Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość .Lipcowa.

**ŚLUB LIPIEC 2013**

Polecane posty

no w końcu obrałam nick ( ta od "już są wyprzedaże":D ) też wypatrzyłam sukienki do 2tys...skoro jeszcze trochę do ślubu jest, a teraz są tańsze to tylko korzystać ;) te bez ramiączek się trzymają, ale mam wrażenie że się przekręcają...byliśmy na weselu w zeszła sobotę i kumpela co chwile coś tam sobie poprawiała...ale twierdziła że nie opada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) lepiej chyba mieć cienkie ramiączka. Cena tej sukni to 2700, w przypadku gdy odkupią ją ode mnie to dostanę 30% ceny czyli suknia wyniesie mnie 1890zł :-) No to nie tak źle. Wszelkie przeróbki są już wliczone w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
950zł to bardzo atrakcyjna cena, aczkolwiek wydaję mi się podejrzanie niska. Ładne mają tam te sukienki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od nowa...czekanie...
Ja też 6 lipca :) ale jeszcze tyyyyle czasu że w ogóle o tym nie myślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Lipiec.
No ja będę miała szytą na miarę w salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do monisia 88
domyslam sie ze mowisz o salonie p. obajtek na filipa?? masz moze wiecej info o tej pracownii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, mówię o tym salonie. Moja kuzynka szyła tam sobie suknię, była bardzo zadowolona. Ale już koleżanka była zrozpaczona bo zamówiła inny wzór koronki na wykończenie, i pani krawcowa na własną rękę jej zmieniła ten wzór bo uznała że tak będzie lepiej... Bo w tym salonie ostatnie słowo nalezy do krawcowej. I mam wrażenie że zmieniła dlatego, że nie zmieściłaby się cenowo w 950 zł! Byłam z kuzynką w tym salonie przed jej ślubem i ona twierdziła że ma tak niskie ceny gdyż lokal jest jej własnością i nie musi płacić czynszu. Ale z drugiej strony ma tez lokal w Sosnowcu więc nie wiem... Sukienki są tam bardzo różne, panie szyją tez "ze zdjęcia", znaczy trzeba przynieść model na foto i one są gotowe to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do monisia 88
no wlasnie nie dawno rozmawialam z dziewczyna ktora ma slub 6.10 i mowi ze jest z nich zadowolona (model suknii ma z nabli) ize wszystko ok ale na necie jest tyle roznych opini w wiekszoci te zle ze sama nie wiem czy sie zdecydowac. Jeszcze tam nie bylam, ale jak tak patrze po sukniach to bym najchetniej dwie zlaczyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuzynka właśnie połączyła dwie suknie tam :) Chętnie się na to zgadzają. Btw. welon był gratis a pod salonem jest sklep z butami. Z tym że jest też trochę rozczarowanych osób - ta koleżanka od koronki odebrała suknię, po czym kupiła drugą i poszła w tej drugiej! Ale ja myślę że zwyczajnie zbyt panikowała, że jej koncepcja nie została zrealizowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do monisia 88
dzieki zastanowie sie jeszcze :) bo wybieranie sukni mnie przeraza i baaardzo stresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djraff
Szukacie Państwo DJ Wodzireja na wesele na rok 2013 zapraszam na moje strony WWW.DJRAFF.PL oraz Bloga na którym znajdują się najświeższe informacje na WWW.DJWESELE.BLOGSPOT.COM Pozdrawiam DJRAFF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam 2 tygodnie temu na weselu z DJ. Państwo młodzi mieli wcześniej ustaloną playlistę ale w czasie wesela zniknęli na 4 godziny na plener i w tym czasie DJ odmówił puszczania piosenek z playlisty młodych tylko prezentował swoją, pomimo próśb, gróźb i błagań obecnych. No i gdy po raz kolejny na weselu bez dzieci została puszczona piosenka Majki Jeżowskiej, goście zgodnie wyszli na zewnątrz :) Na szczęście po powrocie młodych wszystko wróciło do normy. A jak jest u Was z muzyką? Będziecie tworzyć swoje playlisty dla DJ/zespołu? Ja postanowiłam zaufać zespołowi, ale planujemy też mieć sprzęt grający jakieś lekkie podkłady w czasie przerw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My będziemy mieli zespól z racji tego,ze większosc na naszym weselu będzie osob w wieku +30:) Będziemy mieli małe wesele wiec nie zapraszamy wszystkich znajomych z facebooka:D Ich repertuar bardzo nam odpowiada ale jeszcze pewnie dorzucimy kilka naszych piosenek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ MASTI
