Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czyściochaaaaaaaa

Nie myje rąk...zwrócić uwagę? Ale jak?

Polecane posty

Gość czyściochaaaaaaaa

Słuchajcie mam przyjaciółkę od wielu, wielu lat. Wcześniej tego nie zauważałam, ale od jakiegoś czasu widzę, że ona nie myje rąk. Wychodzi z kibla-nie myje, przychodzi z miasta- nie myje, przed jedzeniem- nie myje. Nosz kurwa jak przyjeżdża do mnie w odwiedziny na kilka dni to nawet jak ja czy mój chłopak jesteśmy w pobliżu to po kiblu nie myje tych łap. Mogłaby chociaż zachować pozory i umyć. Ostatnio wycierałam stolik na którym leżał jej telefon, to brzydziłam się go podnieść wyobrażając sobie siedlisko bakterii. Dodam, że prysznice to bierze dwa razy dziennie i się balsamuje, maluje itd... Ale te ręce... Moja przyjaciółka też często zapada na jakieś przeziębiania czy grypy, próbowałam jej kiedyś powiedzieć, że zazwyczaj takie infekcje przenoszą się przez brudne ręce, i że trzeba często rączki myć , a ona na to , że przecież myje. Jak jej zwrócić uwagę??? Brzydzę się u niej zjeść czegokolwiek... No panna ma 25 lat! Co za wstyd...Jak będzie miła dziecko to też nie będzie myła rąk i będzie je dotykała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyściochaaaaaaaa
Dla mnie to po prostu obrzydliwe. Mój chłopak też to zauważył i się jej brzydzi. Jak ona korzysta z naszego kompa, to on później bierze wacik, spirytus i czyści klawiaturę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dokchtur
jak ona jest dziewica to ja chetnie sie z nia spotkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyściochaaaaaaaa
Wiesz... ja na Twoim miejscu bym się brzydziła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyściochaaaaaaaa
Wyżej to podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz - czytalam ostatnio takia rtukul o tym czym grozi nie mycie rak. i oczywiescie powiedz czym i powiedz, ze tam bylo napisane ile procent ludzi tego nie robi i zapytaj czy to nie oburzajace, jak mozna. jak do niej nie dotrze to juz nic nie dojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyściochaaaaaaaa
Madz- cholera ona nawet jak jesteśmy w barze i idziemy do kibla to łap nie myje. Nawet przy ludziach. Ja myję ona nie. A wykształcona dziewczyna, powinna wiedzieć takie rzeczy. Czasami mam ochotę się na nią wydrzeć, że jest brudaską obrzydliwa i niech wreszcie umyje te łapska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyściochaaaaaaaa
Ale co do obrzydliwych spraw, to ona wyciera te brudne dłonie w nasze ręczniki nie myjąc ich wcześniej po skorzystaniu z toalety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyściochaaaaaaaa
Znów te łupie podszywy, chyba sami rozróżnicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyściochaaaaaaaa
do tego nie myje stóp jak wraca z miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyściochaaaaaaaa
podejrzewam ją tez że nie myje rąk po dłubaniu w nosie :o ja zawsze myje i mój chłopak też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyściochaaaaaaaa
Pewnie idioci, którzy się za mnie podszywają sami są brudasami i rąk nie myją. Brawo! Rozsiewajcie bakterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyściochaaaaaaaa
knajpy to też koszmar, taki kucharz to już na pewno nie myje rąk przez to nigdy nie jemy na miescie, widzialam film z Magdą Gessler i kucharz wyrabiał ciasto gołymi rekami, mógł chociarz na potrzeby filmu włożyć jakieś rękawiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyściochaaaaaaaa
najpierw taki grzebie sobie za przeproszeniem w dupie lub w nosie, nie wymyje rąk a później na przykład lepi pierogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyściochaaaaaaaa
na dodatek ostatnio zauważyłam ze mój chłopak ma resztki jedzenia między zębami, też jest brudasem bo nie myje zębów po każdym posiłku, później całuj się z takim. Widziałam, że dużo ludzi ma takie brudne zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyściochaaaaaaaa
