Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość .Lipcowa.

**ŚLUB LIPIEC 2013**

Polecane posty

HEJ! Trzymam kciuki za was dziewczynki żebyście chociaż określiły swój typ kiecki:-) Ale wam dobrze!! Mi w salonie powiedzieli że dopiero w grudniu mam przyjść:-) wtedy będzie nowa kolekcja... Ale ja już mam upatrzoną suknię. Tak sobie myślę kiedy iść do księdza:-) Tak zwlekamy i zwlekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Smakowita jak po wizycie w madonnie? w wawie byłas?? ja też się tak chcę wybrać chyba w sobotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff dziewczyny suknia wybrana:) ! Byłam w Madonnie w Katowicach, super obsługa profesjonalna i uprzejma, sukni mierzyłam chyba 10 a wybór padł na pierwszą którą mierzyłam:) wybrałam taką http://www.madonna.pl/pl/pronovias.php?s=lorna to jest chyba taz tym,ze moja jest mniejsza rybka(bardziej szersza pod biodrami):) to znaczy wcięcie w tali i biodra są ładnie podkreslone i dopasowane a niżej delikatnie się rozszerza:) I w takiej mi było najlepiej:) Wahałam się jeszcze nad taką z zabudowaną górą http://sales.madonna.pl/?p=534 ale mozna dokupic takie bolerko,ze będzie moja wyglądała jakby miała przyszytą taką górę a pozniej sobie bolerko zdejmę i mam całkiem inną moją suknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten pas pod bisutem z tą kokardą mozna zmienić na dowolnie wybramy pas czy to z kryształkami czy to w innym kolorze,bo tez widziałam takie ładne ale to juz na przymiarkach będę myslała o tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam jak teraz patrze,ze te zdjęcia nie oddają tego jak ona jest ładna na zywo:) Bez porównania:) Ma piękną koronkę od góry do dołu z takimi swiecącymi jakby perełkami czego tutaj nie widac:) Piękny tern,który pozniej mozna spiąc i dodatkowo dokupie takie bolerko dzięki ktoremu będę miała suknie z tym golfem do kosioła:) Ehhhh rozpisałam się już koniec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też ją mierzyłam..ładna taka delikatna, ale mój wybór padł na inną :) a do Kościoła też zwlekamy...trzeba będzie w końcu się zmobilizować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Smakowita! Przecudowna suknia! Ja też chciałam mieć taką, ale nie wiem czy by mi pasowała! Jaka jest jej cena? TOŻ TO ISTNE CUDO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2780zł :) Z paskiem pod biustem raczej napewno cos pokombinuje i moze własnie taki z diamencików wezme albo np. fioletowy,bo tez tak mi się podoba:) Do tego dokupie to bolerko i do koscioła bede miała taką góre sukni http://sales.madonna.pl/?p=534 a potem je zdejmę i będe miała juz swoją :) Taki mam plan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to cena nie jest jakaś powalająca:-) W miarę. Już myślałam że będzie to jakieś 3500zł:-P Chociaż wiadomo że cena z etykietką "suknia wieczorowa" byłaby o wiele tańsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, a jak wyglądaję wyprzedaże w Madonnie? To są sukienki salonowe cyz po prostu są wyprzedaże kolekcji 2012 i sukienke ma się nową, ale z rabatem ? Ja chcę udać się do madonny w sobotę, ale nie nastawiam się, że od razu coś wybiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam sukienki wyprzedarzowej tylko normalną nową a niby specjalnie w ten jeden dzien dla mnie zrobili promocję na 2700zł:D Hehe czyli ona pewnie normalnie kosztowała 2700 ale niby,ze o połowe tansza:) Z wyprzedarzy babka mówiła,ze juz dawno nie ma tych sukienek,bo wyprzedarz sie zaczeła juz w maju:) I tamte były salonowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coś muszą mówić żeby zachęcić klienta:-) 4000zł to już przesada. Tyle kosztują wczasy za granicą na 2 tygodnie dla jednej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia_2013
cześć dziewczyny :) ja też jestem lipcowa 2013 :) Mam takie pytanko, Wy już kupujecie suknie? Bo ja mam się w planach dopiero gdzieś w styczniu wybrać na przymiarki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie 4tys bym za nią nie dała:) Juz nie mogę się doczekac przymiarki,bo chcę pozmieniac kilka rzeczy tzn. głównie ten pas pod biustem:)I dziewczyny nie patrzcie jak sukienka wygląda na wieszaku,bo mnie moja na wieszaku nie powaliła a jak przymierzyłam to pasowała idealnie, najlepiej ze wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia_2013 w grudniu pewnie wejdzie nowa kolekcja i nowe ceny ;) ale pewnie i tak będzie można salonową kupić po niższej cenie. czasem tez trzeba czekać parę miesięcy na sprowadzenie sukienki (pół roku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia_2013 no nie wszystkie już teraz kupują sukienki. Ja mam zamiar zrobić to w grudniu, kiedy będzie nowa kolekcja. Mam już upatrzoną jedną, ale przymierzę też inne. W salonie w którym byłam wystarczą 3 miesiące na uszycie sukienki na wymiar:-) Taki właśnie mam zamiar. Nie ma co panikować, jest jeszcze sporo czasu. Jaka jest Twoja data ślubu? Co macie załatwione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mardzia2912
