Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Madziula! Gratulacje:) teraz tylko przeczekac do 6 tyg i bedzie juz z gorki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula, ty tez podatna na IVF jestes:) pozdrawiam Cie najmocniej! X u mnie mija pomalu 9 tydz, i w srode rozpoczynam 10:) X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula gratuluje!!!!!!! xx wiosanka jej jak ten czas zlecial. Zycze udanego rozwiazania i duuuzo zdrowka dla maluszkow. Ja juz na dniach, dalej czekam.Jutro mija mi termin a tu nic nic. Pozdrawiam goraco. xx lunka odnalazlas sie w domku? Mi tez bylo ciezko na poczatku a teraz to juz normalnie mam dosc :-) xx pozdrawim goraco dziewczynki i wysylam jeszcze ciazowe fluidki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nielot łapię fluidy ;-) Napisz jak urodzisz ;-) Jak Helenko i Madziuko nastroje ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula super wiesci! Gratuluje i spokojnych 9 mcy zycze:) X MI nie martw sie Ty jestes nastepna w kolejce:) X Stefania jak u Ciebie ciaza przebiega? Zmeczenie, mdlosci? Ja rano mialam mega mdlosci! X dziewczyny jutro nadrobie forum bo maz zabral mi laptopa a na tel to mi niewygodnie. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula super wiesci! Gratuluje i spokojnych 9 mcy zycze:) X MI nie martw sie Ty jestes nastepna w kolejce:) X Stefania jak u Ciebie ciaza przebiega? Zmeczenie, mdlosci? Ja rano mialam mega mdlosci! X dziewczyny jutro nadrobie forum bo maz zabral mi laptopa a na tel to mi niewygodnie. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula a nie mówiłam HURRRA moje gratulacje mamusiu:) ależ się cieszę będziemy razem przechodziły,a musisz powtórzyć betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziula gratulacje:) ja jestem dzisiaj po punkcji przezylam hehe lecz zle zadzialalam na znieczulenie i troche musialam lezec bylam w klinice o 10 mialam punkcje wypuscili mnie dpiero o 17 masakra:( boje sie ze nic mi z tego nie wyjdzoe:(zalamka:(((((((((((((((((99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dawno tu juz nie zagladalam ostatnio mam jakos dola i nieczytalam wiadomosci :( ale chcialam wszystkim co zaciazyly pogratulowac tak wspanialej nowinki :) i wszystkim starajacym sie dodac otuchy,wytrwalosci i mam nadzieje,ze niebawem dolonczymy do reszty dziewczyn tez z tak wspaniala nowinka :)Ja dziewczyny mam niby od czerwca zaczac odnowa zastrzyki ale chyba beda z tego nici!!:( bo cos mi sie z okresem psuje.Po hiperstymulacji co mialam na poczatku marcu co mi niezrobili punkcji dostalam okres w26dniu cyklu a zawsze co 31 dni mam okres i przed tym okresem mialam 8 dniowe plamienia ale skoro mialam ponad 20 jajeczek to chyba normalka.W 8 dniu cyklu po hiperstymulacji poszlam na kontrol i w dalszym ciagu mialam jajeczka niepekniete!!ale nieprzepisali mi nic powiedzieli,ze powinny mi same peknac wchlonac sie...Teraz powinnam dostac okres i ani slychu...ani plamien co zawsze przed okresem sie mi pojawiaja i plamie 4,5 dni zanim mi przyjdzie okres i teraz cisza w ciazy napewno nie jestem,bo juz 2 razy robilam test.Jajniki mnie bolo juz od lutego jak zaczelam stymulacje do dzis,juz nie wiem co myslec zawsze cos!!!Boje sie ,ze zostaly mi te jajeczka i sa teraz torbielkami??!!Przytrafilo sie ktorejs z was podobna sytulacja??Z gory dziekuje za jakakolwiek podowiedz buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulka gratulacje ja jestem po punkcji oprocz tego ze zle znioslam znieczulenie to wszytko ok no brzuch boli ale to normalka:( hmmm ale boje sie strasznie ze sie nie uda w czwartek najprawdopodobniej transfer ale co bedzie jak sie zadna nie zechce zaplodnic?:((:(: masakra kompletna zalamka:(((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona my Cię dokładnie rozumiemy najpierw strach czy stymulacji oki, potem jak pójdzie punkcja, potem ile się zapłodni stres, i na koniec czy transfer się uda . Cały cykl stresu. Kochana nie panikuj się będzie dobrze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Izabelka ja zadnych mdlosci nie mam, jedynie co czuje to zmeczenie,mam takie dni ze ciagle bym spala! X ja czekam teraz na piatkowa wizyte, w koncu pojde z M, bo wczesniej nie mogl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ella33 nie wiem co Ci kochana jest, mi po hiper nic nie dali ale na szczęscie torbieli nie miałam, ale z tym to nigdy nie wiadomo . najlepiej idz kochana na USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio Stefania dopiero co zaszłaś i już tyle zleciało, ani się obejrzysz i połowa będzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m1 dzieki za slowa otuchy ja juz sie pogubilam jestem normalnie tym zmeczona ile mozna brac tego wszystkiego starac sie katowac a wsumie wychodzi ze za nic:( nawet nie chce myslec co bedzie jak nie wyjdzie wolalabym juz sie wiecej nie obudzic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAdziulka! cudownie! bardzo sie ciesze i gratuluje! My jestesmy z tej samej kliniki, wiec tym brdziej trzymam