Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aleksandraaa

Kupował ktoś z Was perfumy na lotnisku?

Polecane posty

Gość Aleksandraaa

Czy te perfumy sprzedawane na lotnisku w sklepie bezcłowym są oryginalne, takie same jak np w Sephorze czy Rossmannie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liptonek
nie podróby typu Gino Tossi albo Vigo Boss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Problem...problem
witam, ja kupiłam i moj facet Armaniego, tak sa oryginalne :) od lat uzywamy tych samych i mamy porównanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze kupuję na lotniskach, dla mnie to gwarancja oryginalności. Mojej znajomej sprzedali podróbkę w Sephorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandraaa
Liptonek, a te podróby kupowałeś na lotnisku czy gdzieś indziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandraaa
hgg, czyli te z lotniska są na 100& oryginalne, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandraaa
Tam miało być 100%, sorry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że z lotniska na 100%, innego pewniejszego miejsca nie znam, chyba że oryginalne sklepy w Paryżu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandraaa
Czyli reasumujac lotnisko jest najpewniejszym miejscem jeżeli chodzi o zakup oryginałów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Problem...problem
zgadzam się z" hgg":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandraaa
Pytam, bo moja znajoma ma mi przywieźć z lotniska perfumy i zastanawiam się czy zapach i trwałość będzie identyczna jak perfum z Sephory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam już, moja znajoma kupiła chanel mademoiselle w sephorze, a że używała tego zapachu od lat od razu wyczuła podróbę. Poszła do sklepu ze skargą która OD RAZU i bez gadania została przyjęta a sklepowa od razu wymieniła perfumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIGOTKA znalazła kotka :)
Tak bo tam jest bez akcyzy...oryginalne mam Allure chanel for her i,narsizo rodriguez for her ,merry me lanvin czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandraaa
Rozumiem, ja mam trochę inną sytuację, bo kupiłam perfumy na Allegro i okazały się podróbką. I teraz znajoma ma mi przywieźć z lotniska i się zastanawiam czy to będzie na 100% oryginał taki jak wąchałam w Sephorze ( ten w Sephorze akurat był oryginalny ). Bo nie chcę zostać z dwoma podróbami, a to dosyć drogie perfumy. Więc wiecie, wolę się upewnić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Problem...problem
ja tez zawiodłam sie na Sephorze, a że w moim mieście nie ma tego sklepu więc nie jechałam specjalnie , ale jakoś opchnęłam na znanym serwisie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Problem...problem
na allegro to graniczy z cudem zakup oryginalnych prefum, czasami nawet jak cena jest zblizona do normalnej to tez sa podróbki, chyba dla zmyłki daja takie ceny, ze ktos myslał, ze to oryginał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandraaa
Dlatego zaufałam znajomej, że przywiezie mi z lotniska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NO , żesz gdzie kupić oryginały na 200 %? Właśnie znajomy przywióżł mi z wolnocłówki w WB Eternity Calvian Kleina. TO podróba jak nic, zapach jest wyczuwalny tylko " przy sobie" nie czują go inni , gdy stoją ode mnie tylko na metr. Rozwija się zupełnie inaczej niż oryginał, który znam, do którego wracam od wielu wielu lat. Możecie się domyślać ilu , skoro mam półwiecze na głowie. Znajomy wziął z półki zafoliowane perfumki. Babka przy kasie zaproponowała mu w tej samej cenie trójpak z balsamem i żelem do mycia. Kartonik nie zafoliowany, żadnego zabezpieczenia i wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×