Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Dziewczyny dzięki. Ale ja się boję jeszcze cieszyć. Zrobiłam w swoim życiu mnóstwo testów i pierwszy raz coś się więcej ukazało niż jedna kreska. Justynko. Tak jak wcześniej pisałam. Po pierwszym nieudanym transferze jak byłam na wizycie okazało się że mam torbiela i muszę odczekać min cylk. Wtedy dr przepisał mi właśnie te leki i kazał brać od 4dc jak się zdecyduję na następny transfer. Uparłam się na trzy zarodki i tyle mi podał. Oby do jutra. Ok 15 będę wiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co,pielęgniarka powiedziała mi ze zarodki podawane sa na kleju i zastanawiam się czy to jest ten embryo-glue o którym kiedyś ktoś pisal?A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula teraz odpoczywaj odpoczywaj i jeszcze raz odpoczywaj!!!!!! x Aliket czekamy na wysoka bete. ja tez jak zrobilam test i byly 2 krechy to myslalm ze snie. Czytalam o akard leku mi tutaj przepisali aspiryne w malej dawce. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aliket trzymam kciuki żeby te 2 kreski się utrzymywaly:) kurcze tak bardzo chciałabym za tydzień do was dołączyć z taką nowiną umarłabym ze szczęścia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelka już mnie nosi..leże od kilku godzin,cos tam pooglądam i można zwariować,nie lubie tak nic nie robić.Mam nadzieje ze szybko mi zleci do 20 maja. x Helenka a Ty kiedy testujesz bo zapomniałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche się martwię bo dosłownie 5 minut po podaniu zarodków musiałam isc siku.Mialam taki pelny pęcherz ze nie dalam rady wytrzymać ani chwili dluzej.Jak wróciłam z łazienki to kazano mi leżec na łózku jeszcze jakies 15 minut,ale ja mam już schize ze zarodki mogły wypasc,skoro tak szybko wstałam.Pielęgniarki mnie uspokajały ze zarodki nie mogą sobie tak po prostu wypasc bo sa w macicy a byłoby gorzej gdybym się nie wysikała bo wtedy taki duzy i pelny pęcherz naciska na macice.hmmmm sama już nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula nie stresuj sie tym na pewno nie wylecialy, ja tez sie martwilam o to i wstrzymywalam tak dlugo jak moglam hihi i tez mnie zapewnila pielegniarka ze nie wyleca!!! Ale znam to uczucie kiedy po transferze zastanawiamy sie czy to co przed chwila zrobiłyśmy nie zaszkodzi zarodkom. Ja mam to ciagle, a moze nie powinnam sie schylac albo za bardzo wyciagnelam rece do gory albo kurcze za szybko wstałam itpi potem czekam i wsłuchuje sie w cialo MASAKRA:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula lekarz mi mówił też ze zarodki nie mogą wypać także się nie bój. To teraz czekamy A lkiet, Helenka i Madziula ;-) Czy ktoś jeszcze? Trzymam kciuki za testujące aby nie były takie pechowe jak ja ;-) Ja natomiast czekam na @ juz 3 dzień po odstawieniu leków. Alkiet a skąd ta torbiel po transferze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula30--trzymam kciuki !!Będzie dobrze :-) 20 maja bedziesz świetowac !!!!i niczym sie nie martw,nie nakrecaj sie, nie masz wpływu juz teraz na nic !! odpoczywaj i gadaj z maluszkami w końcu musza mamy słuchac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ale Wy jesteście wszystkie kochane ;-) Odpoczywam sobie,czytam ksiązke i oglądam filmy,ogolnie mówiąc byczenie na całego hahha Wiem ze nie mam już na to wpływu co będzie,ale mysle ze dobrze będzie :-) M nie pozwala mi nawet kurzu poscierać na meblach,każe mi leżec caly czas więc korzystam poki mogę ;-) x Aliket a jak u Ciebie,napisz jak będziesz mieć wynik bety. x wiecie co?jakis czas temu myslalam sobie ze zrezygnuje z pisania na forum jak będzie bliżej transferu żeby tak odciać się od wszystkiego,wyciszyc,nikomu nie mowic o transferze ale kurna od Was nie da się uciec,normalnie uzależniłam się od Was, w takim pozytywnym sensie oczywiście;-) buziaki dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja bycze sie u rodzicow,leniuchuje i nawt udaje mi sie zapominac na chwile.ja testuje 17.