kciuki za Ciebie :) FAjnie, Ty i Helenka, Monjoc, lap lap fluidy, niedlugo dolaczysz :) xx Nielotek, juz jutro termin CI mija, oj to moze nawet jescze ze dwa tyg potrwac, chociaz zycze Ci jak najszybszego rozwiazania kochana! Moze jakis dlugi spacer, albo...seks...podobno pomoga przyspieszyc :) xxx Wiosenka, hej hej, koniecznie napisz kiedy Ci wypadnie CC, w koncu my mamy dzieci z tego samego dnia, ciekawe czy nam CC wypadnie w tym samym terminie. :D jak sie w ogole czujesz? Ja bardzo bardzo slabo, zupelnie nie mam sil. xxx buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona, trzymamy kciuki za Twoj transfer, nie zamartwiaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula OGROMNE GRATULACJE!!!!!!!! Życzę spokojnych 9miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula OGROMNE GRATULACJE!!!!!!!!!! Życzę spokojnych 9miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula - gratulacje! Ale super:) Fajnie że Wam sie tak po kolei udaje:) Teraz czas na pozostałe dziewczyny:) Ja za tydzień mam wizytę w sprawie rozpoczęcia ivf i zobaczymy co i jak:) Bardzo bym chciała też być podatna na ivf ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaElisabethi--w Twojej stopce doczytałam ze musisz schudnac 40kg zeby sie starac o dziecko, kochana, lekarz Ci kazał czy to Twoje postanowienie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam aby się przywitać z rana ;-) Ja już jutro jadę do lekarza. Dziś mi się śniło, że mialam in vitro i beta mała i znowu się nie udało i tak płakałam, że szok i już się stresuję, że znowu się nie uda ;-/ Jutro wizyta zobaczymy Pozdrawiam Jak Madziula przespałaś noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Lunka nawet nie biore takiej opcji pod uwage!Te dwa tyg teraz to jak cala ciaza :-) W czwartek mam lekarza i jak nie urodze to mysle ze max do poniedzialku mnie przytrzymaja i pewnie na oddzial na wywolywanie. Juz probowalam wszystich wspomagaczy. Zadne seksy, dluuuugie spacery na mnie nie dzialaja. :-\ W weekend pomylam okna, popralam, pozmienialam posciel, sprzatanie, spacer i na koniec jeszcze wykapalam moja piesie i dalej czlapie jak pingwinek :-D xx Poczekaj troszke jak opadnie Ci brzuszek poczujesz sie o niebo lepiej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula jak nocka minela?mnie meczy nocne siusianie ale jak siedze na kibelku to do mnie dociera dlaczego siusiam i wtedy usmiech na buzi mi sie pojawia:) wczoraj nie wytrzymalam i kupilam przesliczne skarpetki z napisem "kocham tatusia"strasznie przyjemne uczucie:) dziewczyny ktorym sie udalo jak u was bylo z sexem bo czekalyscie do 1usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mozecie jeszcze mi napisac czy to pierwsze usg jest dopochwowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula - ogromne gratulacje!!! chociaz ja wiedzialam ze musi sie udac tak samo jak helence skoro za pierwszym razem tez wyszlo:) teraz tylko uwazaj na siebie i malenstwo:) m1 - wiem co czujesz ja tez mam takie sny, ale ja chyba juz stracilam nadzieje,....wydaje mi sie ze jakby sie mialo udac to za pierwszym razem tez by wyszlo tak jak u dziewczyn....a czy Twoj lekarz tlumaczyl Ci czemu sie nie udało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki! Baaaardzo dziekuje wszystkim za gratulacje,takie to miłe kiedy tyle osob jest z Tobą i kibicuje,naprawde dzięki za wszystko :-) x Dzwoniłam wczoraj do mojego lekarza i wizyte mam w pn za tydzień i 1sze usg.Troche się niepokoiłam ze beta za niska ale lekarz mnie uspokoil ze taka beta jest dobra na tym etapie ciąży.Mam powtórzyć za tydzień ale ja już pojde sobie w sb do szpitala żeby mieć wynik wcześniej bo sama jestem ciekawa czy urośnie.Ogolnie oczywiście się ciesze ale jest inaczej niż za 1szym razem.Tzn tym razem jakos chłodniej do tego podchodzę z wielka ostrożnośćia,po poronieniu już chyba tak jest,mozna wszystkiego się spodziewać.W każdym razie lekarz powiedział mi zebym się nie zamartwiała na zapas tylko cieszyła tą chwila która jest teraz.Więc się cieszę :-) :-) :-) x Moniczko Ty tez się doczekasz,zobaczysz.Ja cały czas wiedziałam ze się uda zajść,jak M szedł po wynik to powtarzałam mu ze ja wiem ze jestem w ciąży a badanie to potwierdzi.Wiara czyni cuda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko tak 1sze usg jest dopochwowe bo przez brzuch jeszcze nic się nie zobaczy. x A ja mam pytanie odnośnie bety.Jak to jest,czy każdego dnia beta powinna wzrastać dwukrotnie-jeśli oczywiście wzrasta prawidłowo??? x Asiu nie trać nadziei,musi się udac nast. razem,zobaczysz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula mam tez takie podejscie jak ty martwie sie ze bedzie jajo puste,albo ciaza pozamaciczna niewiem jak to bym przezyla,ale staram sie niemyslec o tym i cieszyc tym co teraz,a chodzisz do pracy?ja niewiem jak funkcjonowac boje sie ze zrobie cos co zaszkodzi,ze za malo odpoczywam ze zle sie odzywiam:(a mozesz mi napisac jak u ciebie jest z sexem(jezeli mozesz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×