Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość caroline 1986

Ona mieszka z rodzicami-pytanie do facetów:)

Polecane posty

Gość caroline 1986

Czy jeśli spodoba Wam się dziewczyna będzie Wam przeszkadzało to,że nie mieszka jeszcze sama tylko z rodzicami? tzn.jest wykształcona,ma pracę i chcę zaoszczędzic sobie pieniądze na przyszłość? nie będzie to dla Was problemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolimy żeby miała własny dom
bo wtedy łatwiej o bzykanko i nie nadziejemy się na rodziców :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline 1986
czasem jak facet ma np.swoje mieszkanie oczekuje aby kobieta tez je juz miala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolimy żeby miała własny dom
no i od razu wiadomo wtedy, że teściowie dziani skoro kupili jej ten dom, dobrze rokuje na przyszłośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczony klient
powinna mieć własny kąt, nawet jeśli tylko jeden pokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00007
kretynski temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeeenek
Czy jeśli spodoba Wam się dziewczyna będzie Wam przeszkadzało to,że nie mieszka jeszcze sama tylko z rodzicami? tzn.jest wykształcona,ma pracę i chcę zaoszczędzic sobie pieniądze na przyszłość? nie będzie to dla Was problemem? Tak, bedzie problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla zeeeneka będzie problemem bo sam jest na rencie i nic nie ma więc będzie musiał wpraszać się do kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeeenek
Owoc maliny a ty jako kobieta po studiach nie pracujesz, tylko znow w ciagu dnia przesiadujesz na kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto ci powiedział że jestem karierowiczką? Dopiero skończyłam studia i będę szukać pracy;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeeenek
O skonczonych studiach czytam tu juz od wielu miesiecy:) Masz 25 lat. Wez sie w koncu ogarnij kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odezwał się materiał na głowę rodziny...notabene ja nie pretenduję do tego tytułu, jestem kobietą i kariera w moim przypadku jest mniej ważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeeenek
Domyslam sie, ale watpie, zeby ktokolwiek w obecnych czasach chcial brac sobie na glowe roszczeniowego nieroba jak ty:) Zreszta widzisz sama po sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeeenek
Aha i nadal twierdzisz, ze dopiero co skonczylas studia czy klamalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet z nizin co pracuje w biedrze albo na rencie na pewno nie:P Dlatego nawet nie wiem czy takiego chciałabym dotknąć patykiem a co dopiero się z takim związać. Randkuję wyłącznie z facetami a nie z chłopczykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeeenek
Nie pytam z kim randkujesz, tylko czy klamalas w sprawie studiow, dlaczego w rok od skonczenia studiow nie poszlas do pracy i czy nadal mieszkasz z rodzicami (udzielajac sie w tym watku, zakladam, ze mieszkasz)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeeenek
Facet z nizin co pracuje w biedrze albo na rencie na pewno nie Facet z wyzyn tym bardziej nie, bo nie bedziesz dla niego partnerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam rok przerwy. Zenku, pochwal się lepiej jaka fajna laska poleciała na zgorzkniałego faceta na rencie z małej miejscowości?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeeenek
Na mnie zadna. Ja juz starszy czlowiek:) Piszemy tu o Tobie:) Wiec co robilas pozytecznego przez ten "rok przerwy" oprocz przesiadywania ka kafe? I czy nadal w wieku 25 lat mieszkasz z rodzicami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdnjje';
owoc maliny: "jestem kobietą i kariera w moim przypadku jest mniej ważna" rozumiem, że czekasz az piękny i bogaty weźmie cię na utrzymanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeeenek
rozumiem, że czekasz az piękny i bogaty weźmie cię na utrzymanie? Tak, juz caly rok na to czeka. Dlatego nie poszla do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeeenek
Nie, mieszkam z chłopakiem w jego mieszkaniu, a co? Masz chlopaka i randkujesz?:) Oj zmyslasz:) Obawiam sie, ze prawda jest taka, ze jestes 25letnia bezrobotna absolwentka ciulowego kierunku, ktora mieszka z rodzicami, nie masz zadnego faceta i dowartosciowujesz sie calymi dniami na kafeterii. Mam racje?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdnjje';
to niech się podpisze "jestem leniem i kariera w moim przypadku jest mniej ważna" bo ja jestem kobieta i nie zyczę sobie uogólniania w ten sposób, że z powodu bycia kobietą kariera schodzi na daaaleki plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to randkować trzeba z wieloma facetami? Randkuję z jednym i jest mi dobrze:) Nie, skończyłam germanistykę na uniwersytecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to że nie mam teraz stałej pracy nie znaczy że nic nie robię dorabiam tłumaczeniami i korkami. Nie nazywam tego praą bo nie mam żadnej umowy o pracę to są tylko zlecenia, które miałam już od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdnjje';
"Randkuję wyłącznie z facetami" coś zmyślasz kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeeenek
Ok, to zycze powodzenia w dalszym randkowaniu w takim razie. Ale do pracy moglabys sie w koncu wziac. I od rodzicow tez warto sie w pewnym wieku wyprowadzic. Bo, Autorko tego tematu: tu nie chodzi tylko o to, zebys od razu miala wlasne mieszkanie, ale ogolnie jakis swoj kat z dala od rodzicow, zebys zyla samodzielnie itd. Po co facetowi kobieta, ktora w wieku 26 lat mieszka z rodzicami, dostaje obiadki pod nos nic nie robi. W wieku 26 lat kobiety maja juz rodziny i czesto po dziecku. Wiec radze ci, zebys dla wlasnego dobra jednak wyprowadzila sie od rodzicow, bo pozniej wyrosnie z ciebie zyciowa fajtlapa, jak z Owoca Maliny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uogulniłam że "spotykam się wyłącznie z facetami X a nie Y" a że teraz randkuję się tylko z jednym to inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×