Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gdzie kupić ??????????????

szafa ze sklepu czy z allegro?

Polecane posty

Gość gdzie kupić ??????????????

chcę kupić dużą szafę garderobianą , szafy te sprzedają w paczkach do samodzielnego montażu , ta sama szafa w sklepie jest o jakieś 300 zł droższa niż na allegro, ale tak sobie myślę czy czasem nie będą jakieś problemy ze złożeniem, dużo czytałam w sieci że a to otwory krzywo nawiercone a to coś tam nie pasuje - nie w tych konkretnych szafach ale ogólnie w meblach do montażu, jak kupię w sklepie to mam jeszcze szansę jakiejś reklamacji a w razie ociągania to mogę tam ich ciągle nachodzić a jak kupię przez allegro to kto wie jak to może być mogę czekać i czekać ale oszczędność jest i co tu zrobić? a może ktoś kupił i składał taką szafę niech się wypowie jak to wygląda czy były jakieś problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie sklep. Rzeczy drogich typu meble, agd, rtv nigdy nie kupiłabym na Allegro. Właśnie z powodu reklamacji i oszustw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie kupić ??????????????
różnie z tym bywa , ja akurat kupiłam przez internet lodówkę i nie narzekam, okazało się że ten sklep ma swoją placówkę w pobliskim mieście /czego w momencie zakupu nie wiedziałam/ i praktycznie na drugi dzień miałam ją w domu, panowie wnieśli na piętro bez żadnych dodatkowych opłat no i sporo zaoszczędziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja prawie wszystkie sprzety
w domu kupilam przez net - nie mam czasu jezdzic po sklepach, a i oszczednosc duza. przeciez szafe nawet jak w sklepie kupisz to jest w kawalkach i trzeba skrecic - a to potrafi moja 13 letnia corka (swoj pokoj sama sobie skrecila)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie kupić ??????????????
no dokładnie tak nawet te ze sklepu trzeba skręcać ale sporo mówi się że te części często są niesolidnie zrobione , chociaż konkretnie o tych szafach niczego nie piszą ale planowałam sobie też kupić kuchnę Olę z Bodzia i tam sporo negatywnych komentarzy jest czasem tylko trafi się zadowolony klient, nie wiem już co robić , te kuchnie mnie się osobiście podobają i wizualnie i cenowo , nie stać mnie na drogie zabudowy na zamówienie, dlatego też się zastanawiam i nad kuchnią i nad tą szafą, czekam na wasze opinie może ktoś już kupował takie meble przez internet i sam skręcał ? i z jakim skutkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama krzysia2
hej też się zastanawiam nad kupnem szafy na allegro. Różnica między sklepem a netem bardzo duża. Też się właśnie obawiam że może być problem ze skręceniem bo np. Dziury będą źle wywiertane. Też chętnie poczytam opinie osób które kupiły meble przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie z allegro
ja kupiłam na allegro, zamontowana zgodna z instrukcja, kołki poprzyklejane, po 2 dniach stała sie bardzo chwiejna (duża 3 drzwiowa, szeroka na ponad 2 metry, z solidnymi drzwiami i listwami) nie dało się bardziej podokręcać bo płyta pękała, po kilku dniach spadła górna listwa i chyba nawet w tej samej sekundzie wielkie drzwi (były suwane) na dziecięce łóżeczko, które połamały!!!!! dzięki bogu stało się to za dnia gdy byłam z małym w innym pokoju, wiec naprawdę odradzam kupowania w ciemo. u mnie od tej pory tylko szfay wbudowane.przepraszam za składnie i interpunkcje (powrót złych emocji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefrenia
hm, na allegro mebli jeszcze nie kupowałam. ale w vinottim bym popatrzyła - całkiem ładne sprzęty mają. z tego co wiem to i sklep internetowy otwierają jakoś niedługo, to też będzie można zamawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donicestalowe.pl
Na portalach aukcyjnych sprzedają takze dobre i godne zaufania sklepy internetowe,więc myślę że warto monitorowac te oferty na bieżąco i wybrać jedną,najbardziej korzystną. Pozdrawiam www.Donicestalowe.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kupowałabym mebli na allegro.. zresztą, ja w ogóle zraziłam się do sklepów tego typu. ale dobrym pomysłem jest skontaktowanie się z ludźmi zajmującymi się aranżacją, np. w n-design biorą na siebie zakupy jak komuś urządzają mieszkanie. podejrzewam, że mogliby polecić jakiś dobry sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlotykloszobza
a to zależy, bo bywa, że niektóre sklepy sprzedają swoje wyroby na allegro, wiesz zależy co ci się podoba, jakie masz oczekiwania i może pod takim kątem będziesz wybierać meble. A jeśli chodzi o sklepy, gdzie można kupić ciekawe meble i co najważniejsze tanio myślę, że jednym z lepszych jest kelman.pl Duży wybór eleganckich mebli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalal
