Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość maj3czeek

Dobry ginekolog - WARSZAWA - WAŻNE!!!

Polecane posty

Gość maj3czeek

Kochane forumowiczki! Znacie jakąś dobrą PANIĄ ginekolog w Warszawie? Chcę iść na NFZ, ewentualnie prywatnie jeżeli cena nie będzie zbyt wysoka. Zależy mi na KOBIECIE bo jestem po przejściach więc potrzebuję kogoś delikatnego, kto nie będzie mi docinał tylko zbada i doradzi. Nie byłam u lekarza od dawna bo mam uraz, zawsze trafiałam na okropnych ludzi i zdarzało się że płakałam po wizycie. Podzielcie się doświadczeniami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdwwrt
Będzie tanio, że wszystko grało i na NFZ, albo dobry lekarz prywatnie i tanio...Wcześniej chodziłaś do gin facetów i się zraziłaś? Oj wiesz nie ma zasady, ja np. mam złe doświadczenie po ginkach kobietach, choć jedna była profesjonalna...są dobrzy ginowie niezależnie od płci i źli tez niezależnie od płci...teraz chodzę do gina faceta, a długo miałam obiekcje, że facet, ale jest, jak najbardziej ok. Poszukaj sobie w necie, ja chodzę do gina pod Warszawą, typowo prywatnie, wcześniej do ginek w Falcku (nie polecam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdwwrt
*będzie ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoska
czesc:) wsrod ginekologow lepsi sa faceci :) wiem, bo bylam juz u wielu kobiet i mezczyzn. z warszawy moge polecic ci pana doktora MArka Łuszczewskiego - jak dla mnie najlepszy specjalista. ma duze doswiadczenie i wie jak podejsc do pacjentki. Przyjmuje teraz w SEP-MEDzie przy Hożej, wiec trafic do niego nie bedzie trudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia Gliwa
Ja szukałam ginekologa dobrego i blisko swojego miejsca zamieszkania. Znajoma która była w pierwszej ciąży nie przywiązywał wagi do lekarza i trafiła na kompletnie niekompetentnego lekarza z przychodni. Nie miło się to skończyło..szpital, krwawienie....niechciałam podzielić losu znajomej i nie poszłam do bliskiej przychodni. Polecono mi Pana Zbigniewa Słodkiego z med-exper-tu na Łukowskiej 27. Jestem spokojna ze jestem w dobrych rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaaw
a ja proponuję infomed.waw.pl wystarczy zadzwonić i doradzą :) Mam poczucie, że naprawdę szczerze, polecą kogoś dobrego i blisko. Tak znalazłam jakiś czas temu swoją panią ginekolog w Prosenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrych lekarzy z doświadczeniem zatrudniają w City Clinic ( www.cityclinic.pl ). Wszystkich nie znam, bo specjalizacji to mają tutaj dziesiątki, ale na pewno ginekolog jest dobry pan Wójtowicz i jego żona alergolog. Z nimi miałam do czynienia i oceniam wysoko – sympatyczni z dużą wiedzą i cierpliwością do pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maj3czeek, współczuję Ci, że też jeszcze w XXI wieku zdarzają się tacy lekarze... :/ na szczęście nie wszyscy są tacy, trzeba mieć też trochę szczęścia żeby trafić do dobrego gina, takiego na przykład jak mój (chodzę do K. Berbeki w Rehabilisie) to ze święcą szukać:) prowadził moją ciążę, dodam że miałam ciąże z większym ryzykiem, doktor fachowo się nami zajął i ciąże szczęśliwie donosiłam, teraz dziecko ma 9 msc i prawidłowo się rozwija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrzy ginekolodzy znajdują się na ul. Targowa 70 w Warszawie. Każda wizyta należy do jednej z tych, które miło wspominam, ciężko to samo powiedzieć o innych przychodniach do których kiedyś chodziłam. Jeśli któraś z was zainteresowana, może sobie się najpierw z nimi zapoznać poprzez ich www www.ginekolog-warszawa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ruszyć na bielany, a dokładnie do http://www.high-med.pl na ulicy Kasprowicza 27. Uczęszczam tam od bardzo dawna, wszelkei zabiegi odbywają się w profesjonalny, dyskretny i szybki sposób. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaburzenia miesiączkowania leczyłam u dr Krystyny Fidryk. Przyjmuje w Medicenter ale prywatnie jako ginekolog endokrynolog. Kosztuje, ale warto było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prywatnie na USG chodzę do dr Lamparskiego przy Wołoskiej 88 w Warszawie. Jestem zadowolona ze względu na dokładność i krótkie terminy przyjęcia. Jak zależy ci na szybkiej diagnostyce to zostawiam kontakt. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam już u kilku ginekologów w centrum, zawsze i tak idę z zamiarem, żeby dostać receptę na pigułki vines i tyle, no i przy okazji się badam, bo ze zdrowiem nie ma żartów,m zwłaszcza z kobiecymi sprawami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selekia
