Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a g n i e s z k a _

Kamila i jej blog, coraz lepiej!

Polecane posty

Gość black list
wieś tańczy i śpiewa na jej filmikach :o ciuchy niektóre serio ma ok, ale ona sama jest niezbyt :o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz, a mi te filmiki sie spodobaly bo jest na nich naturalna i to co powiedziala - mamo nie smiej sie. czasami zagladam na jej bloga i dzisiaj zobaczylam te filmiki i dlatego zalozylam temat, widze ze rowniez zrobila cos z twarza i wlosami dociera do pustakow? czy nie? czy nadal bedziecie pisac ze ja krytykuje, wysmieniam i atakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie i nie wiem
sorry, nie kolekcjonuje twoich wypowiedzi, nawet wczesniej cie tu w ogole nie widzialam, wiec pisze to co widze na podstawie jednego tematu. nie wiem co pisalas wczesniej, ale widocznie bardzo cie ten temat dreczy, skoro az musisz tematy o kamili zakladac. serio, zajmij sie swoim zyciem - to moja rada dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynaaa222lata
dajcie juz spokoj agnieszce nie jest taka brzydka jak wy tu piszecie ja tez jej nie lubie ale dajcie spokój, nie warto z nia dyskutować na jakikolwiek temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkamonster
Agnieszko kochana ,jeśli uważasz ,że chciałam cię obrazić ,to naprawdę coś z tobą nie tak i masz jakąś nadwrażliwość .Trochę o gustach mężczyzn wiemy ,i pewnie nie raz spotkałaś się z odrzuceniem .Pewna znajoma mi osoba kreowała swój wizerunek podobnie do ciebie ,farbowane ciemne włosy ,przesadzone niebieskie oczy ,zero opalenizny ,szara mysz .Nie jesteś w stanie się pogodzić ,że jesteś szarą myszą ,chcesz tutaj zaistnieć .Dobrze wiesz ,że z tą opalenizną nie miałam na myśli nałogowego solarium ,ale przy twoim wykreowaniem swojego wyglądu ,aż się prosi ,bo wyglądasz jak czarownica .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tylko ona sie smiala
smialo sie 3/4 kafe jak nie wszyscy. Gdybys widziala jakie w tamtym roku krazyly tu foty i komenty . I ludzie nie byli kulturalni.Dlatego tamta dziewczyna zrezygnowala z blogowania. A widze ,ze autorka sama sie do tego przyznala ,a teraz tamta docenila w czyms. Czy to zle ,ze napisala szczerze . Niektorzy do tej pory pluja na ta Kamile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wlasnie tu jest twoj problem, na podstawie jednego mojego zalozonego tematu pod wplywem chwili, oceniasz mnie i moje dzialania gratuluje. idz juz stad i zajmij sie czyms pozyteczniejszym niz atakiem na mnie. a o moje zycie sie nie martw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"farbowane ciemne włosy ,przesadzone niebieskie oczy ,zero opalenizny ,szara mysz" - mowie ze nie farbuje wlosow ale nie dociera. przesadzone niebieskie oczy? jak zmienic kolor oczu? z takimi sie urodzilam, przepraszam! nie jestem blada jak sciana a z solarium korzystam rzadko bo opalam sie na czerwono a na sloncu musialabym 3 dni siedziec zeby byc brazowa. zreszta faeci ktorzy leca na wyglad mnie nie interesuja wiec zadna strata. szara myszka, no coz jestem skromna i spokojna wiec moze tu masz troche racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie i nie wiem
kamila przeszla ciezkie zalamanie nerwowe i do teraz leczy sie z depresji przez takich kretynow, ktorzy nie maja problemow w zyciu i zamaist samym soba to podniecaja sie innymi przez zakladanie glupich tematow :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka ty sama
Sie juz nie tlumacz. Niczym sie nie wyrozniasz. Moze jedynie tym fioletowym golfikiem a z kogos inengo sie nasmiewasz, ze nie umie ciochow zestawic. TY UMIESZ??? Spojrz w lustro jesli uwazasz sie za ladna kobiete. Wygladasz jak facet z dluzsza grzywka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie i nie wiem
to ze tak dokladnie analizujesz posty innych o sobie swiadczy ze jednak nie jestes taka przekonana o swojej urodzie i sama przed soba sie tlumaczysz... szkoda ze jako argumentow uzywasz innych osob...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkamonster
Agnieszko ,patrząc na ciebie a ty w dodatku uważasz się za piękną wyśmiewając inne dziewczyny żyjesz we własnym świecie .Jak dla mnie nie jesteś tu z byle powodu ,siedzisz z przyczyny .Nie wiem od kiedy tu jesteś ,bo pierwszy raz na oczy cię widzę ,ale nawet nie wiesz ile tutaj pięknych ,atrakcyjnych kobiet siedzi i siedziało ,dodają swoje zdjęcie na cafe ,ale nie obrażają kogoś innego ,bo nie potrzebują ,widzą się w lustrze .Wyglądasz jak skromna czarownica ,dziewczyno zajmij się własnym życiem i zmień swój wygląd, podejście do samej siebie i do innych niekoniecznie gorszych od ciebie ,bo ty tylko tak myślisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matalica666
