Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Edyjan87e

SPA

Polecane posty

Gość Edyjan87e

po szybkim rozeznaniu widzę, że jakoś tematyka SPA nie pojawiała się, dlatego też założyłam taki temat :) piszcie swoje propozycje sprawdzonych ośrodków SPA z całej Polski Ja na początek chciałabym polecić Głęboczek Vine Resort & Spa. Jest to jedyne w Polsce SPA, które do zabiegów stosuje ... winoterapię :) dodatkowo wykorzystując walory przyrodnicze Pojezierza Brodnickiego. http://www.gleboczek.pl/#/tree Macie inne propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannamajster
ta winoterapia brzmi super :) obadałam sobie ich stronę, rzeczywiście fajne miejsce... sama okolica wygląda uroczo. to chyba dobra opcja na romantyczny weekend we dwoje, co? macie jakieś inne propozycje tego typu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o na pewno taka winoterapia może doskonale wpłynąć na nasze samopoczucie. Ale jeśli chodzi o ciekawe miejsca, gdzie można skorzystać z zabiegów spa to moim ostatnim takim odkryciem jest to miejsce http://www.dworoliwski.pl/ bardzo mnie zauroczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eireen111
A znacie Pałac Mierzęcin Wellness & Wine Resort? Mają tam własną winnicę, z której zbierane winogrona stosowane są potem do zabiegów. Maseczkę na twarz mieszano na moich oczach, bez konserwantów itp. Pyszne wina ich winnicy mogą konkurowac z włoskimi. Czułam się tam prawie jak w Toscani - polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eireen111
A znacie Pałac Mierzęcin Wellness & Wine Resort? Mają tam własną winnicę, z której zbierane winogrona stosowane są potem do zabiegów. Maseczkę na twarz mieszano na moich oczach, bez konserwantów itp. Pyszne wina ich winnicy mogą konkurowac z włoskimi. Czułam się tam prawie jak w Toscani - polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goodday
o rany a ja szukałam pomysłu na weekend, gdzie pojechać, no i teraz się okazuje, że jest w czym wybierać. Tylko muszę zdecydować się na jeden kierunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mita
Jest, jest:) Oferty typy spa są coraz bardziej atrakcyjne.sama czasami korzystam. Wpadam czasami do Instytutu Dermique w Krakowie. Fajne uczucie ogarnia mnie po wyjściu, taki totalny relaks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×