Witam;) Orientujecie się może gdzie taniej można kupić alkohol (bez możliwości kupna bez koncesji) interesują mnie gorzka żołądkowa delux oraz palace vodka... słyszałam, ze na giełdzie rolno-towarowej w białymstoku sprzedają alkohol orienuje sie może gdzie? pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! Jeśli chodzi o alkohol to myślę, że warto sprawdzić ceny w hurtowaniach i porównać je np w supermarketach typu Kaufland. Ja tak właśnie zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem alkohol może być tańszy w supermarkecie ( ktoś ze znajomych tak kupował) ale myślę, że my weźmiemy z hurtowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej kupić ze sprawdzonego źródła:-) Mój przyszły teść ma nam kupić alkohol. Chyba zdecydujemy się na Sobieski. A Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D my myślimy nad Panem Tadeuszem ( ładna butelka) a na chwile obecną to raczej weźmiemy Krupnik :) tania a dobra :) a czy macie drink bar?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy alkohol w cenie bez ograniczen. Było kilka rodzajów do wyboru i zdecydowalismy się raczej bez wahania na Finlandię:) Jakis bar tam jest ale nie wiem jeszcze na jakiej to zasadzie będzie. W lutym jedziemy do babki od sali to sie wszytkiego dowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaabra
Po latach doświadczeń w pracy makijażystki w końcu stworzyłam książkę instruktażową dla wszystkich osób zainteresowanych sztuką makijażu. Znajdziesz w niej proste lekcje krok po kroku, cenne wskazówki i poufne informacje branżowe. Obiecuję, że Perfekcyjny makijaż pomoże ci osiągnąć mistrzowski poziom w sztuce makijażu. Miłej lektury! Bobbi Brown Bestsellerowa autorka wg list „New York Timesa To książka, na którą czekały wszystkie kobiety dwudziestopięcioletnie doświadczenie Bobbi Brown w świecie makijażu zawarte w jednej, podejmującej w kompleksowy sposób temat publikacji, w której Bobbi hojnie dzieli się swoją wiedzą. Ponad dwieście kolorowych zdjęć, instrukcje krok po kroku i dziesięciopunktowy przewodnik doskonałego makijażu uczą, jak właściwie nałożyć makijaż w ciągu dziesięciu minut, a nawet szybciej! Perfekcyjny makijaż Bobbi Brown uczy profesjonalnej aplikacji kosmetyków kolorowych. Książka zawiera wszystko to, co powinnaś wiedzieć: +podstawy pielęgnacji skóry: oczyszczanie, nawilżanie, informacje o zdrowej diecie, a nawet witaminach, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania skóry, paznokci i włosów; +pędzle i inne specjalistyczne narzędzia: sposoby używania poszczególnych pędzli i innych przyrządów oraz dbania o nie; + makijaż oczu: kompletny i szczegółowy przewodnik pokazujący, jak używać tuszu do kresek (eyelinera), cieni i tuszu do rzęs wskazówki, jak malować oczy różnych kształtów i w jaki sposób dobrać odcienie do koloru tęczówki; + korektory i kamuflaże: nauka profesjonalnego maskowania cieni pod oczami; + wybór odpowiednich odcieni i kolorów makijażu: malowanie skóry w zależności od jej rodzaju i karnacji; +bronzery i samoopalacze: metody osiągania efektu skóry muśniętej słońcem bez narażenia jej na zniszczenie promieniami UV; + makijaż na specjalne okazje: makijaże ślubny i wieczorowy oraz instrukcja uzyskania idealnego efektu smoky eyes (przydymionych oczu); http://allegro.pl/perfekcyjny-makijaz-brown-nowa-tania-wys-pr-i2693243190.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja coraz bardziej zastanawiam się nad kolorowym akcentem sukni tzn. konkretnie kolorowym pasem:) np. cos w tym stylu:) Podoba mi się to :) http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=pl&sa=N&biw=1920&bih=936&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=1bmHlp2WHTHTiM:&imgrefurl=http://arttrend.blog.pl/archiwum/%3Ftag%3Dtr%25F3jmiasto%26of%3D30&docid=Abx4kC77VB0CyM&imgurl=http://arttrend.pl/fotki/suknie/1660.jpg&w=1000&h=500&ei=uXhxUNA1iOS1BsHFgdgF&zoom=1&iact=rc&dur=466&sig=111459148788454524366&page=1&tbnh=95&tbnw=189&start=0&ndsp=60&ved=1t:429,r:29,s:0,i:165&tx=80&ty=31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli będzie Ci pasował do sukni to czemu nie ;) ja przymierzałam i niestety za bardzo zmienia wygląd sukni, na jej niekorzyść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×