Nic ciekawego ani z jednej ani z drugiej, nie szata zdobi człowieka. Agnieszka uważa się za miss forum? Mysie włosy, brzydko ścięta grzywka, przerzedzona, niechlujna, nadwaga, brzydki nos, nieciekawa, przeciętna twarz. Co w niej cudownego, nie rozumiem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkamonster
"skromna czarownica z wybujałym mniemaniem o sobie" tak powinnam cię ująć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnnfdbdf
ale na ciebie wsiadly autorko, badz madrzejsza i utnij te dyskusje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka ty sama
mniej adoratorow mniej? Ty chyba ta liczba jest na minusie, bo tylko koniobijca by cie chcial :O :O :O jest tu tyle pieknych kobiet, ktore zdjec nie maja a te wszystkie pasztety wstawiaja zdjecia i wyklocaja sie o kazde negatywny komentarz pod ich adresem Spojrz w lustro. Raz , drugi raz i sie przypatrz. Szalu nie ma. Jestem kobieta i dla mnie jestes po prostu brzydka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Agnieszkmonster....
chcrznisz. Nie pisz o gustch wszystkich facetow i nie przesadzaj z ta opalenizna. Moge sie zalozyc ,ze jestes jakas solarka , moze nie przesadzona ale taka , ktora dba o przyciemnienie skory , opalenie cly rok , zgadza sie ? Wyobraz sobie ,ze sa faceci , ktorym podoba sie blada czy alabastrowa skora , jasne czy rude wlosy lub delikatne piegi. Kazdy ma inne poczucie gustu , wiec nie pisz za wszystkich facetow. I zeby nie bylo , jestem kobieta o ciemniejszej naturalnej karnacji , nie opalam sie na solarium . Ale wiem ,ze sa rozne kanony piekna i rozni mezczyzni. Wiec nie chcrzan !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to bawi ;) pustaki weszly na forum. to ze ktos przeczyta temat i tresc, jako autorka nie moge miec niestety pewnosci ze te osoby zrozumieja co tam jest napisane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszcie sobie na zdrowie. dziekuje za podbijanie tematu. licze ze ktos normalny wejdzie i zacznie sie normalna dyskuja. dziekuje jako autorka tematu, a teraz wypad pustaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkamonster
Piękna to możesz być we własnym świecie ,a jest zupełnie inaczej .Mając twoje zdjęcie widać cię doskonale .Jesteś mało filigranowa co faceci uwielbiają i na to lecą jak muchy do gnoju .Wyglądasz bardzo posępnie ,brakuje ci jeszcze stroju zakonnicy do tego golfu ,a wiem ,że nie jesteś taką głupią dziewczyną i zdajesz sobie sprawę z tego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka ty sama
jak sie autorce uwage zwraca, ze sama uroda nie powala na kolana, to juz wszystkich od pustakow wyzywa :O :O :O juz skoncz dziewcyzno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ossssssa
do "zastanawiam sie i nie wiem" -----jestes znajoma Kamili lub kims z rodziny ? Co do osoby Agnieszki - wstwila nowa fotke , kiedys miala inna i jest tu juz dluzszy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurnik gryyy
Agnieszkamonster ----poprosimy twoje zdjecie lub opis twojego wygladu :-) Na pierwszy rzut zapewne wylania sie sztuczna solarkowa opalenizna , prawda ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka ty sama - wez juz kurwa skoncz ok? bo juz mnie to zaczyna wkurwiac, bawilo ale zaczynasz mnie wkurwiac nic nie pisalam o jej urodzie, napisalam ze sie poprawila z cera i wlosami ale wczesniej napisalam ze brzydka nie jest. pisze glownie o jej zestawieuniu ciuchow czy mam film nakrecic zeby do twojej pustej lepetyny dotarlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty agnieszkamonster przestan mi pisac do cholery co faceci uwielbiaja! mnie wyzywasz ze jestem slaba, szara myszka i glupia, a w kazdym twoim poscie podkreslasz na co leca faceci gowno mnie to interesuje bo nie interesuja mnie faceci lecacy na wyglad, dotarlo? czy faceci nie lubia takich lasek ktore maja wlasne zdanie i nie leca slepo za moda i na solarium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurnik gryyy
Agnieszkamonster - ocenilas autorke , tak jak ona Kamile , zarzucajac jej ze nie powinna ,bo jest brzydka szara mysza. Skoro dalas sobie takie prawo , pozwol teraz nam ciebie ocenic. Wszak zrobilas to samo w stosunku do Agnieszki ,co ona do Kamili . Czekamy , stan na wysokosci zadania :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×