Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość .Lipcowa.

**ŚLUB LIPIEC 2013**

Polecane posty

Gość .Lipcowa.

HEJ! Wpisujcie się:-) Podajcie dokładną datę, co macie załatwione:-) Będziemy się wspierać. Ja mam ślub 05.07.2013 i mam zapłaconą zaliczkę w restauracji. Wesele na ok. 70 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;):D
ja tez mam w tym roku slub, dokładnie 20.07. Załatwiony już jest dj, fotograf już prawie tez:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Chętnie pośledzę w jakim tempie idą załatwienia u innych ślubujących w lipcu osób :) 13.07.13 Na dzień dzisiejszy mamy salę, foto, video i zespół. Wesele na około 160 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy ślub 27 lipca 2013. Zarezerwowaliśmy już salę weselną, orkiestrę i kościół. Nad video się wciąż zastanawiamy, czy warto i czy tego chcemy. A kwiaciarkę zostawiliśmy sobie na potem. W piątek minął rok do naszego ślubu :) Zaczynam bardziej o tym myślec. A ty jakie nastroje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna trzynastka
ja też 13.07.2013 sala, zespół, fotograf i kamerzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od nowa...czekanie...
a jest ktoś na 6 lipca? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kattypurry
27.07.2013/ załatwione: sala, zespół, kamerzysta i fotograf. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym podobny dół, a może jeszcze bardziej poszarpany, ale bardziej prostą górę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe :)
sabinka wybacz ale sukienkę okropna Ja mam datę 20.07.2013 zarezerwowany kościół, sala, dj, foto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) moge i ja do Was? Nasz termin to nie lipiec a 24 sierpien 2013. Mamy sale kucharke i zespol. Sabinka jak dla mnie suknia piekna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarrata
Dawno bardziej kiczowatej sukni nie widziałam ale to Twój wybór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny opanujcie się. Każdy ma inny gust i o tym nie powinno się dyskutować. Bo gdybyście wysłały linki do Waszych wymarzonych sukienek, to też może większość by je skrytykowała. Skupmy się nad atmosferą ślubną, a nie wzajemnej krytyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinnnaS
Dołączałam. sama jeszcze wczoraj myślałam, żeby założyć taki temat. Ja mam ślub 27 lipca 2013 r. Mam załatwiony kościół, salę weselną, zamówioną orkiestrę i na dniach zapłacę im zaliczkę. W tym roku planuję jeszcze załatwić kamerzystę i fotografa, a całą resztę zamówię w następnym roku. Wesele planuję na 120 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! Myślałam że temat umarł a tu taka niespodzianka:-) Ja mam póki co załatwioną salę (wpłaciłam zaliczkę) no i zespół mamy... W najbliższym czasie poszukamy fotografa, kamerzysty nie bierzemy. Od listopada zacznę szyć suknię, oczywiście u krawcowej. Nie bardzo wiem jaka ma być... Ciągle zmieniam zdanie. A suknia powyżej bardzo ładna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinnnaS
A czemu nie chcecie kamerzysty? Wcześnie chcesz szyć tą suknię, ja dopiero zamierzam zająć się tym tematem w styczniu, ale nie ukrywam, że dlatego między innymi , że do tego czasu chcę schudnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nagrania i tak nie będziemy oglądali, poza tym szybko się zniszczy i byłyby to zbędny wydatek. Pieniądze zamiast na kamerę wydamy na wycieczkę poślubną:-) No wcześnie z tą suknią. W listopadzie kazała mi dzwonić ta krawcowa żeby umówić się z nią na konsultację. Ja też zmierzam schudnąć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinnnaS
A gdzie Wam się marzy ta podróż poślubna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lypcufka
ta suknia jest moim zdaniem zbyt wyzywająca, to rozcięcie... poza tym wcale nie jest oryginalna, sporo takich "niby-wyzwolonych" panien młodych sie na nią decyduje. ale jesli ci sie podoba to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam zamiar ją nieco przerobić, tak aby gorset nie była aż tak przeźroczysty i może mniejsze wycięcie. Ogólnie podoba mi się połączeniu koronki z tiulem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×