Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość .Lipcowa.

**ŚLUB LIPIEC 2013**

Polecane posty

Ale mam cudowny widok za oknem-ptaki się uformowały w szyk gotowy do odlotu...zazdroszczę im ;) no a zapomniałam dopisać że moją suknię mają mi przypasować w miesiąc, także jak nie chcesz polować na wyprzedaże to jeszcze dużooo czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię takich odległych przygotowań... No ale wiem że trzeba się tym zająć. Suknię lepiej teraz zamówić bo to zwyczajnie taniej wychodzi (bazuję na doświadczeniach gromady koleżanek i kuzynek). Też mam zagwozdkę co do druhny - totalnie nie wiem kogo wybrać jeśli już wybierać, narzeczony też nie ma pomysłu na drużbę. Myślę że welon to piękna sprawa i równocześnie marzę o kwiatku :) Ech jakbym okropnie chciała już kwiecień! Stresogenne to wszystko. Macie rację, lećmy do ciepłych krajów :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja druhen mieć nie będę,bo jeszcze na filmie mi sie to w miare podoba ale na swoim slubie nie chciałabym ich miec:) Wystarczą mi swiadkowie:) Ja mam tylko sale i orkiestrę ale wszyscy dookoła mi mówią,ze juz muszę się za suknią oglądac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, dla mnie druhna to synonim świadkowej :) przynajmniej w moich okolicach druhna i drużba podpisują wszelkie dokumenty z młodymi. Gdyby nie to że jest masa spraw zupełnie niezwiązanych z weselem i ślubem, to fajnie by się tak planowało kazdego dnia coś nowego a tak to mam wrażenei że trzeba będzie wszsystko na łapu capu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest swiadek i swiadkowa a druhny to dodatkowa sprawa:) I ja akurat nie chcę miec druhen:) Mnie przerażają te przygotowania i chciałabym miec juz wszystko za sobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czasem żałuję że nie zdecydowałam się na styczeń, namawiałam mocno narzeczonego na to ale on stanowczo woli lato :) Co do druhen takich jak w filmie to też bym nie chciała, dziwne to jest dla mnie. Chodziło mi tylko i wyłącznie o świadkową - nie wiem kogo wziąć bo, może to głupio zabrzmi, ale chciałabym żeby współpraowali ze świadkiem narzeczonego. Moja koleżanka wzięła dwóch świadków mężczyzn i też było ok ale ja jednak wolałabym mieć taką pomocną dziewczynę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chcę miec dziewczynę i z racji tego,ze nie mam siostry to pewnie padnie na jakąs koleżankę:) I chyba będzie okej,bo mój męzus wezmie tez jakiegos kolegę więc będą w podobnym wieku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też będą znajomi i nawet się znają(choć świadek jeszcze nie wie że będzie świadkiem;) ) więc mam nadzieję że się dogadają...ale dzisiaj ziąb na dworze...a ja na rowerze do pracy pędzę. Patrzyli się wszyscy na mnie jak na nienormalną...ja w czapce, rękawiczkach a laska z dekoltem po pępek..gorąca krew;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziś jest wyjątkowo zimno. Pracę mam parę kroków od domu więc aż tak tego nie odczuwam:-) Chociaż wolałabym zmienić robotę... Nawet na taką z dojazdem. Prawo jazdy i auto mam, więc nie byłoby z tym problemów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat pracy lepiej przed weekendem nie poruszać...po co się denerwować :D spać mi się chce bo w nocy próbuję poznać tajniki tworzenia stron internetowych...póki co przegrywam z kodami w html, nawet jak coś mi się uda stworzyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaZ
My mamy ślub za rok, ale w sierpniu ;) Hotel już jest www.piastun.eu, nie ma fotografa, sukni i wieeelu rzeczy ;(( Ale dobra, mamy jeszcze trochę czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ślub 27.07.2013 Załatwione: sala, DJ, fotograf i kamerzysta Niezałatwone: *kościół bo miesiąc temu proboszcz nas wyrzucił bo powiedział ze za wczesnie przychodzimy a on nie ma kalendarza na przyszly rok.... Kazal przyjsc nam poczatkowo w grudniu, pozniej zmienil zdanie na listopad... a ja mam do swojego rodzinnego miasta obecnie 360km... no cóż *suknienki tez jeszcze nie wybralam, wogóle nie wiem do konca co mi sie podoba, bo czasem koronka, czasem falbany, a czasem calkiem skromna..... No to tyle ;) A jestem z okolic Krosna na podkarpaciu-tam tez odbedzie się ślub/wesele, obecnie mieszkam w stolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wszystkim :) nasza data to 27.07.2013r w zasadzie mamy wszystko zalatwione, sala weselna, zespol, fotograf, kamerzysta, ksiadz i organista. Wesele mamy 2 dniowe na około 120 osób. choc my chcielismy jeden dzien ale rodzice nam finansują wiec za duzo nie mielismy do gadania :) bede szyc sukienke u krawcowej, na wybranie fasonu i pierwszych miar jestem umowiona na styczen. jednak i tak waham sie czy nie kupic gotowej. http://www.margarett.pl/lang/pl/page/kolekcje/id/3/kolekcja/35/ szukam cos w takim stylu. