Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zraniona_przez niego

Przespal sie ze mna i stwierdzil ze nic do mnie nie czuje... depresja

Polecane posty

Gość zraniona_przez niego

Spotykalam sie miesiac z pewnym chlopakiem. Poszedl ze mna do lozka. Potem jeszcze sie spotkalismy dwa razy, a ostatnio napisal mi ze nie moze sie ze mna spotykac, bo nic do mnie nie czuje i to nie ma sensu. Przeplakalam cala noc, mam teraz strasznie podpuchniete oczy i nie moge isc do pracy. Mam 23 lata, a on byl pierwszym z ktorym poszlam do lozka. Wczesniej moje zwiazki nie byly powazne bo sie balam i bylam niedostepna. Wiec teraz chcialam sprobowac bo myslalam, ze cos miedzy nami jest. On sie przytulaj, calowal, bylo super. Nie wiem co robic? Dlaczego on nic nie czuje? MOwi ze mozemy sie tylko kolegowac :( Ja ciagle placze i nie moge jesc ze stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsfsd
moglaś mu pupuścić szpary na pierwszej randce . Wtedy moze byś nie płakała , bo byś nie zdąrzyła sie zakochać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopnij go po prostu w dupę, jest frajerem ;P ja bym na Twoim miejscu napisała mu, że i tak Ci się nie podobał seks z nim, nie ma sensu walczyć o to uczucie - poważnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiepskie prawiczkowe
prowo - propaganda nieuprawiania sexu po krótkiej znajomosci - wypad zakompleksialy debilku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsfsd
wiesz , dupy daje sie od razu albo czeka sie przynajmniej pół roku A wiesz dlaczego ? Bo jak facetowi chodzi tylko o seks to nie wytrzyma pół roku i odejdzie wczesniej ( na przyklad po 4 miesiącach ) Twoj bład byl taki za dałas dupy po miesiacu .. Jesli facetowi zalezy tylko na lozku to miesiac wytrzyma by osiągnąc swój cel , ale pół roku nie dałby rady .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsfsd
wiesz , d*upyy daje sie od razu albo czeka sie przynajmniej pół roku A wiesz dlaczego ? Bo jak facetowi chodzi tylko o seks to nie wytrzyma pół roku i odejdzie wczesniej ( na przyklad po 4 miesiącach ) Twoj bład byl taki za dałas d**y po miesiacu .. Jesli facetowi zalezy tylko na lozku to miesiac wytrzyma by osiągnąc swój cel , ale pół roku nie dałby rady .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bledem twoim nie bylo danie dupy tylko ze pomylilas sie z ocenianiu zwiazku. przestan tak czcic to dziewictwo bo jak sama widzisz gowno jest i bylo to warte. co twoje to twoje a ty sie wez w garsc i zyj dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GHAH sr81 666
Ruchaczus POspolitus to był najzwyczajniejszy w świecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież czasu nie cofniesz. :) Nie masz co się przejmować,takim czymś. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie juz jest zycie... nie ma zadnej pewnosci ze zwiazek sie utrzyma... wiadomo przykro ci bo pokochalas... oddalas to co mialas najw. ale masz 23 lata... wiec jestes duza dziewczynka i chcesz badz nie musisz to przetrwac i zrozumiec ze nie kazdy zwiazek bedzie trwal latami do smierci - roznie bywa... a placz hmm nic juz nie da - powoli przejdzie to w zlosc i dasz rade ! ps. i nie sluchaj tych debili tu - ze niby zawczesnie poszlas z nim do lozka- tak wtedy czulas i zrobilas - nie ma co zalowac teraz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zraniona_przez niego
Choodzi o to ze zawsze sie szanowalam i z nikim nie spalam, bo nie spotykalam sie dluzej niz 4 miesiace i znajomosci sie urywaly. Myslalam, ze to przez to ze jestem niedostepna. Dlatego teraz sie zgodzilam. Myslalam, ze bedziemy razem. A on pisze, ze nie chce juz sie ze mna spotykac, bo jak na mnie patrzy to chce mnie pocalowac, bo ma do mnie slabosc ale nic do mnie nie czuje.... dziwne Pisze ze moglby to ciagnac ale to nie ma sensu bo moglby mnie skrzywdzic :( a juz mnie skrzywdzil... teraz mnie unika na gg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zraniona_przez niego
ale chcialabym jeszcze z nim sie spotkac, zeby powiedzial mi to w twarz. napisalam mu ze czuje sie przez niego jak szmata i chce jeszcze pogadac, zanim wyjade na wakacje bo nie moge z tym zyc. a dlaczego on do mnie nic nieczuje, skoro zawsze mnie calowal i chcial wiecej? top chyba znaczy ze cos czuje, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zraniona_przez niego
napisal, ze nie mam sie czuc jak szmata, ze on nie zaluje, ze przeprasza, ze tak postapil, ale myslal, ze cos do mnie poczuje i bedziemy razem, ale nic nie wyszlo.....mam depresje naprawde od 3 dni nie spie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zraniona_przez niego