w dodatku niektórzy maja wstrętny zwyczaj próbowania potraw :o masakra, rozrobi coś i łychą do gęby, obliże i dalej miesza a później przyjdą goście i częstują bo to nie tylko w restauracjach ale niektóre świnie w domach tak się zachowują :( - brudnymi rekami wyrabia ciasto - oblizuje łyżkę którą miesza składniki na sernik - podaje znajomym czekając na pochwały że dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyściochaaaaaaaa
najgorsi są ludzie którzy pusczają bąki, powinni łapac je w słoik bo przecież nie każdy musi wąchać ich smierdzące i trujące gazy, przecież w jelitach sa same bakterie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sajhksajdgs
leżę i kwiczę ze śmiechu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu nie ma z czego się śmiać!! Podstawy higieny to konieczność i nawet małe dzieci wiedzą że po przyjściu do domu, do wc, po zakupach czy przed jedzeniem należy umyć ręce i to najlepiej mydłem antybakteryjnym które na bieżąco zabije te wszystkie bakterie na naszych rękach. Na każdym centymetrze kwadratowym naszych rąk znajdować się może od 40 tysięcy do 5 milionów komórek bakterii. Nie wszystkie są dla nas szkodliwe. Jednak „optycznie czyste ręce mogą w rzeczywistości okazać się prawdziwym siedliskiem chorobotwórczych drobnoustrojów. Wiec jak jeszcze widzisz jakąś nadzieje to działaj bo jak koleżanka będzie miała dzieci to już może być gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manio ciekawski=)
Następna nawiedzona z antybakteryjnym mydłem :D Wbij sobie do głowy, że wyjaławianie skóry antybakteryjnymi środkami jest niezdrowe. Wystarczy porządnie umyć ręce zwykłym mydłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcde;
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyściochaaaaaaaa
Ostatnio znalazłam brązowe ślady na białej sofie... fuuuuuuuu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fcdvgbhnjm,./
Jak wyjdzie z wc to zapytaj jej czy widziała jakie masz cudowne nowe mydło i powiedz, żeby powąchała ręce jak ślicznie pachną :P. Powiedz jej, że zawsze jak wychodzisz z wc i umyjesz ręce to pachną cudownie bardzo długo. Głupio będzie jej się przyznać, że nie umyła :) Może zrozumie. Opowiadaj o tym mydle jak o cudzie świata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkaaa3262
ja to bym powiedzila zwyczajenie bez sciem A T STRA RAK NIE MYJESZ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto tu mówi o wyjałowieniu skóry?? Mydło antybakteryjne dettol, którego używam, błyskawicznie zabija bakterie i bardzo szybko pozwala naturalnej florze bakteryjnej na odbudowanie. Nie ma mowy w tej sytuacji o efekcie wyjałowienia skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja to bym powiedzila zwyczajenie bez sciem A T STRA RAK NIE MYJESZ??" Dokładnie. Przecież to Twoja przyjaciółka, a nie teściowa, więc co się krępujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boja tak;)
ten temat jest sprzed 2 miesięcy :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uważam, że mydło antybakteryjne to konieczność i skóry na pewno nie wyjałowi, po pierwsze zabija obce bakterie, a po drugie w naszym otoczeniu jest tyle bakterii i wirusów, że o czymkolwiek jałowym poza wnętrzem jajka nie ma co mówić nawet. U nas w domu używamy mydła antybakteryjnego zawsze po powrocie do domu, z pracy, szkoły, przedszkola, sklepu i itd. bo o ile o higienę mojej rodziny jestem spokojna to o obcych ludzi już niekoniecznie, nie zamierzam jeść czyichś bakterii kałowych, bo ktoś po skorzystaniu z toalety nie umył rąk, a potem dotykał klamki, poręczy czy pieniędzy, których potem dotykałam ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka 23
hehehe a sa ludzie ktorzy myja rece jak opetani;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniaaaaaaas
Już wolę myć ręce sto razy dziennie niż nie myć ich w ogóle ;) Szczególnie jak robię coś w kuchni to co chwilę myję ręce bo mam wrażenie ze są brudne ale tak już mam, co zrobić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×