Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość liczę na pomoc z waszej strony

Jakie kursy i szkolenia warto sobie zrobic???????????

Polecane posty

Gość gość
Jeśli nie masz nic sprecyzowanego, czego potrzebujesz, to polecam szkolenie z umiejętności miękkich w MDDP. Bo to jest niezbędne wszędzie. Na tak wartościowym szkoleniu jeszcze nie byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam szkołę NOVA CE http://novakursy.pl/ jest tutaj dużo kursów do wyboru i każdy znajdzie coś dla siebie ;) Aktualnie popularne są kursy językowe i komputerowe... heh ale co się dziwić jak to przyszłościowe. Osobiście niedawno ukończyłam kurs średnio-zaawansowany Exela ;) bo potrzebowałam do nowej pracy. Kurs był w Bydgoszczy, nauczyciel mega prowadził zajęcia, świetnie tłumaczył a do tego bardzo sympatyczny - doskonale wiedział jakie mieć podejście do kursanta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dandan
Na pewno kurs języka obcego ;) Oczywiście standardowo angielski, bo to podstawa, ale w cenie są teraz mniej popularne języki, np. szwedzki. Ja robiłem kursy w szkole językowej Berlitz w Krakowie i skończyłem na poziomie zaawansowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa23

Powinny być związane z tym co Cię interesuje i na pewno przyszłościowe kierunki które nie tylko teraz są na topie, ale również będą i za 7 lat, np. kurs z zarządzania zasobami ludzkimi zawsze będzie potrzebny. Fajne propozycje szkoleń ma firma Maciołek i Wspólnicy zatem może Ci coś wpadnie w oko ciekawego i się zdecydujesz konkretnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika Mazur

Moim zdaniem wszystko zależy od Ciebie czego potrzebujesz i co może Ci sie przydać w życiu, ja np interesuję się kursem instruktora fitness u nich https://www.ams.edu.pl/kursy/kurs-na-instruktora-fitness/ od wielu lat pracuje na siłowni i staram sie regularnie podnosić swoje kwalifikacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gita

Moim zdaniem najlepiej robić szkolenia w profesjonalnych firmach. Byłam dwa miesiące temu na kursie z usuwania makijażu permanentnego w Clear Clinic. Super, naprawdę wysoki poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka

Ja mogę wypowiedzieć się na temat szkoleń robienia rzęs. Znam firmę Crystal Lashes, oferują kursy metody objętościowej, 1:1 i inne. Bardzo profesjonalne podejście, byłam u nich na jednym szkoleniu, ala na pewno będę jeszcze się szkolić, być moze u nich - zobaczymy. Uczą na swoich produktach, ręcznie wykonanych, dobrej jakości. Instruktorki są bardzo cierpliwe i potrafią przekazywać wiedzę. To było moje pierwsze szkolenie, cały czas się uczę, dlatego nie mam innych doświadczeń z tego typu firmami szkoleniowymi. Dlatego z uwagą czytam wszystkie opinie o szkoleniach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2018 o 15:04, Gość gość napisał:

Jeśli nie masz nic sprecyzowanego, czego potrzebujesz, to polecam szkolenie z umiejętności miękkich w MDDP. Bo to jest niezbędne wszędzie. Na tak wartościowym szkoleniu jeszcze nie byłam.

Również polecam szkolenia. Widziałam też, że Akademia MDDP zmienia nazwę na ADN Akademia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×