Ja za bardzo nie przepadam za przychodniami w centrum. Oprócz tego, że mam tam strasznie daleko, to zawsze jeszcze utknę w kolejkach. Zdecydowanie bliżej mam do radzymińskiego Centrum Panorama, tam jak umówię się na wizytę do dr Alicji Hoszowskiej do gabinetu wchodzę o określonej godzinie (plus, minus parę minut). Na miejscu mogę też zrobić wszystkie badania, czy to USG czy badania laboratoryjne, nie muszę gdzieś specjalnie po nie biegać. Bardzo wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie jest paru dobrych ginekologów, ja osobiście chodze do pana Michała Ciebiera z http://veritamed.com wg. mnie jest najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Riczis
no jednym z lepszych jest dr Grzybowski z Boramedu! Dokładny, troskliwy z duuuużym doświadczeniem! można poczuć się bezpiecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że Medicenter będzie dobrym wyborem, byłam tam póki co dwa razy tylko ale wrażenie mam bardzo pozytywne. Szybko, bez kolejek, z fajnym kontaktem z pielęgniarką, pobieranie krwi trwało sekundę, nic nie poczułam, pani mnie zagadała w taki sposób że nawet się nie zorientowałam jak badanie się skońcyzło :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicies
zdecydowanie - Boramed! sama tam chodzę i chwalę to miejsce bo jest dobrze wyposażone, dyskretne i mają świetnych specjalistów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Centrum Medycznym Corten Medic sa bardzo dobrzy ginekolodzy i nie tylko, ponieważ mają tam bardzo dużo specjalistów z różnych dziedzin. Ja osobiście chodzę tam do ginekologa, dentysty jak również mam tam swojego lekarza rodzinnego i bardzo jestem zadowolona przede wszystkich z tego, że jest krótki okres oczekiwania na wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swojej strony mogę polecić ginekologa, do którego chodzę już od dłuższego czasu - dr Maciej Błoński, który przyjmuje w przychodni Babka Medica i w szpitalu przy ul. Madalińskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podczas badania krocza dochodzi bardzo często do groźnych zakażeń pochwy bo gabinety lekarskie i szpitale są siedliskiem ZARAZY. Dlatego zawsze podczas KAŻDEGO BADANIA I ZABIEGU CZY PORODU jest mąż. Mąż pilnuje by gdy dotyka ginekolog coś w gabinecie prosi o zmianę rękawiczk ! Leżąc nie widzisz co dotyka czy robi ginekolog. A mamy Prawo do obecności osoby bliskiej podczas badań, zabiegów a gdy wyprasza ginekolog to jest zboczencem taki jak ten. ." Na cztery lata więzienia został skazany ginekolog, który zgwałcił swoją pacjentkę. Kobieta była wtedy pod wpływem środków znieczulających. Mężczyzna ma też 10-letni zakaz wykonywania zawodu, musi też zapłacić 40 tys. nawiązki dla swojej ofiary. Prokuratura domagała się kary ośmiu lat pozbawienia wolności, a pełnomocniczka ofiary – dożywotniego zakazu wykonywania zawodu lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga autorko masz rację dobra ginekolog to tylko kobieta bo z autopsji zna anatomię i ma bóle menstruacyjne itp... Facet jest dobry lekarz od prostaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ginekologa idziemy tylko wtedy gdy na prawdę jest konieczność i tylko do kobiety. Robi się badania jak usg po powłoce brzusznej u dobrego radiologa wyniki krwi i moczu a co nam da ginekolog gdy włoży palce w cipkę jedynie może ją zarazić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2018.07.09 W jakie dni przyjmuje dr Błoński? Jestem zainteresowana wizytą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia333
W Boramedzie są dobrzy specjaliście - warto tam pójść i się przekonać ...ja długo szukałam i w końcu trafiłam akurat tam na dobrego lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Doktor Marta Ciosek! Przyjmuje w Centrum Medycznym doktorA przy Trakcie Brzeskim 57B . Jest bardzo sympatyczna przez co możesz się trochę rozluźnić i nie czujesz takiego skrępowania ;) Numer telefonu do Centrum znajdziesz w linku https://www.doktora.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Invictę! Wiem, że mają świetnych fachowców. Jesteśmy z przyjaciółkami pacjentkami różnych lekarzy i powiem szczerze, że nikt z nas nie wyobraża sobie leczenia u kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×