 lat i jestem mamą. Zamiast rozpisywać się ci chcecie zrobić poprostu to zróbcie a pochwalcie się wynikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LB79
Obwisła skóra zakryte wam bikini...oczywiście puść up bo piersi nie wybaczą takiego tempa odchudzania...skąd się urwałyście deb....i?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy widzieliście już najnowsze wyniki głosowania internautów na najlepsze tabletki na odchudzanie? wyniki dostępne na stronie http://rtno.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita_
to jest mój motywacyjny filmik: https://www.youtube.com/watch?v=M7vUEWkI8z8 -45 kg hej hej :) ja ogólnie mogę się przyłączyć, ale ja tak 600-900 kcal :) + rowerek stacjonarny i maszerowanie. muszę schudnąć 40 kg do końca lipca ;P wiem oszalałam. ale im większy cel tym bardziej się spinam.. ogólnie jeśli nie schudnę to tego terminu to końca świata nie będzie, ale.. jak nie ma terminu to zawsze jest tak "oj dzisiaj zjem coś więcej a jutro będzie lepiej" a tak to nie ma że boli, czas ucieka, trzeba spinać dupę ! dziś 100 kg na 175 cm. lat 24. plan menu na jutro: 9:00 ...pół szklanki musli błonnikowego z truskawkami 73 kcal + tutii naturalny 70 kcal, kawa z mlekiem 30 kcal. + pomarańcza 105. o 11 idę na 2 godzinny marsz do lasu z koleżanką :) ok 15:40 zupa brokułowa (kostka + brokuł + ziemniaki + jogurt + przyprawy ) 230 kcal - kawa z mlekiem 30 kcal ok 18:00 makrela wędzona + ogórek zielony + kromka chleba. 220 kcal. razem 720 kcal. powinno być super :) dam znać jutro co i jak :) a Wam jak idzie dietka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubyblue
Nie chcę psuć tej atmosfery, ale to co robicie jest kompletnie nieodpowiedzialne. To jest głodzenie i nie ma na to innego słowa. Po krótkim czasie, daję Ci trzy tygodnie, organizm zacznie przetwarzać w tłuszcz wszystko co zjesz bo będzie robił zapasy na czas głodu, który mu urządziłaś. I to nie waga, czyli tłuszcz leci w dół tylko woda na samym początku. Ja jestem aktywna, ważę tyle ile powinnam, nie chcę być chuda. Odkąd jem zdrowo i ćwiczę moja waga nie drgnęła, ale cm. poszły w dół, a ciało wygląda pięknie, jest jędrne, twarde. Wolę to niż dziewczyny wyglądające jak chore. Też tak kiedyś wyglądałam i tak się czułam. Nie po to jest życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talinka
haj anita co tam u ciebie? ile schudłaś prze miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Likantria
Znam te diete i z całego serca polecam :D Wcale nie zwolnił mi metabolizm i miała dość dużo siły na ćwiczenia. Schudłam w ciągu miesiąca i 2 tygodni 16 kg. Jedynym minusem jest to że zaczęły wypadać mi włosy, mimio to polecam ! :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bananowa889
Powiem, że nigdy jakoś strasznie nie uważałam na kalorie, nawet podczas odchudzania. podpatrzyłam u znajomej jagody acai i dałam się skusić, ale w ogóle nie żałuję tego wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek321528
Jagódka1202, potem już przestała pisać :) Pewnie po tych imieninach taty i po tym grillu. 4 lata później pewnie waży z 85 kg i nawet nie myśli o dietach. Mówię tak, bo jeśli ona na samym początku diety kupuje sobie batonika Nestle... No to o czym tu mowa? Gdzie tu silna wola? Tylko deklarowała ją, a tak naprawdę wcale jej nie miała. Mąż to w ogóle nie pomagał, nic a nic. Jak można kupować fast food, gdy żona się odchudza. Ja w ostatnie półtora miesiąca schudłem 13 kilo i jadę z tematem dalej, szkoda, że Jagódka się nie udziela, bo bym jej chętnie poradził co nieco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kromkaaa
hej, czy jest tu ktos jeszcze? :) Ja jem 500 kcal od dwoch dni... jest ciezko bo co chwile w rodzinie ktos je cos slodkiego i pojawiaja sie pokusy :( Pojawiaja sie tez mysli ,po co mi to, albo ,schudne moze 5 kg w miesiac i co?..rzuce sie na jedzenie i jojo, No ale chce w koncu miec szczupla sylwetke. Wybralam tą diete bo szybko sie chudnie i to bez cwiczen- a ich nie znosze :( Mam 176cm i waze 73 kg...moj cel to 59/60 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×