ja kupuje na allegro bardzo duzo rzeczy,wystarczy poczytac komentarze sprzedajacego.Kupiliśmy z mezem naroznik ze skory, dwie komody podswietlane,lozko sypialniane ze skory,oraz toaletke,..wszystko przyszlo w porzadnym stanie,ale na naroznik np. czekalismy jeden bardzo dlugo pan zwlekal(nie spieszylo nam sie,ale po 2 tyg sie wkurzylismy i zamowilismy u innego sprzedawcy przyszło blyskawicznie. Sprzet agd typu frytkownica, czy inne przedmioty zamawialismy i tez bylo ok.Wystarczy czytac komentarze osob sprzedajacych,a szkoda przeplacac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrą obsługę klienta mają w firmie Naturfusion w Krakowie. Nie boją się robić poprawek w projekcie, przez co potem już na etapie realizacji nie ma problemów i wszystko jest zgodne z zamówieniem i tym co chce klienta. Więcej o ofercie jest na ich stronce www.naturfusion.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyskie210
Z allegro to raczej nie bo kiedyś miałam taki problem że dwa razy musiałam reklamować ponieważ najpierw była szafa uszkodzona a potem niezgodna z opisem. No ale w końcu udało mi się kupić w sklepie internetowym bardzo dobrą szafę http://florimeble.pl/213-szafy-do-przedpokoju Ale też długo szukałam i głównie kierowałam się opiniami innych klientów. Teraz mogę dalej polecać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za idiotyczny temat 333 www.youtube.com/watch?v=1MSTO3JnDNg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wole kupowac stacjonarnie - zawsze musze zobaczyc meble na zywo, dotknac, sprawdzic. Dlatego ja wybieram meble z salonu agata. Zawsze wszystko jest w porzadku zarowno pod wzgledem obslugi jak i sprzetu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze sklepu i polecam Kielecką Fabrykę Mebli. Kupiłam i jestem zadowolona. Chciałam na prawdę dużą, bo ja z mężem i trójka dzieci musimy zmieścić swoje rzeczy. Szafa dobra jest, wykonana doskonale i z dobrych materiałów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikary_niedowiary
Prędzej zaufałbym sklepowi takiemu jak https://biuromarket.com.pl, który działa na rynku od kilku lat i ma ugruntowaną pozycję niż jakiemuś losowemu typowi z Allegro :) Choć w tym sklepie nigdy mi się to jeszcze nie zdarzyło, to podejrzewam, że w przypadku reklamacji byłoby łatwiej dogadać się ze sklepem niż jakimś wąsatym Januszem :) Podsumowując - sklepy, ale tylko zaufane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak zastanowiłabym się nad wybraniem dobrego sklepu. Takie meble posłużą Ci latami i nie zniszczą się szybko. Ładne szafy z drzwiami przesuwnymi widziałam w ofercie www.bumeb.pl. Posiadają spory wybór więc na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście mam bardzo sympatyczne doświadczenia z firmą Solarz, także ja bym ich doradzał. Robią różne meble, ja akurat potrzebowałem większej szafy a że są przedstawicielem Komandora więc tym bardziej mnie to zachęciło. Są autoryzowanym dealerem tej marki, co oznacza tyle że robią meble na oryginalnych konstrukcjach właśnie Komandora a nie na czymś jedynie podobnym (tutaj o tym piszą -http://kuchniesolarz.pl//szafy-komandor).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam789

Akurat niedawno kupowałem mebel online i to pierwszy raz w życiu zdecydowałem się coś tak dużego kupować przez internet więc jestem na bieżąco z ofertą sklepów 🙂 Polecam Edinos, tutaj znaleźliśmy z żoną świetną większą szafę na przesuwnych drzwiach (Lines S1 – http://edinos.pl/regaly-dab-sonoma). Praktyczna pojemna solidna i wizualnie nam bardzo pasowała do sypialni, ładny jasny dąb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porządne_Szafy_a nie z all

Jak szukasz dobrej jakosci szaf a nie badziewia - to wpisz sobie Woodena Design - 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Ja kupuję w Kieleckiej Fabryce Mebli, bo na allegro to sam szajs sprzedają co tylko na zdjęciach dobrze wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kupowałem meble w meble-allegro.pl i dla mnie to fajna oferta, dużo ciekawych produktów, a jednocześnie fajne ceny więc będziecie zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałam stolik i komodę i jestem zadowolona. Zawsze możesz poprosić o realne zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na allegro też sprzedaja sklepy meblowe, tak tylko pragnę zauważyć. Jeżeli produkt jest na fakture i ma gwarancje to nie widze wieliej różniczy czy na allegro czy w jakimś black red white 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×