Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość facet z pomysłem

Ja chcę takie właśnie zaręczyny!!

Polecane posty

Gość trencz
no i co w związku z tym, mamy Ci to pomoc zorganizować czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swietne oswiadczyny:) musisz tylko poprosic rodzinke i przyjaciol o pomoc i zeby nikt sie nie wygadal:) trzymam kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tra ta ta ta ta
Hm... no ja mam inna wizję moich idealnych oświadczyn ;) Ale też fajne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjkjhgfdstyt
takie rzeczy tylko na filmikach,ja tez miałam obiecywane WYJĄTKOWE a wiesz jak się skończyło? na tym,że to ja ,,kazałam,,się chłopu oświadczyć :O tzn.na zasadzie siedzimy na ławce,dziekco w drodze a On mówi;,,cos z tym trzeba zrobic,, więcj ja mu; to sie oświadcz :O i padło to beznadziejne i oklepane ,,zostaniesz moją żona,,.Pierscionka nigdy nie dostałam bo był biedny jak mysz kościelna ,wychyliłam się i powiedziałam,że pierścionek któy mam na palcu niech będzie tym zaręczynowym :O.Dziś jestesmy 1,5 roku po slubie i nie jestesmy razem i uwazam to za najgorsza decyzje w moim zyciu ślub z TYM CZŁOWIEKIEM.wIĘC AUTORKO NIE MYSL,że życie jest usłane rózami,ja trafiłam na koszmarnego człowieka! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fghjkjhgfdstyt- niestety sa wyjątki Przykro ze tak wyszło ale to nie znaczy ze inni popełnią ten sam błąd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyy????
ale kurwa wieś ja pierdole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgghdlghdl
Ta...Ciekawe pan z linka będzie się równie kreatywnie oświadczał kolejnej młodej laluni, dla której zostawi żonkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×