Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moa00011

Zelmer Aquawelt co o nim sądzicie??

Polecane posty

Gość Moa00011

Przymierzam się do kupna odkurzacza. Myślałam właśnie o modelu podanym w temacie. Może ma go ktoś i wypowie się na jego temat jak odkurza i czy w miarę dobrze pierze.Będę wdzięczna za opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od siebie dodamy tylko, że ciekawe odkurzacze można znaleźć w naszej ofercie. Pytanie tylko, czego oczekujesz od odkurzacza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak - średnio popularny w ofercie Zelmera, wprowadzony jakieś 2 lata temu, jeśli dobrze pamiętam ma 4 lata gwarancji, ale nie jest najtańszy... Tak jak Gorenje mówi - zależy czego od odkurzacza oczekujesz, a raczej do czego będziesz go potrzebować, czy masz dużo gęstych dywanów w domu czy tylko parkiet (panele) i płytki... ile masz metrów do odkurzania, czy chcesz też coś prac czy odkurzać często tapicerki itd, itd... Ogólnie nie jest to zły odkurzacz, dobra dostępność części zamiennych nawet po gwarancji, gęsta siec serwisów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak - średnio popularny w ofercie Zelmera, wprowadzony jakieś 2 lata temu, jeśli dobrze pamiętam ma 4 lata gwarancji, ale nie jest najtańszy... Tak jak Gorenje mówi - zależy czego od odkurzacza oczekujesz, a raczej do czego będziesz go potrzebować, czy masz dużo gęstych dywanów w domu czy tylko parkiet (panele) i płytki... ile masz metrów do odkurzania, czy chcesz też coś prac czy odkurzać często tapicerki itd, itd... Ogólnie nie jest to zły odkurzacz, dobra dostępność części zamiennych nawet po gwarancji, gęsta siec serwisów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moa00011
Mam wykładzinę dywanową i kilka dywanów.Mieszkanie ma ok 70 metrów kw.Chciałam odkurzacz o dość dobrej sile ssania a widzę, że ten model ma 1600 W.Zależy mi również na funkcji prania ponieważ mam małe dziecko i z czystością wykładzin bywa różnie a na czyszczenie ich ręcznie nie mam już siły...Osobiście nie znam osób które mają ten odkurzacz dlatego trudo mi jest go kupić.Nie jest to tani model a za połowę tej ceny miałabym np.Zelmera Voyagera Twix 01z014 ST co prawda bez funkcji prania lecz z o wiele wiekszą mocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila1234567890
ja polecam odkurzacz twist, nie tylko odkurza ale rowniez czysci para wszystkie meble i podlogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moa00011, polecam Ci np. odkurzacz Gorenje VCK2203W w pięknym perłowym kolorze :) Ma aż 2200 W maksymalnej mocy, oczywiście filtr HEPA, a dodatkowo np. elektroniczną regulację mocy sterowania pokrętłem, turboszczotkę, uchwyt do przenoszenia i automatycznie zwijany kabel. Poczytać o nim i obejrzeć go możesz tutaj: http://www.gorenje.pl/sprzet_drobny/odkurzacze?c=249011 Jeśli masz małe dziecko i zależy ci na funkcji prania, warto też przyjrzeć się czyścikom parowym (http://www.gorenje.pl/sprzet-drobny/czyscik-parowy?c=255897), które zapewniają nam czyszczenie bez detergentów - łazienki, kuchni, pokojów dziennych czy pomieszczeń dla zwierząt domowych. Wymienne końcówki czyścika umożliwiają także mycie okien albo samochodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×