Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dendi6

Już nie wytrzymuje .. dlaczego trafiam na takich palantów?

Polecane posty

Gość dendi6

ja się poddaje nie mogę. dzisiaj znowu płakałam przez faceta okazał się niesamowicie zakłamanym gnojem który gdy wyjeżdża w delegacje to są agencje , panienki byłam świadkiem rozmowy jak relacjonował jakie sztuki "obracał" tak mi źle teraz to był dla mnie wstrząs nie wiem co mam ze sobą zrobić...tym bardziej mi źle bo to już drugi dupek ten z pozoru był w porządku kłamał w żywe oczy a pierwszy z kolei się nie krył komentował perfidnie laski przy mnie oglądał się nie dyskretnie pełno koleżanek lasek imprezowicz który gdy zabrał mnie na imprezę to zostawił i poszedł bawić się w kręgu swoich znajomych nawet nie zauważył gdy wyszłam a na drugi dzień się dopiero odezwał powiedział że to moja wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tydha
To sama wyjdź do facetów a nie bierzesz tych co sami podejdą. Wielu fajnych myśli, że nie ma akurat szans u kobiet bo się nasłuchali przez ileś tam lat czegoś. Sama zaczynaj rozmowę a nie czekasz aż książę zajedzie powozem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tydha
Takie gnoje nie boją się podejść do kobiety bo i tak ich nie interesuje coś poważnego. Musisz sama "atakować" wtedy możesz mówić, że takich spotykasz a jak stoisz biernie i czekasz to możesz nie w trafić na tego kogo chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek_z Bagien
a ja mam podobne akcje tyle ze stoje po przeciwnej stronie. Jak dowiedziala sie ze bede swiadkiem na ślubie to mendzi że zaraz świadkową wycałuje. Jak jakas kolezanke moją pozna to tez sie zdrady doszukuje. Jak poszliśmy z nią i z kolegami na koncert to sie tylko z tyłu ciągnęła za nami i obrażała mnie.Ja poszedłem pierwszy bo mialem tego dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tydha- świetnie ujęte, szacun. Wyjaśniłeś/aś i mi dlaczego zawsze "trafiam" na takich, bo mimo powodzenia brak mi śmiałości w podrywie, nigdy nikogo nie podrywałam, bałam się podejść i boję się nadal, a teraz dodatkowo nie chce, bo z doswiadczenia wiem,ze relacje z facetami i tak mi nic dobrego nie przyniosą. Autorko, rozumiem Cię, szkoda czasu na takiego kolesia, ja tez mialam lubiącego takie "zabawy" i go zostawiłam. Męczyłabym się psychicznie. Ale nie napisałas, czy to byl Twoj chłopak? Tak bez ogrodek opowiadalby o agencjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc moze dlugowlosi maja cos w
bo rosnie zepsute pokolenie rozpieszczonych degeneratow, az strach sie bac co bedzie za 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podobno_Ladny_LeczNiesmialy
Zgadzam sie z poprzednikami.... Ci ktorzy pierwsi podrywaja czuja sie pewni siebie chca sie sprawdzic czy uda im sie wyrwac panienke a czy cos z tego wyjdzie to juz drugo rzedna sprawa... Grunt to zaliczyc, wyrwac zeby bylo co opowiadac kolegom Jestem niesmialy i jak dziewczyna mi sie podoba to nie podejde do niej bo uwazam ze "za wysokie progi" no coz tak juz mam... Wiec przelam sie autorko i jesli wpadnie ci kots w oko to podejdz porozmawiaj i wtedy wyczujesz czy to Dobry czy nie dobry material dla Ciebie P.S. oczywiscie nie wolno generalizowac zawsze zdarzaja sie wyjatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×