Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DSaaaab

czy uwazacie ze facet powinien miec prawo jazdy

Polecane posty

Gość DSaaaab

Czy bardziej jestescie feministycznie nastawione na ten temat, i nie widzicie w tym nic dziwnego ze facet nie moze was gdzies zabrac zy odwiezc? Ewentualnie gdy macie prawo jazdy wy ich wozicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety to blachary
facet moze byc dresiarzem po podstawowce wazne by mial prawko i auto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blachary z was blachary
co leca na dresow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzębna Mariola
ważne co ty uważasz:D jeśliś jest kobietą:) byleby był zaradny i potrafił zarobić legalną kasę, był dobry i mnie kochał.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria***
sama robie prawo jazdy i nie mam zamaru sie na nikogo oglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak powinien mieć. Nie tylko facet ale i kobieta powinna mieć prawo jazdy. To porostu [przydatna umiejętność bez której w dzisiejszym świecie życie jest utrudnione. Nie posiadanie jej ogranicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlkkini
każdy powinien mieć prawko bo to duże ułatwienie w życiu, ale naprawdę nic na siłę,bo są ludzie(znam takich osób wiele)że boją się jeździć mimo,zziutol2 mają prawko, bo podświadomie czują,że mogą być zagrożeniem na drodze.istnieją taksówki, autobusy, znajomi którzy chętnie podwiozą za parę zł. ale stwierdzenie, że facet bez prawka nie istnieje to zdecydowane przegięcie i tylko ktoś z upośledzeniem umysłowym mógł to napisać!! na Boga jak ktoś czuje, że nie będzie dobrym kierowcą to nic na siłę, można jeszczę komuś zaszkodzić....powiem wam, że moi uczniowie po szkole specjalnej, z upośl. umysł. mają prawko iświetnie sobie radzą jako kierowcy a nie wiedzą np ile to jest2razy 8....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie koniecznie nie istnieje. Jednak jest marnym kandydatem na partnera. Dlaczego bo jak ten mężczyzna miałby mi dawać poczucie bezpieczeństwa? Jedziemy samochodem robię głupi manewr i? Krzyczy, panikuje? Poucz mnie? Poza tym inna kwestia czy ja jako posiadająca jedno i 2 czyli samochód i prawo jazdy nie zostałabym przerobiona na szofera taksówkarza? Nie ma wyboru kto dziś prowadzi, gdy trzeba go gdzieś pilnie podwieźć nie ma opcji nie pojadę. Zbyt dużo powodów do kłótni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =-=-
Może nie koniecznie nie istnieje. Jednak jest marnym kandydatem na partnera. Dlaczego bo jak ten mężczyzna miałby mi dawać poczucie bezpieczeństwa? Jedziemy samochodem robię głupi manewr i? Krzyczy, panikuje? Poucz mnie? Czyli mam stałą pracę, mieszkanie, wszystko cacy ale dlatego, że nie mam prawka nie mam szansy na związek. To jak patrzenie na kobietę z małym biustem i powiedzenie, że nie jest kobietą bo nie ma dużego biustu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manio ciekawski=)
Fetysz prawa jazdy przemienia się w aksjomat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak skoro ja mam stałą prace bardzo dobre zarobki, zakup działki/mieszkania w niedalekiej przyszłości i mimo tego że ponoć kobiety mają gorsza koncentracje i gorzej sobie ą mam prawo jazdy jestem wiarę dobrym kierowca i radzę sobie i nie krzyczę jak dziewczynka. To dlaczego duży silny stabilny emocjonalnie facet nie może robić tego co ja? Po prostu nie uwierzyłabym w to że to duży stabilny mężczyzna. Jasne nie mówię hop może znajdzie się taki u którego brak prawka nie będzie oznaczał lenistwa, rozchwianej psychiki czy bycia maminsynkiem. Jednak na razie tak myślę o facetach którzy nie maja prawo jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę w tym coś dziwnego jeśli dorosła osoba nie ma prawo jazdy, obojętnie czy kobieta czy mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co od razu prawko???
