Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rudowloosakitkaa

Czy podobają się Wam rude włosy u kobiety?

Polecane posty

Gość rudowloosakitkaa

Mówię o typowym rudym, marchewkowym czyki jasnym, a nie o burgundach czy wiśniach ( niektórzy uwazaja to za rudy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rude są zajebiste ;) Traktując już czysto fizycznie, mówią że im dach bardziej zardzewiały tym bardziej w piwnicy mokro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudowloosakitkaa
mokro to nie wiem , ale fakt że mi się moje włoski podobają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjnhfbgv
Włosy same w sobie - bardzo! Problem w tym, że w parze z rudymi włosami idzie często paskudna twarz. Ale ładna, rudowłosa dziewczyna to spełnienie marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudowlosakitkaaa
Mówię o ładnej, asymetrycznej twarzy, turkusowych oczach i rudych włosach. Wczoraj przefarbowałam się z naturalnego brązu na ognisty,marchewkowy rudy i dziś na ulicy dziwnie się na mnie faceci patrzyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjnhfbgv
Ah, myślałam, że chodzi o naturalne włosy. Farbowany marchewkowy czyli pomarańczowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudowlosakitkaaa
marchewkowo-pomarańczowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariszka
Ja tez mam rude włosy, ale naturalne. Latem są jaśniejsze bardziej w złoto wpadające a zimą kasztanowe do tego iebieskie oczy:) a z buzi chyba dosc ładna, bo nie narzekam na powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roman343
nie , rude jest brzydkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjnhfbgv
Pomarańczowe włosy to okropność! Chociaż gusta są różne. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudowlosakitkaaa
Gość rudowlosakitkaaa
uppppp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja przy nikim nie pierdzę
teraz to wszystkie laski się farbują na rudo, nie patrząc na to czy pasuje czy nie...eeeeeeeee nuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta na zdj jest akurat ok. bo ma ladna twarz. Ale jak twarz jest blada, piegowata to jest msakra :O włosy to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudowlosakitkaaa
wszystkie laski się farbują? nie zauważylam. Piegów nie mam, a uważam że zmiana wyglądu in plus. Nie jestem blada, mam południową urodę ale turkusowe oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚLICZNA RUDA
też jestem farbowana lisiczka :) chyba efekt nie jest najgorszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja przy nikim nie pierdzę
no ja widzę plagę rudości tak od jakiś hmmm 2ch ? 3ch lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudowlosakitkaaa
Mieszkam w Warszawie i naprawdę rzadko widzę rude włosy ( takie jak na fotce) Przeważają wiśnie , rubiny ( staromodne!) i takie wyblakłe wpadające w blond rude. ale jaskrawych często nie widuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się bardzo podobają :) Mialam rudą koleżankę, miała ogromne powodzenie u facetów. No właśnie .. miała, bo potem się przefarbowała :) Twarz ma ładną ale ciemny kolor włosów odebrał jej jednak ten urok, który dawały jej rude włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja19999
Mi zawsze staje jak widzę młodą, rudą kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włosy nie są takie ważne, rude zresztą same w sobie bardzo ładne :) chodzi o cerę - ruda kobieta, z jasną karnacją, piegami i czerwonymi rumieńcami nie będzie wyglądała dobrze...do tego jeszcze blade rzęsy. A jeśli ma lekko opaloną cerę, ładny makijaż delikatny, wtedy jest ok :) Zauważyłam, że na nieatrakcyjną cerę u rudowłosych tzn na piegi i rumieńce czasem pomaga raz kiedyś wizyta w solarium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi osobiście piegi nie przeszkadzają, nawet dodają uroku Ale rudych włosów- naturalnych, nie znoszą Brzydzą mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo farbuje na rudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rudy to najlepszy kolor pod sloncem :-) ja sie farbuje tylko i wylacznie na rudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najważniejszy jest u kobiety zgrabny tyłek, włosy są tematem zastępczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłośnik rudych
Moim największym niespełnionym marzeniem seksualnym jest właśnie przespać się z naturalnie rudowłosą. Bardzo zazdroszczę tym, którzy mają rude dziewczyny czy żony. Jesteście farciarzami, my musimy sobie wmówić, że kręcą nas inne tam brunetki, blondynki, szatynki ... :( Rudych jest tak mało w Polsce, widzę rudą może raz na miesiąc w Trójmieście, gdzie mieszkam, gdzie wy się rudzielce pochowałyście ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mannakasza

ja piękny rudy odcień zrobiłam ostatnio. Mam długie proste włosy i pasują mi. Polecam InHarmony jak ktoś z Warszawy:! Dobrze farbują 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassano

Patrzcie tutaj - pro-sprzet.pl/blog/dla-kogo-rude-wlosy.html Z rudymi włosami można wyglądać naprawdę dobrze, ale nie każdemu będą one pasować. Jeśli fryzura zostanie odpowiednio dopasowana do twarzy, to będzie spoko, tylko to musi być zrobione racjonalne. Jednym będzie lepiej, a drugim gorzej. Normalka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×