Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość .Lipcowa.

**ŚLUB LIPIEC 2013**

Polecane posty

Gość AsiaMLC
Nic nie dokladalam do slubu i wszystko robil placil moj maz i jego rodzice bo w koncu po to jest zeby utrzymywal swoja zone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudia 355
Witam wszystkie przyszłe Panny Młode! Jeżeli jeszcze nie znalazłyście odpowiedniego fotografa to polecam bardzo dobrą fotografkę, która posiada firmę, pozwolenie na fotografowanie w Kościele oraz nieszablonowe podejście do każdego zlecenia. Więcej informacji mailowo: amgstudio@interia.eu Uwielbiam: www.solarium-tropicana.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małe pytanie: czy już wszystkie Panie zamówiły zaproszenia ślubne. Chętnie obejrzę wasze zaproszenia. a dla tych które jeszcze szukają zapraszam na www.kolaczasu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostało już tylko 3 miesiace
co tam u was słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja zaczynam odczuwać panikę, że się nie wyrobimy z przygotowaniami :) zaczęliśmy już prosić, dziś zaliczamy 3 turę. wciąż brak alkoholu, garniturów dla młodego, sukienki na poprawiny, musimy wybrać jeszcze tort, zadecydwac jaka dekoracja w kosciele i jakie kwiaty na sale, i poprosic ludzi a z tym najwięcej zachodu :) a jak tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie warszawianka
A mnie narzeczony poprosił o rękę 1 marca i od tego czasu zaczęły się gorączkowe przygotowania, bo ślub 6 lipca :) Dziś dopiero odbieram zaproszenia i część z nich muszę wysłać za granicę, ale wszyscy są już powiadomieni telefonicznie więc spoko. Mamy dodatkowo dużo więcej bieganiny bo przyszły mąż jest obcokrajowcem i musimy przetłumaczyć i jego i moje dokumenty do ambasady i urzędu stanu cywilnego. Dodatkowo wezwać tłumacza... no i dopiero po tym wszystkim upragniony ślub i wesele 6 lipca :) Narzeczony prztjeżdża za tydzień na 10 dni i mamy terminarz wypełniony po brzegi, kurs tańca, zapraszanie gości, wizyta w ambasadzie i USC... czasem ręce opadają, ale przecież warto!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipiec2013
20 lipiec 2013 :) marzy mi sie ładna pogoda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 lipca :)
Cześć! Przyłączam się do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzynasta
13.07.2013 - chyba dość pechowa data - nie bardziej niż moje życie. Tego dnia biorę ślub, tego dnia minie mi 25 lat i również mam imieniny. Dołączam do tematu i przyznam coraz bardziej się stresuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcowaMŁODA
hej :) ja jestem 27 lipca:) jak przygotowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też 13 lipca :-) Tak na przekór pechowym trzynastkom :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzynasta
Mamy już prawie wszystko oprócz sukni ślubnej :))) żadna mi się nie podoba i nie wiem co zrobię...no i jeszcze kwiaty. Zadecydowałam, że nie będę miała welonu; co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce mieć welon i to jak najdłuższy :) zastanawiam się obecnie nad pierwszym tańcem, chodzi mi po głowie time of my life, jednak nie chcę specjalnego układu, tylko kilka fajnych figur w przełomowych momentach. W poniedziałek byłam już na generalnej przymiarce, zaproszenia rozesłane, byliśmy już również na protokole przedmałżeńskim i nawet wyszły już pierwsze zapowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaszym
Sorki ze sie tak wcinam ale mam do sprzedania suknie slubna. jesli ktos jest zainteresowany to serdecznie zapraszam do obejrzenia na stronie allegro: http://allegro.pl/show_item.php?item=3308032333 dzieki za uwage i przepraszam za post:) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
które Panie już po ślubie?? podzielcie się wrażeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×