jaka prowokacja? po prostu szukam rady, nie wiem jak o nim zapomniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amendaxdd
jestes żałosna że żebrzesz o miłośc nie pociagasz faceta, nie chce cie - rozumiesz tepa maupo ? :O rozkraczyłas kulasy i chcesz być czczona ? :O pod pistoletem nikt cię nie zmuszał żal mi cię, bo takie zawody miłosne dziewczyny przezywaja jako nastolatki a ty stara już, nigdy tego nie robiła i myslała że będzie księżniczką może sie jeszcze powiesisz co ? przestań sie mazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zraniona_przez niego
a myslisz ze to przez to ze za szybko sie zgodzilam na seks czy co? nie rozumiecie mnie.... chodzi o to, ze chcialabym z kims byc, a my sie fajnie dogadywalismy i fajnie sie spedzalo czas... myslalam, ze mu zalezy. juz teraz nie zaufam zadnemu facetowi, bo ja chyba nie potrafie odroznic kiedy komus na mnie zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gada takie bzdety zeby sie poczuc lepiej. nic do ciebie nie czuje i tyle. odpusc sobie bo teraz to sie dopiero poznizasz przed nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amendaxdd
nie jest szczęsliwy po seksie z tobą to po co ma cię oszukiwać i ruchać cię ot tak ? trzeba jasno szczerze postawić sprawę , poprostu zrozumiał że to nie to każda przechodzi w życiu zawód miłosny przestań tak przezywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfhkhgmkg
ludzie jestescie okropnie!!! dziewczyna przezywa a wy jak zawsze tylko najezdzacie na autorke! tyle jadu w was .... ze nawet bym nie chciala was spotkac w realu!!! ja np mam 30 lat i tez cierpie przez faceta do tej pory ... autorka jest wrazliwa osoba, a sa takie dziolchy co moga zaliczyc 5 facetow w ciagu miesiaca i nic sobie z tego nie robia autorko nie przejmuj sie tymi sapiacymi aroganckimi komentarzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsdfsfsfsd
następnym razem jak będziesz szła z kolejnym do łózka z facetem to zaczekaj aż powie Ci że cię kocha - wtedy można się z nim seksić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfhkhgmkg
ludzie jestescie okropnie!!! dziewczyna przezywa a wy jak zawsze tylko najezdzacie na autorke! tyle jadu w was .... ze nawet bym nie chciala was spotkac w realu!!! ja np mam 30 lat i tez cierpie przez faceta do tej pory ... autorka jest wrazliwa osoba, a sa takie dziolchy co moga zaliczyc 5 facetow w ciagu miesiaca i nic sobie z tego nie robia autorko nie przejmuj sie tymi sapiacymi aroganckimi komentarzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amendaxdd
kobiety sa tak ukształtowane hormonalnie że są emocjonalne i bardzo biora do siebie a facet jest prosty jak cep ty się zadręczasz i rujnujesz sobie wakacje, zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amendaxdd
kurva , w końcu chyba ktoś musi jej przemówić do rozumu!!!!! po co ma przezywać to i rozpamietywać 10 lat i nie spać po nocach ? nie rozumiem jakiegoś pocieszania i mówienia żeby było delikatnie i kulturalnie żałosne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zraniona_przez niego
powiedzial, ze z kumplem o tym gadal i ze kumpel go uswiadomil ze zle robi... wiecie to jest straszne. a jutro mam obrone licencjatu, nie moge sie uczyc. a po tym seksie z nim on mi kupil tabletke 72 po :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też nie wierzę, ze
dlaczego nie wierzysz że on cię niechce zwyczajnie? czy wolisz, zeby był z Tobą a jednoczesnie myśałał o innej i podrywał inne??? myślisz , ze mniej byś cierpiała? czemu jesteś tak głupia i naiwna, no litości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amendaxdd
albo okłamywanie jej że on ją kocha tylko tak zrobił ale później może wrócić , niech czeka oddana niewiasta w oknie po co takie pocieszanie ? jasno trzeba postawić sprawę on cie nie chce i przestań sobie wmawiać i wyczekiwać , dzwoni do niego i mówi że czeka bo nie moze z tym zyc i nie wyjedzie na wakacje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zraniona_przez niego
Nie wiem, nie moge w to uwierzyc, ze mnie wykorzystal :( Chcialabym z kims byc, bo nigdy nie bylam w zwiazku. teraz cierpie i jestem z tym sama. nie mam nawet nikogo, komu moglabym sie wyzalic. Nie rozumeim dlaczego on do mnie nic nie czuje.... po prostu nie moge tego zrozumiec, jak mozna z kims sie spotykac, calowac itd skoro nic sie nie czuje... nie rozumiem czemu to robil. nie mam doswiadczenia w zwiazkach dlatego pytam tutaj na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×