Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mateusz5555

Która z was kobiet jest w związku lub była w związku z młodszym partnerem

Polecane posty

Gość alaalaalaala
wiek nie ma znaczenia :) największa różnica jaką znam i obserwuje to facet młodszy o 14 lat - :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteria.pl :)
zawsze tylko młodsi :) a to dlatego że naprawdę wyglądam młodo i tak też się czuję :) róznica wieku nie ma znaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukresyjja
ja mam męża o 6 lat młodszego i jesteśmy naprawde zgraną para i dogadujemy sie w kazdej sprawie:)) wyglądowo różnicy nie widać, czasem to moj mąż jest poważniejszy odemnie:)) małżeństwem jestesmy 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do postu powyżej,,,,,,,,,,,,,
do postu powyżej nie ośmieszaj się - 6 lat to żadna różnica. mam sąsiadke która ma młodszego męża nie wiem dokładnie ile ale na pewno minimum 10 lat to ich 2 sluby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja, ale dawno temu. Różnicy prawie nie było - półtora roku. Super. Dopóki nie zrobił się natrętnie religinjy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do postu powyżej.......
następna - 2 lata to nie różnica to równolatkowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mylisz sie. Facet 2 lata mlodszy to przy kobiecie gowniarz. Miedzy innymi dlatego sie rozstalismy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do postu powyżej.......
jak macie po 15 i 17 lat to owszem. Po 30 wszystko sie zaciera. Różnica wieku przy której sa jakieś różnice to 10 lat wzwyż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matinsa
goska287 28 latko,rozstałaś się z młodszym o 2 lata facetem,bo był gołodupcem(sama napisałaś na innym topiku) BYłaś z nim tylko dlatego aby nie byc sama,a szukałaś faceta,który ma kasę.Niestety,nie obracałaś sie wśród wolnych,przy kasie facetów,wiec zarzuciłas sidła na żonatego ,starszego od siebie lekarza kardiologa.Kręciąłś tak przed nim tyłkiem,ze facet zaczął z toba romansować,wtedy zaczęłaś tak nim kręcić,że doprowadziąłś do jego rozstania z żoną i rozwód. Teraz jestes jego utrzymanką,bo nie pracujesz w ogóle.Czekasz tylko aby zajść w ciaże i wziąc z nim ślub i wtedy będziesz miała przyszłość zapewnioną,nawet jakbyście sie jakims cudem rozstali,więc ty lepiej sie nie udzielaj w takich tematach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matinsa- Rozstalam sie z nim z wielu powodow. I w ogole nie wiem co moja sytuacja ma wspolnego z tym o czym rozmawiamy w tym temacie. Uczep sie kogos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matinsa
goska287 rozstaąłs sie głwonie z powody tego,ze był gołodupcem(pisałas o tym) i wtedy,gdy miałaś juz romans z radiologiem i wiedziaąłś,ze lekarza zdołasz usidlić. A pisze sobie tutaj,bo tak mi sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Ja jestem z młodszym, ale tylko 1rok i miesiąc. Bo on ze stycznia, ja z grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matinsa
goska287 nie musze i nie chce pisac na temat. A co,nie podoba ci sie to,ze pisze o tobie? Trzeba o sobie nie pisać i to pod stałym nickiem,nie miałabys wtedy pretensji,ze ktos pisze na twoj temat,mimo,ze tematu sie nie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ze napisalam cos w innym temacie na innym forum to nie powod zeby chodzic za mna po tematach i pisac bez zwiazku z topicem. Wiec skoncz z laski swojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam mężaaaaa
jak dla was to powiecie sporo młodszego. jak byłam młoda lubiłam facetów po 30 i tak mi zostało. to najlepszy wiek dla mężczyzny. po 40 szukałam młodszego męża i się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matinsa
goska287 nie ejstem wreózką abym wiedziaął w jakich tematach sie udzielasz,po p[rostu wchodze i natykam sie na ciebie i dlatego piszę nie na temat o tobie.Chcę to pisze i nie zabronisz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matinsa
mam mężaaaaa a jakby tenm młody nie był młodszy ,to bys sie z nim nie związała? Coś mi sie wydaje,ze ty jestes w stylu goski 287,ona szukała faceta bogatego,z dobrtym zqwodem i nie zawahała się rozbic małżenstwo aby tylko tego faceta miec.Gdyby był biedny i nie był lekarzem,to by na niego nie spojrzała. A ty,widocznie najpierw na wiek patrzyąłs,a potem na człowieka,jakim jest.Gdyby ten młodszy był starszy lub rowieśnik,ale miałby złote serce,to byś i tak go olała,bo nie był by przeceiz od ciebie młodszy i to o wiele lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z mlodszym
o 11lat...roznica wieku robi swoje, ja mysle o stabilizacji on nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam mężaaaaa
patrzę na wygląd i na charakter. tak szukałam tylko wśród młodszych ale ważne było też aby miał konkretny zawód, nieźle zarabiał i charakter też ważny żeby jakoś razem żyć w zgodzie. nie ma ideałów ale szukając partnera mamy jakieś priorytety. chcemy sobie poprawić życie a nie pogorszyć łąćząc się w pary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody:)
Prawda jest taka że młodszy nie chce starszej kobiety na dłużej... Jedynie jakiś romansik ewentualnie seks bez zobowiązań. Sam chętnie pobaraszkowałbym z jakąś 45 ale bez przesady, ślub brać z kobietą 20lat starszą i się wiązać? Nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokismitokis
Młody:)//////////////no i tak trzymaj.Po co ci stare pudło gdy ty bedziesz miał 40 lat ,a baba 50 lub 60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do młodego,,,,,,,,,
generalnie masz racje ale są i takie stałe związki a nawet małżeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaa.....
Mam męża 8 lat młodszego, mamy córkę. Kto nie wie, nie widzi różnicy, a ja nie odczuwam, bo zawsze był bardzo powazny mimo dużego poczucia humoru. Nie jeden mój rówieśnik nie dorastał i nie dorasta mu do pięt pod kątem dojrzałości i zaradności życiowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itititititi
taaaa-->popieram!u mnie tez zaden z rowiesnikow nie byl tak powaznie myslacy jak On.Siedem lat starszy tez nie sprostal. Obecny 7 lat mlodszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkowy gajjj
jak miałam 27 lat to byłam z 22 latkiem a jak 31 to z 27...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×