Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość tak trochę nie wiem

SUCHY BASEN Z PIŁECZKAMI - warto kupić ? czy nie ?

Polecane posty

Gość tak trochę nie wiem

witajcie moja córka nie długo skończy rok i moja mam pytała się co ma jej kupić no i tak powiedziałam że może basen z piłeczkami http://allegro.pl/pilki-pileczki-kulki-do-basenu-suchy-basen-i2453012203.html no i jej pokazałam i teraz się na niego uwzięła i ma być ten basen ale czy ja wiem ???? te piłeczki będą się na początek poniewierać po ogródku a potem po całym domu i to mnie trochę zniechęca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak trochę nie wiem
up nikt nie ma takiego lub podobnego basenu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie kupiłam
i to nawet nie ze względu na bałagan. Pomyślałam sobie, że jak dziecko będzie miało wszystko w domu, to nic go nie będzie cieszyło poza nim. Chodzę z dzieckiem do domu zabaw i on jest zachwycony tam zabawą piłkami. natomiast z huśtawki kubełkowej, którą mamy w domu i ogrodzie, nawet nie chce skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak trochę nie wiem
my niestety nie mamy takiej możliwości by chodzić czesto na jakieś place zabaw itp. bo mieszkamy na wsi :) a może zaproponujecie coś innego do 150 zł ? ale szkoda że nikt ni episze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak trochę nie wiem
mama dzięki :) zaraz popatrzę na all i porównam czy faktycznie wyjdzie taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak trochę nie wiem
no nie bardzo taniej bo 300 szt piłeczek + przesyłka to ok 100 zł i jeszcze basen oddzielnie... albo ja coś zle licze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama prawie 2 latka
ja polecam taki basen z pilkami i zaluje ze kupilam go tak pozno bo dopiero teraz na dzien dziecka. teraz basen jest basenem z woda ale jak jest niepogoda to basen laduje w domu i wysypuje pilki z workow i jest zabawa ze ho ho. a jak siedzi w basenie to i tak ma tam z 20 pilek i sie nimi bawi w wodzie. zaluje ze nie zrobilam tak jak mowi MAMA27 bo ja kupilam basen razem z pilkami za 300 szt plus basen dalam na allegro 150 zl z przesylka. a jak widac mozna taniej. a tak wogole to argument ze na sali zabaw sie bedzie nudzilo dziecko to bzdura. syn chcetnie zjezdza do pilek w klubach malucha i cieszy go to rownie bardzo jak ten basen w domu. ja naprawde polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEjo
Kupcie to !!! jest super kupilam swojej córeczce i sie bardzo ucieszyła z tego prezentu . zachecam was do tego zebyscie kupili :) Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A od jakiego wielu nadaje sie taki basen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli mieszkacie na wsi i masz ogród to możesz kupić matę wodną np. Ostatnio w babybaam.com zamawiałam. Moim zdaniem fajny prezent na lato dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki basen moze być dla pół rocznego chłopca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam z misioo,basen super, piłeczki piękne ale mój 9 miesięczny niemowlak wcale nie jest zadowolony, wręcz boi się. Może przekona się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam, moja pół roczna corcia uwielbia go. Dobra cenę maja na facebook Haleczka. Szyja na zamowienie, można wybrać sobie materiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja 1,5 roczny synek chetnie bawi sie w basenie, radosci co nie miara, uwielbia bawic sie pileczkami i wyrzucac je z basenu. Basen jest mieciutki wiec nie zrobi sobie krzywdy. Kupilam w sklepie www.babyconcept.pl i zdecydowanie polecam. Basen od Minibe - super jakosc wykonania. https://www.babyconcept.pl/suchy-basen-z-pilkami-200-pilek-minibe 200 piłek jest wystarczajace do takiej zabawy, mysle ze 150 byloby troche za malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja 1,5 roczny synek chetnie bawi sie w basenie, radosci co nie miara, uwielbia bawic sie pileczkami i wyrzucac je z basenu. Basen jest mieciutki wiec nie zrobi sobie krzywdy. Kupilam w sklepie www.babyconcept.pl i zdecydowanie polecam. Basen od Minibe - super jakosc wykonania. https://www.babyconcept.pl/suchy-basen-z-pilkami-200-pilek-minibe 200 piłek jest wystarczajace do takiej zabawy, mysle ze 150 byloby troche za malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania83335
Zdecydowanie polecam. Moje dziecko uwielbia bawić się w piłeczkach. Rzuca się na te piłki, przesiaduje w basenie oglądając telewizję i oczywiście z radością rozrzuca je po całym pokoju. Najwięcej frajdy ma jednak gdy odwiedzi nas siostra z 2-letnią Amelką. Wtedy suchy basen z kulkami to zabawka numer jeden. Nie wspomnę ile jest potem sprzątania :))) My mamy basenik 90x40 cm w kolorze szarym. W zestawie jest 200 piłek, taka ilość jest wystarczająca. Zakupu dokonałam w sklepie www.babyconcept.pl Towar otrzymałam bardzo szybko bo już 2 dni po zakupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj Warto, maluchy kochają te baseny. Moje dzieci już starsze to wolą inne dmuchańce typu zjeżdżalnie dmuchane, ale jak były małe to suchy basen był dla nich rajem http://www.std-dmuchance.org/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kara