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z sikaniem po transferze tez tak mialam ze nie chcialam w klinice a pozniej musielismy sie zatrzymac w markecie i sikalam w publicznej toalecie i panikowalam ze jak mi wypadna to oszaleje,ale przeciez to niemozliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mialyscie tak ze czulyscie bardziej zapachy bo to chyba po luteinie niewiem czy to mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wynik. HCG 51,38 Płakać mi się chce, bo nie wiem co o tym myśleć. Trochę niski, jakby był wyższy to nie miałabym co się przejmować. I znowu oby do poniedziałku. Spadnie, czy wzrośnie? A z drugiej strony to mój 26dc, a 11dpt. Miesiączkę miałabym dostać najwcześniej jutro, albo pojutrze. Napiszcie Kochane co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula! ciesze sie, ze przyszla pora na Ciebie i ze juz masz w sobie dwa malenstwa!! trzymam kciuki, oraz za nasza Helenke!! dzisiaj wypilam barszcz, ktory zrobilam wg Twojego przepisu, ale na zimno jakos mi chcial wejsc, wiec podgrzalam i dodalam ziol, wyszedl pyszny barszczyk :) xxx ALiket, ja w 11 dpt mialam o polowe nizsza bete i wszystko bylo dobrze :) ale rowniez sie stresowalam :) grtulacje! xxx U mnie dziewczynki, powoli, powoli, w nastepna srode ostatni dzien do pracy ide i juz sie nie moge doczekac!!!! yupi! Aktualnie czuje, ze malutki schodzi w dol, bo mam silne klucia w pochwie, gdy uderze glowka w kanal rodny, czasem trudno mi isc, musze sie zatrzymac. Poza tym fika sobie grzecznie i mam nadzieje, ze pepowinka mu sie nie zapletla. xx buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunka dzięki za kciuki,przydadzą się na pewno ;-) x Aliket gratulacje!!!!dzwonilas do lekarza?zapytaj go co sądzi o takiej becie ale wg mnie to ciąża jak nic :-) x Helenka to Ty testujesz 3 dni wcześniej niż ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alkiet super gratuluję! Ciekawe czy kiedyś doświadczę tego cudu ;-) Tak bardzo o tym marzę ale ciągle pod góre.Nio ja już na środę zapisana na wizytę zobaczymy co dalej mam nadzieje , ze kolejne krio w maju ;-) Madziula i Helenka odpoczywajcie ;-) I dołączcie szybko do Alkiet , bo wiem ,jakie to dla nas ważne ;-) Alkiet a 1transfer też miałaś z lekami? Róznił się od 2? Niedługo wszystkie pójdą na forum mamuśkowe ! Lunede nio już niedługo i bedziesz miała synalka ;-) Trzymaj sie ;-) Nielot co u Ciebie też juz lada chwila ? Izabelko, Stefani świeże mamuśki jak się czujecie ? Gerway, Joasia co dalej działacie? Pozdro!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko co u Ciebie bo nie zapytałam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alkiet - gratulacje monia - ja dostalam wlasnie okres zaczynam brac estrofen i mysle ze koncem maja bedzie crio! takze moze dolaczysz do mnie??:) madziula helenka trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aliket super jestes w ciazy:) hurra Niedlugo Madziula i Helenka do nas dolacza, potem monjoc (przyzwyczailam sie do starego nicka) Gerwazy i reszta dziewczyn i wtedy wszystkie razem przrjdziemy na mamuskowe forum i razem bedziemy sie cieszyc!! Ja jeszcze nikomu oprocz rodzicom no i Wam nie mowilam takze czekam z niecierpliwoscia do czerwca na dobre wiesci. Stefania co u Ciebie? Ja caly czas biore zastrzyki w dupsko i mam te guzki w srodku macie jakies sposoby na pozbycie sie ich? Masuje i masuje ale bardzo powoli znikaja, takze czasem jak siadam to boli! No ale poswiece sie dla dzidziuska:) Milego wekendu dzieeczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a macie moze jakies fajne stronki internetowe o poczatkach ciazy?? A moze jakies ksiazki polecacie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia ja też 2 dzień @ ;-) W środe jade to bedzie 6 dzień cyklu zobaczymy co powie może da mi jakieś leki i będzie krio to może będziemy we 2 kochana razem ;-) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aliket moje gratulacje mysle ze dziewczyny wiedza co pisza. Ja nadal delektuje sie piekna pogoda dzisiaj nie mam zadnych obiawow wiec juz sama niewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczyna mnie kusic na zrobienie sikanca ale poczekam do czwartku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazimierka
Witam serdecznie.Mam pytanie.Jak myslicie,ile dni musi minac po transferze zeby zrobic test ciazowy taki sikany?Dzien transferu liczymy jako dzien nr.1 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez dzisiaj tu cichutko wszyscy leniuchuja:) kazimkerka dziewczyny robia juz w 10dniu ale moze nie wyjsc wiec nie wiem .czy jest sens sie denerwowac,ja zrobie chyba 12-13 dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko ja jestem :-) Ja robię bete w 11dpt a sikańca w ogóle nie robie bo nie mam zamiaru się wcześniej stresować.Nie wierze tym testom. Helenko mialas jakies objawy np. zagnieżdżenia czy cos podobnego?Ja od czwartku nic a dzisiaj nagle poczułam jakby skurcz w podbrzuszu i musiałam chwile poleżeć aż przejdzie.Poza tym nic nowego się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×