Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1+1=2

Ile muszę zarabiać i co posiadać by mieć jakąś szansę u jakiekolwiek kobiety?

Polecane posty

Gość 1+1=2

Jak w temacie: Ile muszę zarabiać i co posiadać by mieć jakąś szansę u jakiekolwiek kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiele wcale niewiele
wystarczy bogate wnętrze dobry charakter a kase to ja zarobie dla Ciebie i dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeeenek
Poczytaj watek o dziewczynie kasjerce. Wg tego watku nie musisz miec dobrej pracy i mieszkania. Wystarczy, ze bedziesz kochal i mial dobre serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Być Normalnym
I szanować kobietę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiele wcale niewiele
tak , czy to tak wiele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1+1=2
Być Normalnym I szanować kobietę A tak poważnie bo te punkty to mam a jakoś lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być Normalnym I szanować kobietę Powyzsza odpowiedz pasowalaby do pytania "co robic aby nigdy jej nie znalesc?" Byc pewnym siebie i udawac niedostepnego, flirtowac z innymi, czasem pokazac kobiecie sile i jej miejsce w szeregu, dobrze sie dymac. Tyle wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Być Normalnym
Myślę że każdy w pewnym sensie wie jak przyciągnąć do siebie kobiete.Autorze jednak nie umiem Ci doradzić ponieważ z mojego punktu widzenia nie tylko status majątkowy się liczy.Z czasem pewnie znajdziesz odpowiednią kobietę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhdjskgfddskz
Na początek tyle, żeby się samemu utrzymać i móc zafundować jej jakieś kwiaty, drobiazgi czy bilety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki se facet lat 30 hgytuik
"jak facet jest wygadany i zabawny to zawsze ma dziewczyne" "Być Normalnym I szanować kobietę" HAHAHA kafeteryjny kabaret, mistrzowie komedii - kobiety zależnie od wielkości miasta, ale ogólnie mówiąc jeśli jesteś w stanie utrzymać się sam, masz swoje mieszkanie i samochód (nieważne czy od rodziców czy sam kupiłeś to zaczyna się twoje życie a mówiąc wprost mniej więcej od tego momentu w ogóle jesteś mężczyzną w oczach kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1+1=2
jestem gejem sram na rozowo ubieram sie w tencze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×