Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Strapiony Johnny

2 lata z dzięwczyną. Proszę o pomoc.

Polecane posty

Gość Strapiony Johnny

Cześć, Jestem prawie dwa lata ze swoją dziewczyną. Kocham ją i ona mnie. Mam jednak pewien problem. Niedawno powiedziałem jej, że chciałbym zacząć się z nią kochać, bo podoba mi się i kocham ją. Ona ze względów religijnych nie chce tego robić. Szanuję to. Zapytałem jej się, czy po ślubie będzie gotowa, ona się zbulwersowała o odpowiedziała, że nie wie. Martwię się o to, czy kieddykolwiek będzie chciała uprawiać seks. Twierdzi także, że jej nie pociągam. Proszę o opinię osoby z doświadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strapiony Johnny
Klimijstra, co to oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofvj
moze jest aseksualna :o a religia to tylko przykrywka ta minka " :O " mowi sama za siebie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjghjghk
jeśli to autentyczna sytuacja, a nie wygłup, to odpowiem. Twoja dziewczyna prawdopodobnie jest "okaleczona" przez postrzeganie seksu/współżycia jako czegoś brudnego, grzesznego. Musiała by to przekonanie wykorzenić i uświadomić sobie, że seks stworzył Bóg dla przyjemności dwóch kochających się ludzi i tworzenia duchowej więzi między nimi itp. Powiedz jej, że żaden kościół nie ma prawa wchodzić w tę prywatną sferę ludzi i nie jest to zamierzeniem Boga... Katolicy niestety baaardzo się mieszają ludziom to spraw intymnych i Twoja dziewczyna może być tego "ofiarą". Na szczęście mój kościół (nie żebym się tutaj jakoś wywyższała, bo nie napiszę jaki to konkretnie kościół) nie "wchodzi" mi nachalnie do łóżka i nie narzuca myślenia w każdej najmniejszej intymnej sprawie. Fajnie czuć tę "wolność" ;) Powidz jej, że Bóg stworzył seks, jest nawet taka książka, bo kiedyś sama czytałam. Są tam poruszone problemy osób, o jakich pisałam wyżej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×