Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odchudzająca joginka

biala herabta

Polecane posty

Gość odchudzająca joginka

pijecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzająca joginka
wiecie może jak długo trwa obniżenie temperatury wrzątku do 85 stopni Celsjusza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzająca joginka
pewnie żlopiecie tylko browar więc o istnieniu bialej herbaty pojęcia nie macie :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzająca joginka
no to pijesz? i wiesz ile czasu zajmuje ostudzenie wrzątku do 85 stopni? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzająca joginka
a od dawna pijesz? zauważyłaś jakieś zmiany? ponoć to eliksir piękności :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem,
może 6, 7 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzająca joginka
a pijesz bialą? czy tu w ogóle ktoś pije białą herbatę i mógłby się wypowiedzieć, jak na niego wpływa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowaniee
to gowno ma jakis smak? prawdziwy w pyte jog nic nie je i nie pije, a zyje na kosmiczna energie jebyeta amatorką :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzająca joginka
kurde, nick to jest przypadkowy, chciałam się nawzać pyszne trójkąciki jak w reklamie powyżej ale jest zajęty, więć spojrzałam na książkę obok kompa i trochę zmodyfikowałam :P i się pytam o białą herbatę a nie o to czym się odżywia prawidziwy jogin :P masz zatem coś jezcze do powiedzenia? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatakajaa
Pije bo lubię. Odchudzanie? Eliksir piękna? Wierzysz w takie bzdury? Aby schudnąć trzeba się ruszać i mniej żreć. Aby mieć piękna cerę należny dobrze się odżywać i dbać o siebie. Piciem herbatki tego nie załatwisz. A magiczne sposoby są dla naiwniaków. Jesteś naiwna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzająca joginka
nie chcę się odchudzać herbatką bo to bez sensu, zresztą nie jestem spasiona, wyglądam normalnie, a żeby mieć umięśnione ciało to wiadomo że trzeba ćwiczyć. pytam tylko czy zauważyliście jakieś zmiany w skórze np, bo wiadomo że biała herbata zawiera o wiele więcej antyoksydatów niż zielona herbata np. a wiadomo że wplywa to w jakiś tam sposób na cerę. a eliksir młodości napisałam nie w sensie że nagle znowu będę dwunastolatką z nieskazitelną cerą tylko w sensie tych antyoksydantów i innych witamin, które ta herbata zawiera. i dla wyjaśnienia nie żrę jakiegoś śmieciowego jedzenia żeby się potem ratować białą herbatką, tylko odżywiam się w mniej lub bardziej zdrowy sposób, bo wiadomo że jakies ciastka czy lody nie zawsze się da pominąć wzrokiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiedz na wszytskie pytania. Nie nie zauważyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musialabys pic litrami, codziennie, by widzec roznice. Co do tych antyoksydantow, zwykla kiszona kapusta ma ich wiecej, witamin rowniez. Podejrzewam, ze napar z lipy lub rumianku jest rowniez zdrowy. Tak wiec dla mnie ta biala herbata to przejaw snobizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzająca joginka
ciekawe :D ja zaczęłam pić tak około tygodnia temu ale dość nieregularnie a zamierzam zrobić z tego taki mały codzienny rytuał, bo jest przepyszna w smaku, taka delikatna. nie spodziwam się co prawda jakichś diametralnych zmian w wyglądzie, ale mam nadzieję, że jednak mnie czymś zaskoczy, chociażby ze względu na to stężenie antyoksydantów :P a i piję taki susz, więc można go niemal w nieskończoność zaparzać, więc ze dwa trzy dzbaneczki dziennie to norma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzająca joginka
snobizmu? ja jej nie piję dlatego że piją ją elyty :P po prostu zobaczyłam ją kiedyś na targach medycyny naturalnej i stwierdziłam, że czemu nie :P a tak to uwielbiam pić takie napary z pokrzywy czy z bratka polnego np :P rumianek też jest pyszny. w zasadzie to czarnej herbaty nie piłam od lat, ani takich ekspresowych. mam kilka kubków zsitkami i sobie w te sitka sypie ziołka i zaparzam. oczywiście jeśli mi się chce, bo w te upały to mało co mi się chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na temat smakow, kolorow i ulubionej muzyki nie dyskutuje. ;) Tobie moze smakowac a ktos inny stwierdzi, ze jest do niczego. Ja np uwielbiam czarna herbate, b. mocna. To tak samo jak z luwak. Jedni sa zachwyceni, a innych odrzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzająca joginka
nie no nie chcę dyskutować na temat smaku tej herbaty bo wiadomo że nie każdy musi lubić. tak samo jak ja bym za żadne skarby świata nie wypiła mocnej czarnej. a pytam o jej właściwości które się przejawiają np w skórze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzająca joginka
a to prawda że czerwona odchudza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dark energy;
piję tylko aromatyzowane, ze zwykłych żadna mi nie smakuje, białą także, ale aromatyzowaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja piję czasem
jest dobra bo delikatna, lepsza w smaku od zielonej i czerwonej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakawakaka
biala herbata jest biala herbata gdy kosztuje wiecej niz 100 zł i jest oryginalna.. :o nie dajcie sie nabrac, nie ma prawdziwej bialej herbaty za 30 zl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy bym nie dał,
100 zł za herbatę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzająca joginka
chyba że ktoś Ci przywiezie bezpośrednio z Chin :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzająca joginka
a ta którą kupiłam na targach nie była tania i nie jest jej dużo, może nie 100 zł ale trochę kosztowała. wygląda jak biała. mam nadzieję, że w istocie jest biała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×