Usługi DJ-skie Wesela,Imprezy Okolicznościowe,całe Mazowieckie Pełna oprawa muzyczna jako Dj wraz z jednoczesnym prowadzeniem przyjęć jako prezenter i wodzirej. Z ogromną przyjemnością poprowadzę Państwa Wesele i postaram się aby ten najważniejszy dzień w życiu był tym niezapomnianym i najszczęśliwszym. To bedzie Wasz wieczór, a ja dołoże wszelkich starań aby stał sie cudownym przeżyciem Potrafie sie dostosowac do każdych wymogów klienta. Gram muzyke wszelkiego rodzaju a także wybrana przez Państwa Specjalizuję się w oprawie muzycznej i oświetleniowej oraz w prowadzeniu imprez typu: - Wesele\Poprawiny - Imprezy Integracyjne i okolicznościowe - Studniówki i 18-ki - Bale sylwestrowe - Bale karnawałowe - Bankiety Moje atuty to: - wieloletnie doświadczenie, pasja muzyczna - bardzo duża znajomość trendów i gatunków muzycznych - bogata płytoteka - markowy sprzęt (konsola dj-ska,nagłośnienie,oświetlenie) - indywidualne podejście do każdego klienta dopasowane w 100% do jego potrzeb - elastyczna oferta cenowa - pracuje z mikrofonem na życzenie wszelkiego rodzaju konkursy, zabawy, karaoke, oczepiny itp. Zasięg działania: -teren działania to głównie województwo mazowieckie, Szczegóły: Zapraszam do kontaktu telefonicznego. Proponuje spotkanie na którym porozmawiamy i uzgodnimy Państwa oczekiwania. Utrzymujemy stały kontakt do dnia ślubu. Uwaga:Aktualnie cena promocyjna. Jeśli chcecie Państwo uzyskać więcej informacji i umówić się na spotkanie , proszę o kontakt. 783-830-424 Dj. Masti www.masti.beepworld.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! Jestem w pracy i jeszcze śpię... Oj poniedziałki zawsze mam ciężki. My również mamy zespół, kiedyś byłam na weselu z Djem i jakoś niezbyt mi się podobało.... Wolę zespół. Wesele mamy również małe. Wczoraj byłam w Kauflandzie i patrzyłam na ceny wódki. Najtańszy jest Krupnik - ok. 18zł za 0,5 litra, wyborowa - 19,90 za 0,5 litra, sobieski 20,85, bols chyba też 19,90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez śpię dzisiaj w pracy ;) kupiłam sukienkę w sobotę :D mam tak, że jak coś mi się spodoba to koniec, nic innego do mnie nie przemówi :D na weselu będzie grał zespół. Dobrze grają, sami wiedzą przy czym ludzie się bawią, więc nie będziemy w to ingerować ;) a księdza nie mamy jeszcze...a ja już myślę jak przystroić Kościół:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moja mama nas pogania abyśmy poszli już do księdza. Mi się wydaję że to za wcześnie:-) Na pewno nie ma jeszcze kalendarza na rok 2013:D A masz zdjęcia tej sukienki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna trzynastka
my już byliśmy u księdza, bo narzeczony chciał to załatwić wcześniej. ale na 2013 były zamówione może ze trzy śluby łącznie, więc nic by się nie stało jakbyśmy jeszcze poczekali. Powiem tak, jeśli ślub bierzesz w większym mieście to na pewno warto zaklepać godzinę już teraz. Jeśli w małym miasteczku, to zazwyczaj jest tam mniej ślubów. chociaż z drugiej strony też mniej kościołów. zawsze warto pójść i zapytać już teraz, bo nigdy nic nie wiadomo. moja koleżanka poszła np. pół roku przed ślubem i tylko godzina 18 czy 19 była wolna na jej dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zespół to chyba najlepszy wybór, jestem trochę staroświecka pod tym względem - miałam prawdziwą wojnę z narzeczonym, który jest zwolennikiem DJ :/ My chcielibysmy wódkę Pan Tadeusz ze względu na całkiem elegancki wygląd butelek :D Planuję kupić w jakiejś hurtowni, obawiam się ze hipermarkety mają mimo wszystko je za drogie... Co do księdza - wybieram się w październiku zaklepać datę i godzinę. Jestem z małej parafii ale ślubów w tym roku było co niemiara - w każdą sobotę wakacji minimum po 2... Liczę jednak że na 6 lipca nie będzie za dużo chętnych, w końcu literki R brakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My do księdza idziemy w grudniu,bo jak pytalismy to powiedział,zeby przyjsc tak mniej wiecej w grudniu:) My akurat sie z narzeczonym zgadzamy i oboje chcemy zespol:) A co do wódki to mam w menu bez ograniczen jedną wodkę do wyboru z kilku rodzajów i raczej zdecydujemy się na Finlandie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Smakowita, a czy w menu masz też jakieś wina? Bo zastanawiam się właśnie jak wybrać, sama wódka to chyba trochę mało? Na weselu u znajomych było kilka rodzajów alkoholu no ale nadmiar to chyba też niedobrze... Kurcze jak sobie pomyślę ile jest kwestii do rpzemyślenia to aż się boję :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.Lipcowa. oto moja wybranka :) http://www.coline.pl/suknie-slubne/la-sposa-kolekcja-2011/suknia-slubna-la-sposa-fanal.html a do księdza to też myślę, że się przejdziemy zapytać kiedy możemy zaklepać godzinę ;) a o której godzinie chcecie wziąć ślub? mój narzeczony to by najchętniej wziął jak najwcześniej ;) ale nie musi się tyle szykować co ja, a nie mam weny żeby wstać o 5 rano ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×