Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pedzle kosmetyki pomocy

pedzle kosmetyki

Polecane posty

Gość pedzle kosmetyki pomocy

mam pytania dotyczace pedzli nie wiem jakie dobrac zeby byly odpowiednie 1 jaki pedzel do tego typu korektora http://allegro.pl/dermacolor-korektor-nowe-kolka-kryolan-9086-i2464686302.html 2 jaki pedzel do takiego podkładu http://allegro.pl/podklad-do-twarzy-dobrze-kryjacy-kryolan-9002-i2456930823.html 3 jaki pedzel do pudru http://allegro.pl/kryolan-puder-ryzowy-mega-zestaw-gratisow-i2463031322.html z góry dzieki za odpowiedz tylko żeby te pedzle były tak w miare tansze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecę ci bardzo tanie pędzle z h&m (od 7zł do 15zł). Używam ich od 2 lat i bardzo sobie cenie. Od kilku lat nosiłam się z zakupem porządnych pędzli jednak zawsze skąpiłam gdyż wydatek 50 czy 100 zł na jeden pędzel wydawał mi się zbyt dużą kwotą. Używałam tańszych pędzli np. revlonu czy jakieś nie drogiej marki kupionej w zwykłym kosmetycznym. Poza tym miałam gratisy dokładane do produktów np. clinica.Zawsze do szału doprowadzało mnie wypadanie włosów z pędzla.I właśnie to uwielbiam w pędzlach h&mu są tanie a włoski z nich nie wypadają. Według mnie albo te pędzle albo coś duzo duzo droższego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedzle kosmetyki pomocy
to fajnie napewno sie wybiore do tego sklepu ale jak mozesz mi jeszcze napisac czy powinny byc grube czy cienkie czy jakies inne calkiem do tego korektora bo on jest w formie kremu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyndzel
do korektora to mały pędzelek (w końcu na ogół korektorem tuszujemy małe partie, stany zapalne, pieprzyki), no chyba, że będziesz nakładać ten kosmetyk na większe partie, to możesz użyć troszke większego pędzelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedzle kosmetyki pomocy
al moze moglby ktos jakis link przeslac z takim pedzlem ma 23 lata zaczelam dopiero sie malowac i dla tgo tak kompletuje a nie chce takiej sytuacji ze ide do sklepu a pani mi sprzeda byle co tylko po to zeby sprzedac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyndzel
wpisz w google 'pędzel do korektora' i wyskoczy Ci całe mnóstwo. Ja proponuję zaopatrzyć się w pędzle np w Sepchorze, tam kobitka na pewno pomoże Ci dobrać odpowiednie, wytłumaczy co i jak. Ważne, żeby były z naturalnego włosia. A te linki co podałaś, to są do kosmetyków, które zakupiłaś? Jeśli tak, to mam pewne wątpliwości co do podkładu - Kryolan to świetna firma, profesjonalne kosmetyki, często wykorzystywane przy sesjach zdjęciowych - podkład z Twojego linku jest dobrze kryjący, obawiam się, że może się nie nadawać do codziennego makijażu, ale jako ze nie miałam z nim nigdy do czynienia, to tak sobie tylko strzelam:) Korektory są świetne, dla mnie niezastąpione;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedzle kosmetyki pomocy
tak za kupiłam juz takie i jeszcze sie nimi nie malowalam bo nie mam pedzli:-) dzieki wielkie za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×