Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anetaaaaa900

Boję się że zdradzę...

Polecane posty

Gość anetaaaaa900

Boję się związać na poważniej z chłopakiem, bo boję się, że go zdradzę, nie ufam sobie. Od października wrócę na studia, znowu będa imprezy, nowi ludzie, a ja lubię być w centrum zainteresowania, lubię jak chłopaki mnie podrywają i boję się zaangażować w coś powaznego, bo nie chce nikogo ranic :( Nie chodzi o to, że się z kim prześpię, bo to mało prawdopodobne, bardziej mi chodzi o flirt, ewentualnie całowanie... Nie wiem czego tak mam, może dlatego, że byłam w tylko jednym poważnym związku, za bardzo chce się wyszaleć, a z drugiej strony chce z kimś być na poważnie. A chyba nie umiem tego pogodzić. Jak to zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszalej się a na powazne zwiazki przyjdzie czas teraz nie zmienisz tego, ze lubisz się bawic i flirtować z chłopakami, to musi przyjsc z czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetaaaaa900
Jak byłam w związku to myślałam, że właśnie tego mi brakuje. Ale jednak jest fajnie, tylko na chwilę, na jedną imprezę, żeby zapomnieć o reszcie problemów. A rano mam wyrzuty sumienia, że się za bardzo wyszalałam i że to do mnie nie pasuje. I tak źle, i tak niedobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może tak spróbuj
poszaleć na poważnie będziesz miała dwa w jednym tak jak wiekszość normalnych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iojgft
Nie bój się zdrady co całkiem normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetaaaaa900
Chyba nie do końca normalne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 242342
Normalne. Zdradza ok. 70% ludzi - prędzej czy później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bój się zdrady co całkiem normalne z cyklu "jak poderwac mezatke" tekst nr 48 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to się mówiiiiiiiiii
prostytutka to zawód, a kurwa to charakter. ty się załapałaś na to drugie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×