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez ide do madonny, kiedys byłam z koleżanką może się miniemy :) a o ktorej macie godzine slubu dziewczyny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) ZuZola1304 - bardzo mi się podobają suknie z tego salonu! Choć mam wrażenie że te modelki mają dziwne skrzywienie kręgosłupa ;) Ja martwię się jak wybrać suknię, bo mam wrażenie że one są tworzone dla wysokich dziewczyn. Bardzo chciałabym wyglądać smukle i zwiewnie, tym bardziej że narzeczony jest wyjątkowo wysoki... A ja zwykłe 1,60 m :p Wiem że ratunkiem są obcasy. Ale nie chcę wyższych niż 5 cm bo zwyczajnie w nich nie wytrzymam tylu godzin. Pewnie niepotrzebnie się przejmuję drobiazgami ale tak jak Pani Smakowita chcialabym miec to wszystko za sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) ja suknię miałam inną na oku a inną kupiłam...zapomniałam w ogóle przymierzyć tą co sobie upatrzyłam ;) ale zupełnie inaczej wyglądają suknie jak się przymierzy, a inaczej w katalogu czy na wieszaku...na wieszaku to w ogóle dramat. Żadnej bym nie wybrała ;)ale jak się już założy to zupełnie inny świat;) i tak aż do oporu:D miałam wrażenie że ekspedientka ma już mnie dosyć, pomimo ciągłego uśmiechu na twarzy...ale po 7 sukniach ja już też miałam dość i na szczęście ta jedna przemówiła "bierz mnie":D i jednak fajnie jak się jest w salonie w którym potrafią doradzić, bo nie dla każdego każdy krój sukni przeznaczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ślub mamy o 16. ksiadz kazał nam przyjsc w okolicach kwietnia z dowodem osobistym, i z papierem z USC o reszta nie kazał nam sie martwic. Także moge napisac ze nie ma co sie przejmować ksiedzem i tak trzeb zaplacic jak za wszystko :D Staram sie nie patrzec na modelki w katalogach tylko na suknie duzo mi sie podoba sukienek ale szyje aby mi krawcowa doradziła i czym lepiej czy moze wziac ten dol sukienki a ta gore mozna pokombinować. Bede miec welon i raczej nie dlugi ten około 90cm. Buty to raczej na wysokim gdyz mam okolo 167 a narzeczony 195cm wiec jestem takie chucherko przy nim a musze byc widoczna w tym WAŻNYM DNIU!! a mam takie pytanko czy ozdabiacie jakos wodke na stole typu etykietki itp... czy rozdajecie gosciom na odejscie wodke i podelko z ciastem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy ślub o 17, 27.07 :) też słyszałam bardzo dobre opinie o salonie Madonna i widziała w internecie, że mają piękne sukienki. Ciekawe czy któraś będzie dla mnie. Ogólnie chcę się tam wybrać, jednak najpierw trzeba zadzwonić i umówić się na wizytę :), ale poszukiwania czas zacząć. Wciąż się zastanawiam nad wideo i nad foto. Czy wszystko w pakiecie, czy same fotki plus plener. A Wy jak to rozwiązałyście? Dodam, że z tego co się dowiadywałam kamera, foto plus plener kosztuje chyba 3000, a sam foto plus plener ok, 2000-24000. sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy ślub o 17, 27.07 :) Ksiądz nie robił problemu z zapisaniem na termin, a robiliśmy to w lutym br. też słyszałam bardzo dobre opinie o salonie Madonna i widziała w internecie, że mają piękne sukienki. Ciekawe czy któraś będzie dla mnie. Ogólnie chcę się tam wybrać, jednak najpierw trzeba zadzwonić i umówić się na wizytę :), ale poszukiwania czas zacząć. Wciąż się zastanawiam nad wideo i nad foto. Czy wszystko w pakiecie, czy same fotki plus plener. A Wy jak to rozwiązałyście? Dodam, że z tego co się dowiadywałam kamera, foto plus plener kosztuje chyba 3000, a sam foto plus plener ok, 2000-24000. sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam tworzyć, dlatego zawieszki na wódkę, jak i inne ozdoby będę robić sama;) na "odchodnego" będziemy dawać ciasto, ale jeśli dobrze pamiętam jest to w cenie za salę, więc w sumie nie mieliśmy nic do gadania...wódki nie będziemy rozdawać, gdyż mamy inny pomysł ale też alkoholowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha co do kamerzysty to nie bierzemy...poproszę,żeby ktoś z rodzinki nakręcił to co chcemy żeby uwiecznić, a resztę wg woli własnej ;) choć jeszcze pomyślimy. póki co mamy samego fotografa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie do madonny idziecie dziewczyny?:) Bo ja do Katowic i ewentualnie do Krakowa. Zawieszki na wódkę napewno jakies będą a paczki z ciastami mamy wliczone w cenę menu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×