Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WKG

Zdrada żony.

Polecane posty

Gość WKG

Czy gdyby Was zona zdradziła to jak potem byście się zachowywali w stosunku do niej? Brzydzilibyście się jej? Gdyby się Wam od dawna nie układało w małżeństwie, ale jednak zależałoby Wam na odbudowaniu Waszych relacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meleńka 88
Ja gdyby mnie zdradził Chłopak bym sie Go brzydziła, znienawidziłabym Go , nie moglibysmy byc juz razem ze soba .... nie wybaczyłabym , a nawet jakbym wybaczyła mu - nie zapomniałabym. Tym bardziej ze jestesmy ze sobą ponad 5 lat i czekamy z seksem do ślubu. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahy777
haha z sexem do slubu -> no to po slubie on albo ty mozecie sie neizle rozczaroiwac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Supremus Dux
Ja brzydziłbym się. Ja byłem kochankiem przez jakiś czas i w sumie pierwszy raz. Po kilku stosunkach z tą kobietą, zacząłem się jej brzydzić. Nie wiem z czego to wynikało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WKG
Supremus Dux - a to Ty byłeś jej kochankiem,a ona miała męża i uprawiała seks i z Tobą i z mężem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za rozporkiem
Dnia 29.06.2012 o 18:13, Gość Supremus Dux napisał:

Ja brzydziłbym się. Ja byłem kochankiem przez jakiś czas i w sumie pierwszy raz. Po kilku stosunkach z tą kobietą, zacząłem się jej brzydzić. Nie wiem z czego to wynikało.

bo to grzech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

ja odpowiem tak wiekszosc mowi, ze by nie wybaczylo rozwod czy predzej. pamietajcie ludzie , ze zycie nie jest bialo czarne sa inne kolory jak sa dzieci powinno sie brac takze je od uwage. coz czlowiek popelnia bledy i jezeli to byl jednorazowy wyskok to powinno sie wybaczyc. ludzie sie rozchodza bez oddechu pakuja sie w kolejne zwiazki dzieci w wujkach sie gubia sami tez szczesliwi nie sa. na pewno nie powinno sie sluchac kolegow bo oni czesto z zadrosci podpowadaja odejdz zostaw sami nie ogarniaja swojego podworka a u innych sprzataja. pozdrawiam i zycze trafnych wyborow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×