Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZDRADZA.,.,

Czy to może być zdrada?

Polecane posty

Gość ZDRADZA.,.,

Jestem rok z obecnym partnerem od miesiąca mieszkamy razem a ja mam wrażenie że mnie zdradza. On ma dziecko z poprzedniego związku i bardzo często je odwiedza (dwa razy w tygodniu minimum). Tym samys spotyka się ze swoją byłą, kiedy jeszcze mieszkalismy osobno ona chciała do niego wrócić ale on nie chciał bo miał mnie. Twierdzi że jestem dla niego wszystkim, kocha mnie a do byłej nic nie czuje. Często rozmawiamy, wprost mówię co mi sie nie podoba ale on twierdzi że dla niego licze się tylko ja. Ostatnio przeglądałam po kryjomu jego tel i zauważyłam, że ma wiadomości na telefonie do swojej córki, ale w godzinach między 19-23 (jego córka ma 8 lat) podejrzewam, że to nie ona z nim pisała, a jego była. Niesty sms były usunięte więc nie znam trści, jak sie dowiedzieć czy mnie nie zdradza z byłą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdknckndcs
detektyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDRADZA.,.,
A coś innego jak detektyw może mogłabym jakoś porozmawiać ze swoim facetem ale jak? Co mam mu powiedzieć, że grzebałam mu w telefonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że detektyw to najlepsze rozwiązanie, ponieważ jeśli faktycznie Cię zdradza, będziesz miała na to dowody i nie dasz sobie nic wmówić, kiedy partner będzie się wypierał zdrady...Chyba nie chcesz być z kimś, kto nie jest Ci wierny? Ale to takie moje subiektywne zdanie. Nie wiem, jaka Ty jesteś i jakie masz zasady. Ja bym zdrady nie potrafiła wybaczyć, gdyby okazało się, że do niej doszło. Rozmowę z partnerem odradzam, ponieważ jeśli ma coś na sumieniu, i tak nie powie Ci prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×