Moim zdaniem to super pomysł, pod warunkiem, że kupisz sobie jakiś dobry jakościowo. Ja jeden kupiłam po taniości i wytrzymał kilka zabaw, a piłki popękały. Potem zamówiłam z Misioo i już wszystko jest okej 🙂 A co do bałaganu, jakoś nie miałam z tym nigdy problemu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Moim zdaniem to super pomysł, pod warunkiem, że kupisz sobie jakiś dobry jakościowo. Ja jeden kupiłam po taniości i wytrzymał kilka zabaw, a piłki popękały. Potem zamówiłam z Misioo i już wszystko jest okej 🙂 A co do bałaganu, jakoś nie miałam z tym nigdy problemu 🙂

Też od nich mam basenik i jest bardzo fajny. Co do ceny to wcale nie jest jakoś mocno wygórowana, a jakość jest naprawdę super. W ich sklepie kupiłam też maty i są równie dobre. Tak jak Ty nie mam jakiegoś problemu z piłkami, bo w sumie nie jest to żaden bałagan w porównaniu z tym, co dzieci potrafiły zrobić kiedy go nie miałam 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Też od nich mam basenik i jest bardzo fajny. Co do ceny to wcale nie jest jakoś mocno wygórowana, a jakość jest naprawdę super. W ich sklepie kupiłam też maty i są równie dobre. Tak jak Ty nie mam jakiegoś problemu z piłkami, bo w sumie nie jest to żaden bałagan w porównaniu z tym, co dzieci potrafiły zrobić kiedy go nie miałam 🙂 

Teraz kupiłam też od Misioo maty i wg mnie to też świetny wybór. Teraz basenik i maty to centrum dowodzenia moich dzieciaków 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja kupowałam swojemu synkowi taki suchy basen z kulkami i trochę dowiedziałam się przy jego zakupie waznych kwestii 🙂 przede wszystkim basen i ilość kulek trzeba dobrać odpowiednio do wieku dziecka 🙂 polecam na pewno kupować takie suche baseny od polskiego producenta Babyball.

Mi podczas zakupu dużo pomogli, doradzili i wyjasnili wiele kwestii.

 

Edytowano przez KeiraR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja kupowałam swojemu synkowi taki suchy basen z kulkami i trochę dowiedziałam się przy jego zakupie waznych kwestii przede wszystkim basen i ilość kulek trzeba dobrać odpowiednio do wieku dziecka polecam na pewno kupować takie suche baseny od polskiego producenta Babyball.

Mi podczas zakupu dużo pomogli, doradzili i wyjasnili wiele kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas sprawuje się super. Córka uwielbia spędzać w nim czas 🙂 Kupiliśmy dla naszej Majki basenik ze sklepu Misioo i moge polecić 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×