Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aha aha

Który kredyt samochodowy najlepszy?

Polecane posty

Mam pytanie.. Otóż zamierzam kupić auto - do 15 lat..nie jestem w stanie kupić go za gotówkę i potrzebuję kredytu samochodowego.. Który z bankow waszym zdaniem posiada najlepsze oferty... na stronach internetowych banki posiadają bardzo podobne oferty niczym sie nie wyrózniające od siebie.. Moze z waszego doświadczenia mozecie polecić bank lub ofertę godną uwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite128
w eurobanku sa najlepsze kredyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt jeszcze dobrze na kredycie nie wyszedł, a jak cię nie stać na zakup auta to skąd pomysł że cię będzie stac na jego utrzymanie? później są tematy "nie wykupiłam oc bo mnie nie stać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNIE JEST
Ktos na siłę próbuje się reklamować na forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma88gda88
Mnie nie stać na wyłożenie od razu kilkudziesięciu tys. złotych na zakup samochodu, dlatego wydaje mi się, że kredyt samochodowy jest najlepszym rozwiązaniem. Zastanawiam się nad ofertą w raiffeisen http://www.rl.com.pl/dla-ciebie/kredyt-samochodowy więc jeśli macie doświadczenie we współpracy konkretnie z tą firmą to piszcie, czy nie ma żadnych ukrytych kosztów, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bierz kredytu samochodowego! Bank będzie Ci siedział w papierach i cokolwiek będziesz chciała zrobić z autem (np. przerejestrowanie, odbiór pieniędzy z AC) będzie wymagało odpłatnej zgody banku. Jak już chcesz się kredytować, to lepiej gotówkowy. Auto jest pisane wtedy tylko na Ciebie i możesz z nim robić co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marekou
A ja polecam zapoznac sie z ofertą firmy J&J Group. Ogolnie mowiac firma placi nam za jezdzenie autem obklejonym reklamami. 600km to 600zl miesiecznie i kredyt na auto splaca sie sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWO89
Tak jak kolega wyzej - korzystam z tej oferty i sobie bardzo chwalę. J&J Group placi terminowo co jest bardzo wazne. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie ostatnio przekonał kredyt samochodowy w BGŻ. Mają dobre oprocentowanie i sam bank jest ceniony na rynku. Tutaj sobie przeglądałem szczegóły: http://finanse.sprzedajemy.pl/finanse-osobiste/kredyty-samochodowe/bank-bgz-bnp-paribas-s.a. Trafiłem na stronę, kiedy szukałem samochodu na sprzedajemy.pl. Super, że teraz się rozwijają i można u nich jednocześnie porównywać samochody i kredyty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×