ważne by umiał furmanką z koniem powozić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GHAH Mistrz Splinter 666
Kierowanie pojazdem spalinowym z kabiną jest szkodliwe! Spaliny się wdycha! Prowadzenie auta jest nudne i monotonne! Parobasy systemowe tylko samochodami katają! AUTO TYLKO DLA ZAROBKU JEST! KIEROWCE DEPRESJA DOPADA! WYPADKI ŚMIERTELNE I KALECTWO DO KOŃCA ŻYCIA! RENTA INWALIDZKA PIERWSZEJ GRUPY NA KONIEC! SELEKCJA NATURALNA! KTO MA ILE POŻYĆ TEN TYLE POŻYJE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsss upssss
Ja uważam że nieważne czy to facet czy kobieta, ale w dzisiejszych czasach każdy powinien mieć prawko, oczywiście mówimy o osobach dorosłch! no chyba że ktoś jest chory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 435345634
Ja się osobiście nie czuje za kierownicą. Bycie kierowcą to nie dla mnie zasypiam jak mam prowadzić, generalnie samochody jako samochodusą dla mnie nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rivivere
Nie każdy facet i nie każda kobieta powinna mieć prawo jazdy. Takie wnioski po codziennych obserwacjach tego bydła na drodze. Strach wyjeżdżać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobaczycie jak poród boli
JA WŁASNIE PRZYMIERZAM SIĘ,ZEBY IŚC NA KURS. A POTEM JEŻELI ZDAM TO LUPIĘ JAKIEŚ MAŁE AUTKO DLA SIEBIE I SYNKA🖐️ BARDZO PRZYDATNA W DZIESIEJSZYCH CZASACH UMIEJĘTNOŚĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobaczycie jak poród boli
KUPIĘ*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy obywatel powinien uzyskać prawo jazdy :) P.s. Podsyłam dwie nowe piosenki Marty... ..."Chłopiec" & "O mnie"... http://youtu.be/3dxd0t5_tAE http://youtu.be/n-hi6eGY0ZE Wkrótce kolejne piosenki (bodajże 14)... Mam nadzieję, że uda się nakręcić interesujące teledyski (pomysły są...)... Na facebook' u ---> https://www.facebook.com/events/181294218659685/ Jeśli któraś z piosenek Ci się spodoba... podaj dalej ;) Jeśli nie... to po prostu... Miłego Dnia :) ...choć upał okrutny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba w snach
Ani ja ,ani moj facet prawa jazdy nie mamy. Nie jest nam potrzebne..... Poruszamy sie komunikacja miejska i nie stoimy w korkach po 2-3 godz. Nie czujemysie przez to gorsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyrkisynek rolewarler
Co ma posiadanie prawa jazdy do poczucia bezpieczeństwa? Nic! Jak kobieta WYMAGA od mężczyzny prawa jazdy i samochodu to tylko z wygodnictwa. A swoją drogą wolałybyście faceta z prawem jazdy i samochodem czy takiego co Wam pomaga w codziennych obowiązkach ale bez prawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobaczycie jak poród boli
OJ NIE KAZDY, ABSOLUTNIE NIE KAZDY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PÓŁ POLSKI BY WYGINĘŁO W WYPADKACH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam bardzo ja mam prawo jazdy i własny samochód i często prowadzę. Więc o jakie wygodnictwo ma niby chodzić? Żebyśmy nie zawsze jechali moim samochodem? Żebym nie tylko ja była szoferem? Żeby on mógł pojechać także po przyszłe hipotetyczne dzieci do przedszkola? Żeby jak zdarzy się wypadek mógł pomóc? W razie niebezpieczeństwa ostrzec? Pojechać na zakupy? Powieść swoją mamę na autobus. Są taksówki tak jasne przy 30 letnim kredycie na mieszkanie z pewnością stać parę na codzienne używanie taksówki bo on nie umie prowadzić. Ciapa i tyle. Nie pisze się na mamę 2 która podciera nosek i zawozi synka do szkoły. (oczywiście mówimy o ludziach którzy nie są chodzi lub nie maja innych przeciwwskazań do prowadzania pojazdów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×