Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blaah

uprawianie seksu

Polecane posty

Gość blaah

Mam 17 lat i starszego chlopaka o 4 lat. Ja jestem dziewicą on wiadomo już nie jest prawiczkiem. Miał dużo za sobą jeśli chodzi o dziewczyny i uprawianie seksu. Wiadomo jest starszy, nie mam nic do tego co on robil sobie kiedys z innymi. Studiuje w tym samym miescie co ja tez chodze do szkoly. No w sumie krotko chodzimy ale wiadomo ze ciagnie nas do siebie. I stanie sie do niedlugo pewnie , ale boje sie że mu nie stanie. Mam małe piersi malo zarysowane kształty ciała. Znalałam go wczesnej i on chodzil z typowymi laskami, i sie po prostu boje.. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okop
Dziewczyno głowa do góry jak będzie cie naciskał na sex to znaczy że jesteś kolejna na jego liście.Nie pozwól się wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakajataja
Dziecko, a ty z tym poczekaj aż będziesz gotowa psychicznie, bo takie pieprzenie 3 po 3 świadczy o tym, że myślisz raczej jak 12-latka. Poczekaj, aż będziesz chciała i poczujesz sie pewnie, póki co to to wygląda jak pedofilia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaah
Nie naciska ale się boje że gsy samo wyjdzie nie bedzie fajnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rivivere
Popuść szpary, nic sie nie przejmuje. dobrze będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaah
mam sobie narazie odpuścić czy sproboować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apasz
Jak jest doświadczony to nawet jak mu nie dygnie to jakoś sobie poradzicie:). Bo to raz tak miałem,,, najczęściej po wódzie:D. Zabierasz pannę do domu, gra wstępna, chcesz ruchać a kutas już śpi :D ... wtedy to znak, że Ty też musisz i jak coś to druga próba rano :D. Kutas to nie wibrator, że działa na guzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okop
Co masz na myśli że niby fajnie. Sex to nie zabawa tylko życie pozbawione złudzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaah
życie pozbawione złudzeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaah
Apasz dziekuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okop
Pamiętaj żeby dawać trzeba się napracować by brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaah
a nie uważacie że ten chlopak co mam to typowy alvaro i to tylko pozory ze chce ze mna byc a na prawde chce mnie tylko przeleciec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okop
Słuszny wniosek to tylko lowelasik, a mówiłaś że to może uczucie?Może to zakład z kolegami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apasz
Jak chce Cię przeruchać to nie tylko on będzie miał przyjemność. Ja nie rozumiem, jak w takich przypadkach to kobiety czują się w czymś lepsze, że seks to dla faceta coś w rodzaju nagrody. A jak po jakimś czasie dochodzi do dyskusji ze one by chciały by przy dużej liczbie partnerów traktować je jako kobiety wyzwolone tak jak ruchających facetów traktuje się jako macho :D. Jeśli chcecie równouprawnienia to kutas jest tak samo ważny jak cipa. Tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaah
To dlugo juz trwa tak jakby , bo on chcial cos wczesniej , a ja wiedzialam ze to lovelas a wiec nie i tyle nic sb z tego nie robilam , ale teraz ostatnio mam wrazenie ze na prawde sie zmienil . Nie dobiera sie do mnie , zadnych gupich tekstow , po prostu ze mna rozmawia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apasz
Naaaaa pewno się zmienił, pewnie dla Ciebie stał się zupełnie innym człowiekiem :D. Teraz już możesz mu spokojnie upuścić szpary :D hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okop
To oznacza ,że zmienił taktykę i teraz próbuje cie brać na twz uczucie.Doprowadzi cię do takiego stanu emocjonalnego ,żę będziesz go prosiła,a on tylko na to czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaah
dziękuje , za pomoc. Co powinnam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okop
Jeśli podchodzisz do tego serio czeka na rozwój sytuacji.Nie rób pochopnych ruchów .Daj mu się wykazać.Jak okaże się dupkiem to go olej.Nie pomnik nie jeden w mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apasz
Na początek mu obciągnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaah
okop bardzo ci dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okop
Pozdrawiam Cię Dziewczyno,głowa do góry i pamiętaj o czujności.Nie daj się oszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak te lata szybo płynął
Ha! Ja jestem dziewicą a mam 29 lat, i się nie czuje gotowa na związek. A 17 dzieciak pyta się na forum czy powinien iść do łóżka. No nie mogę hahahaha :D Dziecko, pomyśl o książkach lepiej dobrze Ci radzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaaa
a gdzie uczucia? dzieci w twoim wieku sprzedaja się za friko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak te lata szybo płynął
W sumie nie powinnam się wypowiadać ;) ale chyba na wszsystko jest czas. Jak miałam 17 lat....to była chyba 2 klasa liceum, a seks jak ktoś uprawiał to raczej podchodziło pod patologię, może czasy się zmieniły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okop
Widzę,że poważny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okop
ŻAL mi tych wpisów , ze dzieci oddają się za frii!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak miałam 17 lat....to była chyba 2 klasa liceum, a seks jak ktoś uprawiał to raczej podchodziło pod patologię, może czasy się zmieniły :p" O czym Ty pierdolisz? :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okop
PERWERSCJA o czym ty rozmawiasz????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak te lata szybo płynął
O rzeczywistości, a twój wulgarny język i złość jej nie zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×