Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość serdut399

Gdzie jechać na wakacje we wrześniu?

Polecane posty

Gość dziadektadek
Zdecydowanie jest najdłużej na rynku. Dziadek miał od nich składaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nimuee
W Polsce polecam dwie miejscowosci, które są mniej popularne,ale warto jest je odwiedzić: Pasym na Mazurach - piękne otoczenie, cudowne jeziora oraz lasy. Można wypocząć i polecam wszystkim z duzych miast, którzy chcą wreszcie oddychać świeżym powietrzem. Brenna - w górach, ładne widoki,niedrogo, Ciekawe ścieżki. Noclegów możecie poszukać tutaj: https://www.sunandsnow.pl/ - na stronie w obu miejscowościach można wynajać noclegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może do Kudowy Zdroju? My byliśmy tam niedawno z rodzinką. Było bardzo fajnie, bo każdy znalazł tam cos dla siebie. Zwiedzaliśmy miasto i relaksowaliśmy się w hotelu verde montana, w którym się zatrzymaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atka7
Ja byłam z Net holiday na Sycylii w połowie września tamtego roku. Było dosyć ciepło ale już nie tak upalnie jak w sezonie. Mi to nie przeszkadzało, bo źle znoszę wysokie temperatury a tak było idealnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w lipcu i sierpniu nie miałam czasu na wakacje praca, praca i jeszcze raz praca w sobotę do Ustki jadę do Dagmoru na wakcje. W tamte też tam byłam tylko pod koniec czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NoclegMinus50zł
Noclegi we wrześniu nie muszą być drogie. Działający, sprawdzony i pewny link na zwrot 50 zł na rezerwację noclegu w booking.com Minimalna wartość rezerwacji uprawniająca do otrzymania zwrotu 50 zł to kwota 100 zł. https://www.booking.com/s/57_6/60666761 Zniżka 50 zł gwarantowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenau31
We wrześniu warto wybrać się nad nasze polskie morze, bo wygląda magicznie, taką wczesną jesienią. U mnie najczęściej pada wybór na Ustkę i hotel Lubicz http://www.hotel-lubicz.pl/ najlepsze spa na Pomorzu, przepięknie urządzone pokoje i mnóstwo atrakcji na obiekcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bentlej
Z polecenia na tym forum wybraliśmy się ostatnio do Kołobrzegu a jako nocleg wybraliśmy apartamenty Sun&Snow Ultra Marine. Ktoś już je wcześniej rekomendował a ja mogę jedynie potwierdzić. Świetne miejsce na wypoczynek bo długich eskapadach brzegiem morza. Czysto, nowocześnie a obsługa na wysokim poziomie. https://www.sunandsnow.pl/apartament-kolobrzeg-ultramarine-330?undefined

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zeszłym roku byłam na mazurach i jestem zadowolona ze swojej decyzji. Zatrzymałam się w hotelu Zalesie Mazury. Miejsce to jest zlokalizowane w malowniczej okolicy i jest piękne o każdej prze roku. Ośrodek ma sporo atrakcji dla dzieci takich jak mini zoo, basen rekreacyjny z wyłączoną strefą dla dzieci, place zabaw itp. Było to dla mnie ważne bo sama mam dwójkę dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w tym roku w hotelu Zalesie Mazury. Miejsce to jest idealne do jesiennych wyjazdów z całą rodziną. Ośrodek zapewnia wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Dodatkowo znajduje się w bardzo malowniczej okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne warunki i czysto mają w Western camp w tych Tipi, tu mnie zaskoczyli in plus bo myślałem, że w takim namiocie będzie i ciaśniej i mało prywatnie. Jak taki namiot wygląda to jest pokazane na ich stronie westerncamp.pl. Dobra lokalizacja, Energylandia jest niedaleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Łebie masz dobre warunki zakwaterowania w Chomiczówce. Jak wybierasz się na rodzinne wakacje to masz tam absolutnie wszystko i z perspektywy dzieciaków i dorosłych, w tym wieczorne imprezy przy grillu, które ciepło wspominam do tej pory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odetta156

Najlepiej to jechać do Egiptu- tak mi sie przynajmniej wydaje. Co do biura podróży to najlepiej pomyślec o coraltravel , zawsze mają w ofercie jakieś ciekawe last minute 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roza14

Jadąc na wakacje dobrze znaleźć takie miejsce gdzie jest dużo atrakcji i nie ma tłumów. Rzuć okiem na portal http://spotcameras.com/pl/ , na pewno znajdziesz interesujące miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potka

No faktycznie sprawdzilam oferte coral travel i maja bardzo dobra! Jest w czym wybierac, zreszta jest to bardzocdobre biuro podrozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Moim zdaniem wycieczki we wrzesniu to bardzo dobry pomysł i ja w tym roku postanowiłam się na taką wycieczkę udać.  Bardzo ciekawą ofertę znalazłam w biurze turystycznym  Redo Travel  w Warszawie i nawet mają bardzo dobre ceny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga

U nas we wrześniu to już cięzko może być o dobrą pogodę. Dlatego ja zabieram się  z koleżanką na Majorkę. Lecimy enterem, na miejscu mamy super  hotel i wszystko all inclusive. Już się doczekać nie możemy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rimeczka

Z biur podróży które polecam to zdecydowanie Coral Travel – dla mnie to idealne biuro i strzał w dziesiątkę. Wypoczynek super zorganizowany i naprawdę można odsapnąć od dnia codziennego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka

polskie morze ponad wszystko 😄 i niezmiennie od kilku lat ta sama miejscowka- Dom przy Plaży w Sarbinowie, po prostu idealne miejsce dla mnie i moich dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reknewskamarta

Polska jesienią jest piękna, więc jeżeli chodzi o mnie - zostaję tutaj i ruszam na mazury. Dałam się namówić rok temu i tak mi się podobało, że w tym roku zaklepałam już pobyt w hotelu Zalesie Mazury. Piękna okolica, jesienne barwy, świeże powietrze i relaks.. czego można chcieć więcej? Jak szukacie porządnego obiektu w tych rejonach to koniecznie zerknijcie. Na nudę nie będziecie narzekać - to Wam gwarantuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

Wrzesień to najlepszy miesiąc na wczasy moim zdaniem. Woda jeszcze ciepła, na południu Europy jeszcze ciepełko. Najlepiej do Grecji, ja  niedawno wróciłam z Heraklionu, jakby coś to polecam hotel Irilena Apartments. Byłam z Rainbow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzekamNaUrlop

Właśnie sama poszukuję wakacji, za tydzień urlop ♥
Mignęła mi gdzieś super oferta w Beskidzie Sądeckim, a konkretnie w Ośrodku Rekreacyjnym Ryterski. Byłam tam raz na weselu kuzynki i ręczę, za wspaniałe jedzenie i widoki. Pomyślałam że może dam właśnie szansę naszym polskim pięknym okolicom 😄
Może ktoś się wybiera też początkiem października? Mają świetne pakiety! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renana

Polecam Grecję, Lesbos i Kokkino Nero. Zwłaszcza na niskobudżetowy urlop. Rainbow ma teraz wyjazdy na 8 dni za 500 zł, ja nie wiem jak im się to opłaca, ale tak. Za przelot i noclegi. A miejsca są przepiękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może tak na narty do Austrii? Np. z nimi austria-na-narty.pl, to sprawdzone biuro podróży 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może tak na narty do Austrii? Np. z nimi austria-na-narty.pl, to sprawdzone biuro podróży 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oooo to z pewnością wyjazd z Coral Travel będzie udany! biuro jest na prawdę rzetelne i doskonale organizuje wypoczynek! ja jestem mega zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×